Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GurneyHalleck

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  582
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

311 Świetna

About GurneyHalleck

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 04/01/1972

Profile Information

 • Miejscowość
  Mała Polska

Recent Profile Visitors

1939 profile views
 1. A może coś bliżej ? Bo to zasadniczo mało mówi
 2. To "Atlas Raise !" grali już 30 lat temu ??
 3. @zuckerfrei racja - bo to się płynnie zmienia. Można bardzo szybko przejść z jednej formy zdobywania kasy do drugiej. Co może przerażać to bezrefleksyjność i łatwość zmiany z utrzymanki w prostytutkę i z powrotem. Kiedyś, byłem świadkiem czegoś takiego i zryło mi to banie zdrowo, choć świadczy to o poziomie pani. edit: znaczy o braku poziomu.
 4. @Quo Vadis? wg zdjęcia nie jest aż tak źle ... niestety nie mogę wstawić grafiki do posta.
 5. Mnie bardziej zastanawia logika .... jeżeli nie wspierasz finansowo mnie = jesteś złym człowiekiem Do tego niechlujstwo tego ogłoszenia poraża i bezpośrednio pokazuje poziom umysłowy tej pani. Liczba błędów poraża. Aha - pani ma wykształcenie średnie ufff, przynajmniej nie po studiach ....
 6. Na takie ogłoszenie trafiłem dziś na portalu rankowo-pomocowym Pisownia oryginalna. Pani lat 33 z Warszawy, wzrost 160 cm, waga - nie podana ... Pani poszukuje : hojne prezenty, utrzymanie ... "Jestem atrakcyjna Singielka o EGZOTYCZNEJ urodzie i ciepłym usposobieniu pozna miłego Pana do wsparcia finansowego... Poszukuję HOJNEGO i WIARYGODNEGO mężczyznę który się mną zaopiekuje... Nie poszukuje "sex za pieniądze" poprostu potrzebuję poznać kogoś kto zainteresuje się moja osoba i będzie miał dobre chęci do wsparcia finansowego bezinteresownie choć to może być dość trudne w dzisiejszch czasach bo nie ma nic za darmo... Ale wierzę i wiem że jeszcze są dobrzi ludzie na tym świecie... Nie mówię całkowicie "Nie" jeśli chodzi o zbliżenia fizycznego to wszystko zależy od tego czy się sobie spodobamy... Niestety znalazłam się w trudnej sytuacji życiowej dlatego jestem na tym portalu... Jeśli zainteresuje cię moja osoba to zapraszam do kontaktu... " Skręciło mi musk ... racjonalizacja level master Nie wiem czemu nie mogę dodać grafiki do postu
 7. Należy mieć świadomość, że to zdjęcie nie jest obrabiane przez apkę, tylko przez serwery, na które jest ono wysyłane. Inaczej efekt byłby mierny. Oprócz tego, że apka nam wykrada dane to na odstawie olbrzymiej próbki uczone są sieci neuronowe realizujące algorytm rozpoznawania punktów charakterystycznych postarzania. I generalnie pooprawia się efektywność algorytmów i aplikacji służących do rozpoznawania twarzy.
 8. Nic o Ukraińcach tam nie znalazłem. Nie mam pojęcia o co biega koledze.
 9. A przeczytał artykuł od początku do końca ?
 10. Seriale ... ściągasz angielskie napisy i lecisz
 11. to czemu się tym zajmujesz ? Idź pobiegać ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.