Skocz do zawartości

Pasje młodych doop - do obejżenia ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Zwiazane z emocjami czyli adrenalina? Skoki ze spadochoru> Chodzenie po ciemnych uliczkach? Chyba strach tak na nie dziala ze az jej szpary wilgotnieja ...Bo siedzenie i sluchanie disco polo przy piwie to za bardzo emocjonujace nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna randka dla kobiety to nie siedzenie w knajpie słuchanie pierdół albo miliona pytań a potem wyro.idealna randka dla baby to doznania które trzeba im dostarczyć.spotykasz sie z babą i idziesz na cos co wywoła emocje.na gokarty/kolejke górską/skok na bank :lol: potem knajpa dużo bliskości.jakies piwko.herbatka w chacie u niej albo u ciebie no i dymanie.czasami mozna sie zapedzic w kozi róg.przestaniesz lali dostarczać sraczke emocjonalna to ona ucieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granica jest bardzo cienka ,a pozatym emocje sa bardzo mocno zwiazane z kesz...Nie masz kasy siedzisz w domu z termosem i o cipce sobie mozesz pomarzyc :P

 

Chopie. Możesz nie mieć kasy i z odrobiną fantazji odjebać lasce randkę życia. A zdarzają się zawodnicy co mają kasy w chuj ale panny od nich uciekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w mojej studenckiej ekipie przewinął się luj, z którego aż kapało forsą. Droga fura, mieszkania, wszystkie kurwy z roksy przeleciał - a jak szedł na impreze to każda raszpla go splawiała.

moze za bardzo chciał je zaswirowac.lale widza ze koles chce je"za bardzo"i z bajery nici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuja sie jeszcze podrozami ,czyli lezenia na plazy caly dzien i nic nie robienie :)) A pozatym gdzies wyczytalem ze podswiadomie kobiety lezac na plazy w skapym stroju zaspokajaja potrzebe eksibicjonizmu ,nie wiem ile w tym prawdy,poprostu gdzies wyczytalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuja sie jeszcze podrozami ,czyli lezenia na plazy caly dzien i nic nie robienie :)) A pozatym gdzies wyczytalem ze podswiadomie kobiety lezac na plazy w skapym stroju zaspokajaja potrzebe eksibicjonizmu ,nie wiem ile w tym prawdy,poprostu gdzies wyczytalem...

...i podrywaniem arabusów na tej plaży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trudno mi określić na ile obiekty polubione na fejsbuku mogą być miarodajnym wyznacznikiem zainteresowań samicy ale zakładając, że stanowi znaczny odsetek jej pasji, podglądając ostatnio zuckerbergowy profil panny, która miała wobec mnie niecne zamiary opadły mi ręce. Dla formalności przytoczę tylko niektóre:

- salon piękności,

- salon makijażu,

- stylizacja paznokci,

- stylizacja włosów,

- fotografia ślubna,

- dom weselny,

- organizacja wesel,

- oprawa ślubów,

- zespół weselny,

- pracownia florystyczna,

- salon sukni ślubnych,

- żłobek,

- przedszkole...

 

W zestawie zabrakło mi jeszcze: banku, adwokata, sędziny i ... osła

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2014 at 13:24, Assasyn napisał:

Interesuja sie jeszcze podrozami ,czyli lezenia na plazy caly dzien i nic nie robienie :)

Nie spotkałem jeszcze takiej, którą mógłbym zabrać na weekendowe szlajanie się pociągami po kraju czy nawet kawałek za granicę. Więc coś w tym leżeniu na plaży jest. W mojej rodzinie każdy (ehm, siostra i mama) tylko marzy o jakiś Turcjach czy Egiptach na kiju, a na moje plany pukają się w czoło, bo co to za atrakcja, na przykład, zwiedzać Trójmiasto i okolice, śpiąc na dziko w lesie? ;) Ja dalej wspominam ten dziwny wypad który urządziłem z kumplem. Z dnia na dzień coraz bardziej zmechrani, odrażający partyzanci z lasu :D hotel się chowa.

 

1 godzinę temu, maniks napisał:

- salon piękności,

- salon makijażu,

- stylizacja paznokci,

- stylizacja włosów,

Cholera, jakie typowe, w życiu bym z taką nudziarą nie chciał się zadawać, choćby była 10/10. Ja trafiłem na laskę która interesuje się grami komputerowymi, sztuką (ładnie rysuje). Ogólnie taka nietuzinkowa, bo jak trzeba to i traktorem na pole pojechała a nie księżniczkowała w domciu. Dalej mam żal do siebie że moje spierdolenie dało znać o sobie (nie potrafiłem wywołać w niej tych całych emocji) i ze znajomości nici, ale nie będę też desperatem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.