Skocz do zawartości

Czy Uwaga Samica Alfa jest facetem? - wydzielone z tematu "Złapać na dziecko"


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

Łapanie faceta na dziecko – o cholera, jaka desperacja. :o

Ale w jakim to celu jest? Bo przecież konsekwencjami są same negatywy.

Chłop – nie chce to nie chce i już nie zechce. Nie zmusisz, nie ma takich czarów.

Dziecko – nieszczęśliwe, bo nie będzie miało szczęśliwych, kochających się rodziców.

Baba – też będzie nieszczęśliwa, bo raczej sama będzie wychowywać. Dziecko jej szczęścia nie da jak sama nie jest szczęśliwa. Może mieć pretensję do chłopa, ale przecież chłop nie chciał…

To się nie kalkuluje. Nie, łapanie na dziecko się nie opłaca. :)

 

Ty jesteś facetem !!!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan – A jak nie jestem to co? Kupisz mi bukiet 50 czerwonych róż? Nie? To mi się nie opłaca ujawniać. :D

@Krogulec – Trochę mnie martwi to co napisałeś, ale dlatego mnie martwi, bo z moich obserwacji wynika, że masz wiele racji. Prawda jest też taka, że mimo, że chłop ma honor i poczucie odpowiedzialności to i tak nie wytrzyma tego długo. To się musi skończyć źle.

Jedną z przyczyn takiego zachowania kobiet jest ich NIEŚWIADOMOŚĆ. Większość kobiet NIE WIE czego oczekuje od niej mężczyzna i ona daje mu dokładnie coś odwrotnego. Zrozumieć mężczyznę jest łatwiej niż kobietę, dlatego to kobiety powinny chcieć się dowiedzieć jak działa męski sposób myślenia. Ale żeby one chociaż chciały się pochylić nad tym tematem…

Ja zgłębiłam tę tajemnicę i wiele rzeczy nie trzeba mi już tłumaczyć, dlatego proszę Was abyście nie opluwali nowo-pojawiających się tutaj samic (tak jak mnie kiedyś jeden z moderatorów(!!!) przywitał słowami „sajonara torbo stara” – powinnam zgłosić tamten post) a jak raz nie zrozumie to olać. Ale może zrozumie i będzie rozprzestrzeniać Waszą wiedzę, która jest… PRAWDZIWA.

@Endeg – Czy to moja wina, że wiele mężczyzn dzisiaj rezygnuje ze swojej męskości? Jestem Kobietą, która wie jak myśli Mężczyzna. I to jest moja największa RADOŚĆ. :)

 

To, że baba łapie chłopa na dziecko, to nie robi sobie dobrze - tylko ŹLE!

Problemem jest nieświadomość kobiet, dlatego - UŚWIADAMIAJCIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

 

@Endeg – Czy to moja wina, że wiele mężczyzn dzisiaj rezygnuje ze swojej męskości? Jestem Kobietą, która wie jak myśli Mężczyzna. I to jest moja największa RADOŚĆ. :)

 

OK, powiedzmy że wierzę. I tak nie ma tu możliwości przeprowadzenia dowodu jak na sali sądowej w jednym z odcinków "Zmienników". :)

W internecie to ja też mogę być qzyneirem szachlawiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kobiety zaczęły chcieć zrozumieć facetów najpierw musiałyby stać się męskie. Nie udając takie, ale będąc naprawde męskie, czyli między innymi chcące brać odpowiedzialność za kogoś. Mając honor, będąc stroną aktywną.

Jak dobrze wiemy kobieta chce być słabszą płcią, ciągle narzeka na męskość towarzyszy (najczęściej gdy zbyt mało oferują) i dlatego jest interesowna, skupiona wyłącznie na sobie, na tym co może dostać, a nie dać :) Taka to kobiecość.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg – Jestem Kobietą. I pisze to po raz ostatni, bo już zmęczona tym jestem. Jak ktoś nie wierzy, trudno, nie mój problem. Sorry.

