Skocz do zawartości

W tym wieku najgorzej znaleźć partnera, badanie podało konkretną liczbę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cst9191 napisał(a):

Zapowiadana przez rząd obniżka VAT dla branży beauty ma wejść w życie już 1 kwietnia 2024 r. Zgodnie z projektem rozporządzenia obniżka z 23 do 8 proc. VAT obejmie

Czyj szwagier ma tam biznes? Albo które korpo dorzuciło im się do kampanii?

Bo przecież nie ma pieniędzy, VAT na żywność ma wrócić i w ogóle cięcia trzeba robić... a tu proszę. Rozdawnictwo. ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maurycy napisał(a):

Artykuł dla kobiet, z którego wynika, że kobiety w wieku 33 lat, mają prze**ne na rynku matrymonialnym, pod kątem znalezienia odpowiedniego partnera: 

 

 

Całość do przeczytania tutaj: 

 

https://kobieta.wp.pl/podano-wiek-kobiety-to-wtedy-maja-marne-szanse-na-znalezienie-partnera-7005944577805024a

 

Według mnie, jest to trochę naciągane, bo prawda jest taka, że mnóstwo spermiarzy uderza do kobiet po 30-stce, jednak są dla tych kobiet nie atrakcyjni, przez co pojawia się ten cały lament. Z wiekiem wymagania rosną, uroda spada, kandydatów na rynku matrymonialnym coraz mniej. 


takiej kobiecie pozostają

 

*faceci, ktorymi pogardza, a ktorzy upadła sie totalnie dla przedterminowego towaru 

*robienie za sex toya napalonym mlodym goscia, ONS, Max FWB

 

Polecam artykuł/wywiad z Teslą, facet sam powiedzial, ze największymi ofiarami „silnych” kobiet beda same kobiety. Rewolucja zżera wlasne dzieci i tyle w tym temacie. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 12:04, Iceman84PL napisał(a):

Dlatego mężczyźni powinni zacząć się szanować i nie zadowalać okruchami z pańskiego stołu po przebiegu jak w passacie,

Dodałbym jeszcze ze w TDI i na firmę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 18:47, Optimus Prime napisał(a):

Po 30 to już za stara na nową relacje. Tylko od 18 do max 29.

 

Do Pasuta max to 22 lata :D

Zmniejsza się granica, 

od 5;12

 

 

 

W dniu 15.03.2024 o 18:47, Optimus Prime napisał(a):

Po 30 to już za stara na nową relacje. Tylko od 18 do max 29.

 

Do Pasuta max to 22 lata :D

Zmniejsza się granica, 

od 5;12

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety nie ma takiego wieku, matka Agnieszki 62latka znajduje sobie chłopa 30letniego z dobrym wyglądem,https://gwiazdy.wp.pl/30-letni-maz-mamy-agnieszki-wlodarczyk-to-arabski-ksiaze-juz-wszystko-wiadomo-7000909214344833a

 

Chłopacy w wieku 18lat muszą rywalizować z innymi gośćmi o rówieśniczkę w wieku jako zakres 18-80 minimum lat :D

 

Statpill

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Dla kobiety nie ma takiego wieku, matka Agnieszki 62latka znajduje sobie chłopa 30letniego z dobrym wyglądem,https://gwiazdy.wp.pl/30-letni-maz-mamy-agnieszki-wlodarczyk-to-arabski-ksiaze-juz-wszystko-wiadomo-7000909214344833a

 

Chłopacy w wieku 18lat muszą rywalizować z innymi gośćmi o rówieśniczkę w wieku jako zakres 18-80 minimum lat :D

 

Statpill

 

Jeszcze go nie chciała :D

 

Cytat

"Przez Facebooka i, żeby była jasność, nie chciałam go. Wiadomość od niego leżała w spamie, jak pięćdziesiąt innych od starających się i piszących do mnie komplementy mężczyzn. Nader też pisał, ale ja odpisywałam, że mnie młodzi nie interesują. Nie szukałam i nie chciałam młodego, jednak los mi spłatał figla... A że mam młodą duszę z pozytywnym nastawieniem, więc weszłam w to" - wyznała.

 

O 62 latke ... w jakich czasach my żyjemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.