Skocz do zawartości

Hej, cześć i czołem


castillo20

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem Piotrek. Jak do was trafiłem ? Przyznam, że z wykopu (jakiś materiał youtube radio samiec), ale nie jestem tam jakiś mocno aktywnym użytkownikiem. Chociaż przyznam, że mam w planach mocno ograniczyć wykop i wykorzystać uzyskany czas na zgłębianie wiedzy na tym forum

Niestety nie jestem zadowolony z miejsca w jakim aktualnie jestem. Mam 40 lat, co prawda czysta karta, ale duże poczucie, że zmarnowałem życie i obudziłem się z ręką w nocniku. Latami nic ze sobą nie robiłem, nie rozwijałem się, czekałem tylko na weekend, a gdy ten nadchodził to po najmniejszej lini oporu: imprezki i picie. Niczego się nie dorobiłem. Byłem w dwóch słabych związkach (2 lata i pół roku oraz kilka przygód). Niedawno stuknęła mi ta czterdziestka i coś we mnie pękło. Teraz codziennie prześladują mnie myśli, że muszę coś ze sobą zrobić, odnaleźć cel w życiu. Mam nadzieję, że wiedza na tym forum chociaż trochę mi to ułatwi, pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, castillo20 napisał(a):

Niedawno stuknęła mi ta czterdziestka i coś we mnie pękło. Teraz codziennie prześladują mnie myśli, że muszę coś ze sobą zrobić, odnaleźć cel w życiu. Mam nadzieję, że wiedza na tym forum chociaż trochę mi to ułatwi, pozdrawiam

 

Witamy.

 

Jesteś w najlepszym dla siebie okresie a 40 u mężczyzny to nie tragedia.

Zawsze możesz coś zmienić, zdobyć, nauczyć się.

 

Dzięki wiedzy, informacji i regularnej bytności otrzymasz rady, wsparcie, pomoc i gotowe rozwiązania na nurtujące cię pytania.

Musisz być jednak otwarty na to co tu przeczytasz bo zastana kolej rzeczy nie będzie zgadzać się z rzeczywistością.

 

Możesz mieć dysonans poznawczy jednak to normalne bo latami karmiono cię bzdurami propagandy medialnej, społecznej czy kościoła. 

 

Głowa do góry nic nie jest stracone🙂👊

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok ciężkiej pracy można praktycznie wszystko zmienić w swoim życiu, więc masz jeszcze szansę. Twórca KFC ten biznes stworzył zdaje się bliżej 70 :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.