Skocz do zawartości

Domowe sposoby na przeziębienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Ostatnio zachorowałam niestety. 

Z racji tego, że nie mogę przyjmować większości leków ogólnodostępnych w aptekach (karmię piersią), postanowiłam wyleczyć się domowymi sposobami, choć nigdy nie wierzyłam w ich skuteczne działanie. 

I dlatego chcę Wam powiedzieć, co naprawdę działa. 

Na ból gardła ssałam suszone goździki. Dwa mi wystarczyły, i ból gardła przeszedł od razu. 

Na katar pomogła mi inhalacja z tymianku (nigdy nie wierzyłam, że to działa, naprawdę przez tyle lat używałam kropli do nosa, które nie działały), i w końcu znalazłam jakiś taki tymianek do rytuałów (tylko taki miałam). 

Katar przeszedł mi od razu, zatkany nos, drapanie w gardle. Wszystko to nagle zniknęło po 20 minutach inhalacji. 

Dzisiaj czuję się jakbym odżyła na nowo. 

A jakie są Wasze domowe sposoby? 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JudgeMe napisał(a):

Ostatnio zachorowałam niestety

Czyżby przeciągi w tak ekskluzywnym hotelu?🤔🤣🤣

Sorry, nie mogłem się powstrzymać xD.

 

4 godziny temu, JudgeMe napisał(a):

tymianku

Słyszałem, że palony ma również lecznicze właściwości.😊

 

4 godziny temu, JudgeMe napisał(a):

A jakie są Wasze domowe sposoby? 

Mój Tate to taki rodzinny szaman. 

Cały "arsenał " wyrobów bazujących na mleczu, miodzie,pigwie, czarnym bzie i c..i wi czym jeszcze.

Kolega był kiedyś pod wrażeniem jak postawiło go to na nogi po uprzednim wymoczeniu nóg i zażyciu  tych klejo- rozpuszczalników.

 

4 godziny temu, JudgeMe napisał(a):

Na katar pomogła mi inhalacja z tymianku

Słyszałem o podobnym zastosowaniu olejku z drzewa sandałowego czy jakoś tak.🤔 Raz spróbowałem, nie rozpuścił.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.