Skocz do zawartości

Jak trzymać ręce przy ciele.


adamokon01

Rekomendowane odpowiedzi

  Jak byłem w wojsku, na unitarce, to za trzymanie łap w kieszeniach kazano mi zaszyć kieszenie uprzednio nasypując do nich piasku. 100 szfów na kieszeń.

Po dwóch dobach pozwolono mi wysypać piasek a po 5 dniach mogłem rozpruć kieszenie. Ta metoda skutecznie mnie oduczyła nosić łapska w kieszeniach.

 

Polecam.:D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie rąk w kieszeni zdradza Twoją niepewność, jest sygnałem, że masz coś do ukrycia. Wiem, że to nawyk, ale tak interpretuje się trzymanie rąk w kieszeni.

 

Może to drażnić Twojego potencjalnego rozmówcę, gdyż w ten sposób wyrażasz podczas rozmowy, że całą sytuację masz w dupie.

 

Jest to także w pewien sposób niebezpieczne, zwłaszcza, gdy idziesz. Przy potknięciu masz praktycznie zerowe szanse na asekuracje rękoma, co może równać się poobijaną twarzą i ubytkach w uzębieniu :D

 

Nie wiem, co można Ci w tej kwestii doradzić, staraj się po prostu tego nie robić. Trzymanie rąk wzdłuż ciała nie jest niczym nienaturalnym, jest wręcz wskazane. Otwarta postawa daje jasno do zrozumienia, że jesteś człowiekiem otwartym, nie masz nic do ukrycia, no i przede wszystkim wygląda to po prostu dużo lepiej.

 

To jest moja interpretacja Twojego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunkowy guru, czyli Piotr Tymowchowicz wprowadził u polityków modę na trzymanie rąk splecionych w tzw. koszyczek. Że niby są otwarci na ludzi i nie mają nic do ukrycia. Iks lat temu było wyraźnie widać, że prawie każdy co miał parcie na szkło prezentował łapska w TV w formie tego koszyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.