Skocz do zawartości

Zdrajca :D


Rekomendowane odpowiedzi

No tak to źle, że zlikwidują podatki i socjal. Myślałem, że masoni to właśnie wprowadzają ;) Najlepsze jak polityk SLD się wypowiada, ale beka :D Chociaż patrząc na wypowiedzi tych polityków cieszę się, że przestałem się tym interesować bo poziom ich intelektu nie różni się wiele od poziomu meneli spod budki z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie reprezentujmy tutaj drugiej skrajności wspierając obóz feminazistek. Właśnie one i grupa trzymająca władzę (jak pięknie się wypowiadał pan z po o delegalizacji, czyżby z powodu nawoływania do wprowadzenia kar dla urzędników państwowych za przekręty?) wyłapują pojedyńcze zdania i nadają im wygodny dla siebie sens. JKM powiedział, że przeciętna kobieta jest statystycznie mniej inteligentna od przeciętnego mężczyzny. Tak samo jak przeciętna kobieta jest statystycznie niższa od przeciętnego mężczyzny. Nie widzę w tym żadnego zakłamania, ale oczywiście jest to młyn na wodę do wypunktowania i pokazania jakim to świnią jest ten, który oprócz szeregu głupot proponuje też rząd dobrych rozwiązań. Najlepszy argument kobiety odbijają swoim ulubionym bo jak to one są zapracowane dbaniem o dzieci i męża i nie mają przez to czasu na "wyższe" rzeczy bo te wspomniane wcześniej są dla nich najwyższe... tak, ciekaw jestem ile osób z tego forum w to uwierzy. Wspomniany argument jest taki, że na 1000 wniosków patentowych zgłoszonych w PL zaledwie kilka przypada na kobiety. Podobnie to wygląda ogólnie na świecie. Także jednak trzeba przyznać posiadanie cohones, bo biorąc pod uwagę, że ponad 50% wyborców to kobiety to jest to odważne i szczere stwierdzenie. Akurat wolę być skazany "przez kuce" na nienormalność, niż obserwować normalność wprowadzaną przez rządy kolejno po 89 wybrane "przez zdrową tkankę społeczeństwa". Bo tak jak JKM zapowiada coś czego i tak nie zrobi (prywatyzacja służby zdrowia chociażby) tak Ci którzy zarzekają się, że nigdy do tego nie dopuszczą niedługo mogą zostać "zmuszeni przez zaistniałą sytuację".  Znacie przykłady z życia.

"Kuce" są moją ostatnią nadzieją w tym kraju, że nie będą siedzieć potulnie jak pudelki gdy ich oszukają.

 

 

Jako puenta kobiety w polityce zdaniem "zdrowej tkanki społeczeństwa":

 

http://stsport.pl/wp-content/uploads/2013/01/Anna-Grodzka-fot.-Krzysztof-Koch-Agencja-Gazeta.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszanie Korwina to sprytna akcja medialna, do której niestety sam główny zainteresowany przyłącza się dając pożywkę. Każdy kto głosuje na inną partię niż Korwina nie powinien się do tego przyznawać i wypowiadać się na tematy polityczne. Albo nie głosuje się wcale albo na Korwina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.