@kryss – Logiczne myślenie u baby jest trudne, przychodzi z czasem, ale nie do każdej dociera. Jak nie dociera, to robisz obrót 180 stopni i szukasz dalej. A znajdziesz, tego możesz być pewny.

@Krogulec – A z Tobą to akurat się nie zgodzę. „Żeby kobiety zaczęły chcieć zrozumieć facetów najpierw musiałyby stać się męskie.” – Kobiety już są „męskie” (gender) i co? Fajnie jest? Gówno nie fajnie! Kobiety powinny zacząć MYŚLEĆ jak mężczyzna, spróbować DOWIEDZIEĆ się jak działa męski mózg. A działa inaczej niż kobiecy. Tak, Kobieta chce być „słabszą płcią”, ale NIE WIE, że przejawiając „męskie” cechy tak naprawdę kastruje mężczyzn. I wpada w desperację, ponieważ wszystko działa nie tak jak przypuszczała, że będzie (nieświadomość). Ja to nazywam, że naciska nie te guziczki co trzeba, nie potrafi obsługiwać „urządzenia” zwanego MĘŻCZYZNA. (bez urazy za określenie „urządzenie”). Skąd ma się tego dowiedzieć? Z książek, i z tego Forum.

Trochę zboczyłam z tematu, więc ciągu dalszego nie napiszę. Nie ten dział. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, UWAGA Samica Alfa napisał:

– Logiczne myślenie u baby jest trudne, przychodzi z czasem, ale nie do każdej dociera. Jak nie dociera, to robisz obrót 180 stopni i szukasz dalej. A znajdziesz, tego możesz być pewny.

Ciekawie prawisz...ja tylko poprawie ze nie dociera do 90%, zwrot juz zrobiłem i raczej na amen, szkoda na to czasu, energi i kasy, 

Bo cóż mogę dostac w zamian....  ,....  ,..... i cycka do potrzymania, badz JAK ZASŁUŻĘ dostep do waginy?  wolne żarty:D , nie jestem godzien:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UWAGA Samica Alfa ja Ci wierzę, powiem więcej: jesteś mądrzejsza od większości kobiet... ba moim zdaniem nawet masz prawo mówić "nie jestem taka jak inne" :P Pozostaje tylko pytanie: czy jesteś stara dojrzała czy brzydka nie grzesząca urodą? A może jedno i drugie? Bo będąc piękną i młodą miałabyś dookoła siebie stadko orbiterów na zawołanie i nie potrzebowałabyś szukać tego w jaki sposób rozumują mężczyźni na forum takim jak to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Salsero napisał:

@UWAGA Samica Alfa ja Ci wierzę, powiem więcej: jesteś mądrzejsza od większości kobiet... ba moim zdaniem nawet masz prawo mówić "nie jestem taka jak inne"

201602_0957_aichg.jpg

 

Nigga, please.

Zanim będziesz powtarzał takie naiwności, to gorąco polecam się zapoznać z tematem dotyczącym @UWAGA Samica Alfa:

(zresztą, wszystkim piszącym w tym wątku polecam się zapoznać)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Salsero napisał:

@UWAGA Samica Alfa ja Ci wierzę, powiem więcej: jesteś mądrzejsza od większości kobiet... ba moim zdaniem nawet masz prawo mówić "nie jestem taka jak inne" :P Pozostaje tylko pytanie: czy jesteś stara dojrzała czy brzydka nie grzesząca urodą? A może jedno i drugie? Bo będąc piękną i młodą miałabyś dookoła siebie stadko orbiterów na zawołanie i nie potrzebowałabyś szukać tego w jaki sposób rozumują mężczyźni na forum takim jak to.

 

Salsero ona może nie tylko być taka jak piszesz, ale też wypierającą z siebie to, że jest lesbijką.
Znam takie. Z mężczyznami im nie wychodzi, a z kobietami tak i to one są stroną dominującą w ich związku. One rozdzielają zadania, one planują, one płacą.

Zaraz o tym napiszę w temacie powitalnym i jak do tego doszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.