Skocz do zawartości

Kod Uzdrawiania


Paweł z N

Rekomendowane odpowiedzi

http://kwiatlotosu.wordpress.com/category/eft-techniki-emocjonalnej-wolnosci/

 

a tu inna metoda opierająca się na tym samym czyli placebo , równie skuteczna jak kody uzdrawiania

nie trzeba trzymać rąk przy glowie mozna sie opukiwać :)

nastepna to HUNA -rozmowa ze swoją dusza oparta na tradycji Haiti

następna to DEIR - lecząca ciało astralne a tym samym ciało fizyczne ale rozwinięciem tego są ksiązki Łazariewa

do tego można zaliczyć TRANSERFING - na wszystko mam wyjebane i tak bede zdrowy bo świat o to zadba ;)

a jeszcze są REIKI - przybijanie "piątki" od mistrza z tajemnymi znakami które mają ponoć uzdrawiać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody jak ja je rozumiem, nie są wcale takie łatwe - bo żeby działały, trzeba mocno wejść w traumę a później z nią pracować. Same dłonie przy twarzy sprawy nie załatwią, ale działają - czuję jakby prąd w tych miejscach. EFT na mnie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliscie o BSM, przykładanie dłoni do głowy (opracował Piotr Lewandowski)? Przy czym kody lecza przyczynę - traumę, a BSM tylko objawy chorobowe - więc BSM chyba do dupy na dłuższą metę. Poza tym czytałem że przy BSM nie wolno pic herbaty i kawy, zero alkoholu i fajek, zero kontaktu ze zwierzetami (!), przy kodach nie ma takich warunków.

Kody jak ja je rozumiem, nie są wcale takie łatwe - bo żeby działały, trzeba mocno wejść w traumę a później z nią pracować. Same dłonie przy twarzy sprawy nie załatwią, ale działają - czuję jakby prąd w tych miejscach. EFT na mnie nie działa.

Przy kodach ważne jest regularne stosowanie, a z tym ludzie mają często problem.

Właśnie w najbliższym czasie mam dostać tę książkę, bardzo mnie to ciekawi ;)

mam mp3, ostatnio nie chce mi się czytać książek, skupiłem się tylko na ilustracjach trzymania dłoni

http://kwiatlotosu.wordpress.com/category/eft-techniki-emocjonalnej-wolnosci/

a tu inna metoda opierająca się na tym samym czyli placebo , równie skuteczna jak kody uzdrawiania

książka mówi że kody są związane z fizyką kwantową, zamiana złej energii na dobrą, dodatkowa praca nad sobą też jest wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wszystkie te metody sprowadzają się do jednego - do efektu placebo, im większe obostrzenia przy stosowaniu, pracochłonność, tajemniczość, ekskluzywność terapii poprzez ograniczenie dostępu ludzi stosujacych to(bo do kodów uzdrawiania jak i do kazdej metody masz dorobioną filozofię dzialania- dodatkowe kosztowne plyty, logowanie i przepisywanie kodów z ksiazki na strony www, dokupowanie za cięzkie pieniądze określonych idealnych schematów które działają idealnie na odpowiednie schorzenie), czy kosztowność terapii , tym lepszy efekt , tym lepiej będzie działało to na organizm. Ja tego nie potępiam ale już wyleczyłem się z tego typu uzdrawiaczy. Nic nie zastąpi odpowiedniej diety, regularnych ćwiczeń, kontaktów towarzyskich, seksu, rozwoju intelektualnego w budowaniu dobrego zdrowia i samopoczucia. Trzeba wypracować sobie określony schemat działania i tego się trzymać. Jeżeli jest zły - wtedy korekty przyjdą same wraz z czasem i zdobytą wiedzą w zakresie zdrowia ale trzeba sie opierać na rzetelnych opracowaniach a nie teoriach których tak naprawdę nie możemy sprawdzić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wszystkie te metody sprowadzają się do jednego - do efektu placebo, im większe obostrzenia przy stosowaniu, pracochłonność, tajemniczość, ekskluzywność terapii poprzez ograniczenie dostępu ludzi stosujacych to(bo do kodów uzdrawiania jak i do kazdej metody masz dorobioną filozofię dzialania- dodatkowe kosztowne plyty, logowanie i przepisywanie kodów z ksiazki na strony www, dokupowanie za cięzkie pieniądze określonych idealnych schematów które działają idealnie na odpowiednie schorzenie), czy kosztowność terapii , tym lepszy efekt , tym lepiej będzie działało to na organizm. Ja tego nie potępiam ale już wyleczyłem się z tego typu uzdrawiaczy. Nic nie zastąpi odpowiedniej diety, regularnych ćwiczeń, kontaktów towarzyskich, seksu, rozwoju intelektualnego w budowaniu dobrego zdrowia i samopoczucia. Trzeba wypracować sobie określony schemat działania i tego się trzymać. Jeżeli jest zły - wtedy korekty przyjdą same wraz z czasem i zdobytą wiedzą w zakresie zdrowia ale trzeba sie opierać na rzetelnych opracowaniach a nie teoriach których tak naprawdę nie możemy sprawdzić.

Zgoda marcel, ale od czegoś trzeba zacząć. Z tego co widzę, to kody są proste i są tylko 4 pozycje, a więc niczego nie trzeba dokupywać. I zgadzam się, trzeba samemu się rozwijać i nie czekać na cuda. Ale jeśli kody mogą mi pomóc przy pozbyciu się negatywnej energii (złych wspomnień) to jak najbardziej skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zacznę pracować nad DEIR gdy wyprowadzę się od wampira emocjonalnego za 3 miesiące. A w międzyczasie będę uzdrawiał swoje ciało, siedzenie i spokojne oddychanie to męka, muszę skorygować wadę postawy - Sway Back, utrudnia ona oddychanie, i jednocześnie używam Kodów Uzdrawiania, choć muszę to w sobie odczuć, a nie tylko zrozumieć; przeczytałem całą książkę, a metoda to był tylko mały kawałek książki. Ale gdy ustawiam palce w kierunku nasady nosa to czuję działanie w obrębie zatok - gdy pochylam głowę bez unoszenia rąk to tego nie ma, ustawiając palce na jałbko Adama to trochę czuję jakby taką energię, jeszcze mniej czuję gdy ustawiam je na szczękę, a czwarte ustawienie mocno odczuwam. Kody działają na mnie w tym sensie, że "wychodzi ze mnie ja", a nie to, co miętolę w myślach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.