Skocz do zawartości

Każdy seks będzie potencjalnym przestępstwem


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Baca1980 napisał(a):

Prywatna własność ma być likwidowana, ograniczana, korygowana albo rozszerzana w zależności od sytuacji, nie zaś dogmatycznie, dla zasady.

Towarzysz Ilycz Lenin zapodawał to samo.

Tylko w tedyk Ci ty off Longinium płaciło za ten bełkot.

Obecnie krainy zachodzącego słońca nie stać na utrzymanie TRPÓW.

To jest migracja(oportunistyczna) za 2000kcal.

Srajfon i frytki do tego.     

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mmario napisał(a):

Będę mógł powiedzieć, że dziewczy które ze mną było np pół roku a potem zerwało mnie zgwałciło? Bo 10 miesięcy temu to tak naprawdę nie chciałem, bo nie wyraziłem zgody? Zamkną ja?

Tak, ale pod warunkiem, że zawczasu formalnie zmienisz płeć i zaczniesz się identyfikować jako lesbijka. W genderowej Hiszpanii już nawet wojskowi zmieniają płeć, żeby dostawać większe pieniądze za tą samą robotę (a może i nawet mniejszą, no bo kobitek nie można przeciążać przecież):

https://www.spectator.co.uk/article/spanish-soldiers-have-exposed-the-flaw-in-the-countrys-gender-self-id-law/

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2024 o 12:38, Brat Jan napisał(a):

Wyślę na front ukraińsko-rosyjski.

Już Sikorski wspomniał na konferencji że kobiety w ramach równości też należy powoływać do armii i na wojnę wysyłać ... to mu pani mister od spraw równości odpowiedziała że kobietom nie o taką równość chodzi. Czyli reasumując kobiety chcą władzy ale władza to odpowiedzialność a tego one już nie chcą, więc takich durnych przepisów będzie dużo wiecej. Z czasem doprowadzi to do sytuacji takiej jaka jest w Szwecji bodajże czyli rozpad komórki społecznej takiej jaką obecnie jest rodzina.

Totalna utopia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2024 o 21:46, maVen napisał(a):

 

Wklejam linka haha pani minister mówi że równość nie oznacza zrównywania od linijki. 

W rzeźi na wojnie równość ma nie być od linijki w pracy szambonurka też ale już za to w sejmie ma być w sporcie tak samo.

Niezłe fikołki logiczne straszne to że taka osoba jest ministrem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.