Skocz do zawartości

Zazdrosny ex


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Siema panowie. Mam taką nie przyjemną sytuację. Mianowicie spotykałem się kiedyś chwilę z taką panną z pracy. No nie wyszło nam. Miała ona przyjaciółkę. Byłem kiedyś na grillu. Miałem okazję ją poznać . Jej faceta znałem z pracy bo pracował tam. Ona z resztą też. Mniejsza z tym . To było ponad dwa lata temu.

Ostatnio szlifowałem formę . Biegnę przez miasto i jechała ta dziewczyna z tym facetatem. Miesiąc później już nie byli w związku. Ona schudła z 50 kg. On prawdziwy patus, bad boy, ulaniec , bez jedynek. Margines społeczny można powiedzieć.

I dostaję wiadomość jakoś tydzień temu od biegi.

" czy jego dziewczyna kiedyś do mnie pisała ? Bo on ma takie informacje. Z resztą ja się jej podobam bo mu powiedziała i ona się we mnie kocha i żebym uważał na nią w pracy. Że jest su*a i go okłamywała przez 7 lat i już nie jest z nią "

 

Wszystko oczywiście napisane niechlujnie z błędami i widać że chłop pisze w strasznych emocjach.

 

Odpisuje typowi że nie gadałem z tą panną nigdy. I kto mu takich rzeczy opowiada? 

 

A on że nie ważne i ma takie informacje. Żebym uważał na nią i dziękuję za informacje. Do zobaczenia.

 

 

5 godzin później dostaje wiadomość.

Że ona mnie bardzo przeprasza. Że rozstała się z facetem. I on wypisuję do ludzi różne głupoty. I teraz ubzdurał sobie. Że ja do ciebie wypisuje i się w tobą kocham. I tak pisze do ludzi wszystkich. A wszystko przez to ,że kiedyś przez przypadek powiedziałam nie potrzebnie że jesteś mega słodziakiem i on to usłyszał. I teraz wypisuje i ona wolała uprzedzić jakby co. 

 

Piszę pannie że spoko jednym uchem wpadło drugim wypadło. I żeby się nie przejmowała i tyle . Podziękowała za wyrozumiałość i tyle .

 

Dzisiaj rano dostaje wiadomość od typa .

"

 Podobno się śmiałeś ze mną z nią że do ciebie napisałem. Ona jest dziw**a ma foty na roksie i wysyła foty nagie do ludzi , ale mniejsza z tym że się śmiałeś ze mnie"

 

Odpsiuje typowi żeby załatwiali swoje sprawy między sobą i sobie nie życzę.

 

Powiem tak . Zaczyna mnie ta sytuacja już pomału irytować. Co sądzicie w takiej sytuacji? Zablokować ich wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Montella26 said:

Powiem tak . Zaczyna mnie ta sytuacja już pomału irytować. Co sądzicie w takiej sytuacji? Zablokować ich wszystkich?

Tak.

Prawo 10 Zaraźliwość: unikaj nieszczęśliwych i pechowców

Prawo 20 Nie wtrącaj się w niczyje sprawy

Z 48 praw władzy, od tak mi akurat odpisując na ten post przyszło do głowy aby je zacytować 😉.

Pisałeś że co do panny nie masz żadnych zamiarów (i nie powinieneś, skoro piszesz że to patologia) - więc trzymaj się z daleka od dram i kupy która Ciebie nie dotyczy.

Blok i tyle, nie ma co się bawić w gierki z patusami.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, classics107 napisał(a):

Tak.

Prawo 10 Zaraźliwość: unikaj nieszczęśliwych i pechowców

Prawo 20 Nie wtrącaj się w niczyje sprawy

Z 48 praw władzy, od tak mi akurat odpisując na ten post przyszło do głowy aby je zacytować 😉.

Pisałeś że co do panny nie masz żadnych zamiarów (i nie powinieneś, skoro piszesz że to patologia) - więc trzymaj się z daleka od dram i kupy która Ciebie nie dotyczy.

Blok i tyle, nie ma co się bawić w gierki z patusami.

Dokładnie blok, ahhh ta ludzka zazdrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, thyr napisał(a):

Nie znasz typa nie znasz typiary ale oni ciebie znaja . Ogladzasz sie gdzies z nr telefonu ? 😂

Typ pracował kiedyś u mnie w robocie . Znam go. On mnie zna . Znam jego brata . Po prostu napisał na FB. Messenger .

Czytaj ze zrozumieniem 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał(a):

Odpsiuje typowi żeby załatwiali swoje sprawy między sobą i sobie nie życzę.

 

I dobrze napisałeś.

Typ pokazał, że jest słaby w torbie.

 

Godzinę temu, Montella26 napisał(a):

wysyła foty nagie do ludzi ,

Może nie zapłaciłeś i stąd ten ambaras.🤔🤣🤣

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.