Skocz do zawartości

Co z TYMi facetami


Rekomendowane odpowiedzi

nie  wiem co to ten martic auston czy cos nie jestem blachara żeby inaczej do tego podchodzic ze wysiada gosciu z auta i z tekstem jak tam,olala bym typa albo odpowiedziala nic tam , jakie pytanie taka odpowiedz

Ach Kobiety... Uwielbiam Was za te slowa co powyzej. Ba, powiem nawet ze kocham! ":-P i nie to ze Wam nie wierze... a bron mnie panie boze przed tym;-p ach... ach... :-P

Chyba zrozumialem o co kaman z procesem... i powiem szczerze, ze to tak proste ze az dziwne. Niestety przyznaje sie, ale zeby sie nim basic musze miec naprawde swietny humor, inaczej lipa, olanie plci piekniejszej i grzebanie w swoich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam zwisa coś gratis z racji płci. I to w każdym wieku. A paniom coś innego, ale później. Przypomniał mi się dowcip a propos:

Przychodzi młoda komunistka do lekarza. Lekarz każe jej sie rozebrać do pasa. Ściąga bluzkę.
- Ale całkiem proszę. - mówi lekarz.
Dziewczyna ociągając się ściąga stanik. Lekarz patrzy, a tam na jednej piersi wytatuowany portret Lenina, na drugiej Stalina. I lekarz w śmiech.
- Bawi towarzysza socjalizm? - pyta zażenowana.
A lekarz na to:
- Nie, tylko wyobraziłem sobie jak im się na starość mordy wyciągną...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.