Skocz do zawartości

Duzo wolnego czasu


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Co robicie ludziska w wolnym czasie ? Ja mam zbyt duzo czasu i spedzam go przed kompem ,co dwa dni silownia i tak leci...W Weenedy tez samotnie w domu a co wy robicie w ten czas?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że również mam sporo wolnego czasu. Czytanie, bieganie, siłownia, pływanie, nauka angielskiego, taniec i niedługo dojdzie jeszcze robienie prawka kat. A - tak go wykorzystuję :) A na czas urlopu podróże. Nie mam kobiety, więc i czas jest ;) Na seks również :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytanie w ogromnych ilościach głównie geopolityka i historia okresu 1914-1945, muzyka zarówno biernie (słuchanie) jak i czynnie - ostatnio założyłem eksperymentalny projekt, ze sportu: basen, rower a zimą intensywne morsowanie a raczej pływanie w morzu i przygotowywanie się do próby bicia rekordu Guinessa. Ostatnio też nauka języka ukraińskiego i szlifowanie francuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauka rosyjskiego,sluchanie muzyki podobnie jak Vincent czytanie ,szczegolnie o ekonomii historii szczegolnie z okresu II Wojny Swiatowej.Od czasu do czasu filmy ,silownia czasami boks i koszykowka a jak jestem w Polsce to fotografia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.