Skocz do zawartości

Czarny protest jako najlepszy przykład kobiecej solidarności w obronie interesów i pozycji.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Guliver napisał:

@EnemyOfTheState Ale jazda. Ledwo co dałem radę to obejrzeć do końca. Komentarze pod tym filmem wyjaśniają wszystko.

 

Kurwienie logiki przez wypowiadających na najwyższym poziomie. Kiedyś lewactwo chociaż trochę próbowało się przygotować do dyskusji teraz widzę, że mają już po całości wyjebane. Najważniejsze, że jest atencja co widać wyraźnie jak szczerzą mordki pozując z tymi transparentami i hasłami na kartonach.

 

Najzabawniejszy (i paradoksalnie także najsmutniejszy) jest koleś w 2:40 filmiku z namalowanym na czole symbolem żeńskim! Jego mina i postawa mówi wszystko, chociaż on sam milczy. Warto zobaczyć jak ktoś nie wie jak wygląda psychicznie wykastrowany samiec.

 

Większość komentarzy pod filmem na szczęście normalna co przywraca nadzieję.

 

Ogólnie ta cała szopka pozwala nam obserwować całą paletę kobiecych manipulacji. Wystarczy obejrzeć wypowiedzi posłanek, próba wzbudzenia poczucia winy praktycznie w każdej wypowiedzi, podwójne standardy, bo na dworze przed sejmem mokną kobiety i dlaczego marszałek sejmu ich nie chce wpuścić. No kurwa a czy on je tam zapraszał!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby zaorane ;)

Opowiem Wam, jak to było u mnie. W robocie są dwie. Jedna wydawała się być w miarę normalna, ale zaczęła pajacować pod wpływem drugiej - rasowa feministka, lewaczka i w ogóle.

W piątek zacząłem się śmiać z tego całego "czarnego poniedziałku", mówiąc:
"Jeśli baby nie przyjdą do roboty, to będzie to najbardziej wydajny dzień w pracy w ciągu całego roku. Przynajmniej niczego nie spierdolą".

W poniedziałek przyszła jedna... no i spierdoliła ;) 
Została poproszona o analizę wszystkich błędów, ma przygotować z tego raport i prawdopodobnie trochę się napracuje.

Druga wróciła do pracy w środę. Dziś znowu jej nie było... dlaczego?
- Każdy, kto ją widział, zadawał to samo pytanie: "Jak było na proteście?" :D W Ciągu dnia słyszała to wielokrotnie. Dziwi mnie to, że bardzo się denerwowała, bo podobno ten protest jest w słusznej sprawie... ;) 


Niedawno wysnułem kolejną teorię...
Feministki generalnie nie wierzą w Boga. Prezentują taki "gimboateizm", czyli nienawidzą religii katolickiej, a wszystkie pozostałe są cudowne. Głupie to, ale one tak mają.
Chyba wszystkie wierzą w teorię ewolucji i w to, że pochodzą od małpy (w ich przypadku jest to całkowicie uzasadnione - ja też wierzę, że one pochodzą od małp). W związku z tym aborcja jest dla nich zabiegiem usunięcia płodu małpy. Dlatego podchodzą do tego w taki, a nie inny sposób.


Chyba już mnie nie lubią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dobi napisał:


Niedawno wysnułem kolejną teorię...
Feministki generalnie nie wierzą w Boga. Prezentują taki "gimboateizm", czyli nienawidzą religii katolickiej, a wszystkie pozostałe są cudowne. Głupie to, ale one tak mają.
 

Bo feminizm to ideologia lewacka wywodząca sie z najgorszej zarazy świata, czyli komunizmu. Wykorzystuje     wrodzona naiwność, głupote  i podatność nieatrakcyjnych, niewyruchanych kobiet na manipulacje :)

 

 

 

Komunizm Feminizm
walka klas wojna płci
burżuazja biali, heteroseksualni mężczyźni
zgniły kapitalizm opresyjny patriarchat
społeczeństwo bezklasowe społeczeństwo androgyniczne (bezpłciowe)
sprawiedliwość społeczna równouprawnienie
punkty za pochodzenie parytety płciowe
imperialistyczni podżegacze wojenni sprawcy przemocy w rodzinie
świadomość klasowa poczucie przynależności do kobiecej “gender”
wyzysk klasowy wykorzystywanie kobiet
likwidacja nierówności społecznych likwidacja dyskryminacji płciowej
fideistyczne przesądy patriarchalne stereotypy
demokracja ludowa demokracja parytetowa
dziejowa konieczność (nieuchronny upadek kapitalizmu) postęp ludzkości (nieuchronny upadek patriarchatu)
komuniści awangardą światowej rewolucji proletariackiej feministki awangardą światowego ruchu wyzwolenia kobiet
reakcja ciemnogród
wróg ludu (wróg klasowy) męska, szowinistyczna świnia


 

 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.