Skocz do zawartości

Świadomość kobiecej natury a związki


Rekomendowane odpowiedzi

@JoeBlue nie rozumiem z którą częścią mojego wpisu polemizujesz. Co ma piernik do wiatraka? To że politycy korumpują najbardziej podatny, potencjalny elektorat to "oczywista oczywistość". Szukam i szukam i nie mogę znaleźć gdzie wspomniałem o tym, że politycy tego nie robią ani tego, co to zmienia w naturze kobiet? Co najwyżej sprzyja prawdziwej jej ekspresji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą, że nie obie płcie zostały zrobione w -uja.

Mężczyźni zostali zrobieni a ja opisałem jak to się stało, mechanizm.

Kobiety nigdy nie miały lepiej, niż teraz, przynajmniej w naszej europejsko-amerykańskiej cywilizacji.

Mogą i robią co im się spodoba bez żadnej odpowiedzialności a na dodatek zazwyczaj na koszt mężczyzn.

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2019 o 18:33, JoeBlue napisał:

Mogą i robią co im się spodoba bez żadnej odpowiedzialności a na dodatek zazwyczaj na koszt mężczyzn.

Co konkretnie mogę zrobić nie ponoszą odpowiedzialności na Twoj koszt?

Może masz na mysli dziecko??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?

Nie widzisz jak załatwiają facetów na miliony dolarów używając #metoo?

Oskarżenie o gwałt toczy się tak, że facet nawet nie ma prawa do obrony, domyślnie jest winien póki nie udowodni, że nie jest wielbłądem.

Fałszywe oskarżenia przechodzą bezkarnie, dopiero ostatnio się coś zmienia.

 

Co do odpowiedzialności to porównaj wyroki jakie dostają kobiety i mężczyźni za sex z nieletnimi.

 

I dlaczego cokolwiek miałoby być na mój koszt?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.