Skocz do zawartości

Głuche telefony.


deleteduser48

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonią takie numery jak

 

327 084 811

 

397 119 907 476

 

530 618 933

 

Od tego ostatniego dostawałem też smsy. Jeden z nich to "Kurier. Paczka jest w aptece."

 

Nie podał innych danych, jak ulica, jaka apteka, więc ściema i nie odbierałem. Poczytałem że albo mogą wypytywać o coś, wyłudzają, albo są to drogie rozmowy na nasz koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ilość numerów poblokowanych na czarnej liście niedługo dojdzie do ilości kontaktów zapisanych na karcie SIM i w pamięci telefonu...

Takie czasy.

 

Kiedyś, lata świetlne temu, na jakimś spotkaniu w banku inwestycyjnym nieopatrznie dałem im namiary na siebie łącznie z danymi personalnymi i numerem

telefonu. Bazę ktoś im buchnął, pewnie jakiś pracownik kończący u nich korpokarierę - i poszła 'w świat'. Kurna, takiej orgii telefonów w sprawie akcji, obligacji,

forexów-śmeksów i innych dilów typu 'daj kasę, może coś zarobisz a może nie - ale my i tak zgarniemy sutą prowizyjkę' to nie miałem nigdy. Z Polski,

angielskojęzyczne z Cypru a nawet, o tempora o mores!, z Tokio ! Jedyny element zabawny w tym wszystkim to próby sylabizowania mojego polskiego nazwiska

przez angielskojęzyczne call center :D 

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.