Skocz do zawartości

Kobita się z Wami wita!


Angel of Mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to spławiłaś kilku chłopaków bo byli pizdeuszami i nie pasowali do Twojego światopoglądu, a gdzie empatia do ich uczuć?

Współczucie do innej osoby macie dopiero wtedy jak macie w Tym interes, albo wam za to płacą, np.pielęgniarka. A to też nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Angel of Mercy napisał:

To mam na siłę być z kimś kto mi nie odpowiada i przy kim nie czułam się komfortowo? I go zwodzić?

To po co zaczynałaś? Zastanowiłaś się choć chwilę że ich to zabolało i to mocno jak ich spławiłaś? Gdzie Twoja empatia dla tych chłopaków? Spławiłąś ich bo byłaś egoistką.

Aniołku, bez urazy, ale wszystko jest na forum, poczytaj.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał:

To po co zaczynałaś? Zastanowiłaś się choć chwilę że ich to zabolało i to mocno jak ich spławiłaś? Gdzie Twoja empatia dla tych chłopaków? Spławiłąś ich bo byłaś egoistką.

Aniołku, bez urazy, ale wszystko jest na forum, poczytaj.

Pozdro.

 

Każdy z nas popełnia błędy.

 

Poczytam. Caly czas to robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rysiek Judasz napisał:

Vincent poza sportem miał szczątkową wiedzę, jak należy obsługiwać kobiety, więc ta wizytówka słabo rokuje.

 

A korzystając z okazji zapytam bo pewnie znacie go lepiej. Czy on jest muzułmaninem albo jakimś islamistą? Nie daje mi to spokoju. Bo swoje wypowiedzi przeplatał wstawkami o Allahu że jest wielki, że był dzisiaj bardzo łaskawy, Allahu Akbar i takie tam.

 

W dobie takich drastycznych wydarzeń na zachodzie Europy ludzie nie przestają mnie zaskakiwać. W Monachium mieszka moja siostra. Propagowanie takich rzeczy powinno być chyba karalne, czyż nie? Bo z tego wiem to Koran nawołuje do nienawiści i morderstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Angel of Mercy napisał:

 

A korzystając z okazji zapytam bo pewnie znacie go lepiej. Czy on jest muzułmaninem albo jakimś islamistą? Nie daje mi to spokoju. Bo swoje wypowiedzi przeplatał wstawkami o Allahu że jest wielki, że był dzisiaj bardzo łaskawy, Allahu Akbar i takie tam.

 

Jedynym Islamistą w tym zacnym gronie to ja jestem...Jesli nie bedziesz  sie stosować do regulaminu(post pod postem) to zrobie Tobie Dzihad!

الله أكبر
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Angel of Mercy napisał:

 

Każdy z nas popełnia błędy.

 

Poczytam. Caly czas to robię.

 

Ładnie ci to @Adolf wyjaśnił, że wcale nie jesteś empatyczna. Chyba że do siebie samej...

 

Wyjaśnień nie potrzebujesz, tylko przyznania się przed sobą że empatii nie ma w tobie. Słabym się pomaga, liczy się z ich uczuciami, potrzebami, a wtedy można nazwać się empatyczną. Jeśli się ich obraża i zostawia, fukając na nich to jak możesz nazywać się empatyczną? Do silnego mężczyzny nie musisz mieć empatii, do słabego jej nie masz, a słaby potrzebuje najwięcej. Tylko problem dla ciebie polega na tym, że i silny będzie miał chwile słabości, bo jest człowiekiem, a nie maszyną.

 

Uczuciowa może i jesteś, tylko co z tego? Można napisać ładnie o sobie, a można brzydko np niestabilna emocjonalnie, kapryśna, wymagająca atencji, prowadzenia, nie znosząca sprzeciwu, foszasta, zazdrosna. Można to rozkładać na czynniki pierwsze i poza tą wielką uczuciowością (do korzyści) jest jeszcze masa cech tej ciemniejszej strony bycia uczuciową kobietą.

 

To nie błąd że nie byłaś empatyczna. Błędem jest postrzeganie siebie jako takiej i wytłumaczanie swoich negatywnych cech, zamiast się przyznania do nich. Świadomość siebie się przydaje, bo się zaczyna wiedzieć czego się chce i co się RZECZYWIŚCIE oferuje, a nie tylko "uważa się" bez żadnych przesłanek.

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.