Skocz do zawartości

Łukasz Litewka - czy to już blackpill?


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Jego kampania przypominała mi wybory przewodniczącego samorządu szkolnego w liceum. Tam też program odgrywa trzeciorzędną rolę, a kandydaci chwalą się, w jakich akcjach wolontariackich wzięli udział. Liczy się popularność i wygląd.

Ja jednak wolałbym, żeby ikoną Lewicy w Polsce nie był pewny siebie filantrop jeżdżący białym BMW i straszący swoimi fankami, ale merytoryczna okularnica podróżująca pociągami. Bo wiem, że ona w Sejmie przedstawi pomysły i projekty na poprawę życia Polek i Polaków, a nie listę piesków do adopcji w Sosnowcu.

 

Co sądzicie? Czy Pan nie jest żywym dowodem na autentyczność czerwonej, czarnej piguły? Wygląd i propaganda jest wszystkim dzisiaj. 

 

Link do źródła : https://krytykapolityczna.pl/kraj/wydziarany-pan-od-pieskow-i-zbiorek-nowa-ikona-lewicy/ 

 

 

Edytowane przez Reelag
Dodałem źródło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się dziwisz?Wybory w obecnych systemach politycznych polegają na propagandzie.Kto jest mocno pompowany w mediach,ładnie przestawiony i łapie się w aktualne trendy ideologiczne ten wygrywa.

Ilu ludzi po pracy,zajmowaniu się dziećmi,biznesem czy czymkolwiek ma czas na analizę kandydatów do wyborów?Ludzie głosują na zasadzie,że zobaczyli ładnie uśmiechniętego pana na bilbordzie więc na pewno jest dobrym wyborem.Inny  wypowiadał się z pogardą o Niemcach a ja przecież nie lubię Niemców więc na niego zagłosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

A taki fajny był, taki kurwa fajny był, lewicowy!!!

😊

 

Julki twitterowe były w szoku, chłop podobno otrzymywał pogróżki z tego powodu, że nie popiera osobiście aborcji w takiej formie jak by chciały turboprogresywki.

Jednak zadeklarował, że zagłosuje jak jego klub, za złagodzeniem tego prawa do aborcji.

 

Osobiście też jestem za zliberalizoaniem tego tematu, ale nie chcę tu zaczynać offtopu, tylko dla śmiechu wrzuciłem info heh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 12:34, Reelag napisał(a):

Wygląd i propaganda jest wszystkim dzisiaj. 

 

Przypomniała mi się sytuacja jak kilkanaście lata temu, kiedy byłem jeszcze niepełnoletni i nawet nie miałem praw wyborczych. Wracałem ze szkoły i na przystanku siedziały obok mnie dwie kobiety na oko 55-60 letnie. Słyszałem ich rozmowę, która brzmiała mniej więcej tak:

 

- W niedzielę już wybory, pani idzie na wybory?

- Tak, pójdę zagłosować.

- A na kogo pani będzie głosować?

- Jeszcze nie wiem, ale na pewno pójdę na wybory.

- Bo ja to zagłosuje na [nie pamiętam nazwiska], bo on jest taki przystojny i elegancko się prezentuje.

- Ooo ten to rzeczywiście jest przystojny, może i ja na niego zagłosuje.

 

Demokracja... w pizdu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Julki twitterowe były w szoku, chłop podobno otrzymywał pogróżki z tego powodu, że nie popiera osobiście aborcji w takiej formie jak by chciały turboprogresywki.

 

Fajny produkt z niego. Start z Czerwonego Zagłębia, tam lewica zawsze mocna. Miły, uśmiechnięty i przystojny.

Produkt XXI wieku. Nie ważne co mówi, ważne jak się prezentuje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.