Skocz do zawartości

Co z TYMi facetami


Rekomendowane odpowiedzi

pua mówia ze masz być ja Bond nie jak brat Pita :lol:

dobra proces procesem.lala jakims cudem pozwala sie bajerowac sredniemu facetowi a ten zamiast zainteresowac sie nią.tak kobieta to najlepszy temat.zaczyna gadke standardowa .mam to i to.znam tego i tego.zarabiam tyle i tyle.nie twierdze ze to nie uwodzi.ale nie poderwie tak znudzonej przecietniakami lali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest sobą. W jego pozycji życiowej nie ma potrzeby bycia czy udawania kogoś innego. W związku z tym nasunęły mi się pewne myśli. Otóż ludzie każdego oceniają i mówią, że ten jest taki, a tamten taki. I na podstawie tych ocen lubią kogoś, albo nie. Traktują te osądy strasznie poważnie. A mało kto pamięta o tym, że to doświadczenia życiowe kształtują człowieka. Każdy idzie inną drogą i doświadcza innych przeżyć. Myślę, że trzeba to szanować i zrozumieć ludzi "gorszych" czy też "lepszych" od nas. To nie jest tak że jest pewność siebie albo jej nie ma, jest motywacja do działania albo jej nie ma. To się kształtuje przez całe życie. Wystarczy czasem jedno poniżające doświadczenie w dzieciństwie aby spierdoliło się całe życie. Dlatego nie lubię takich bezwzględnych komentarzy i pisania o frajerach, nieudacznikach itd... Ludzie, rozumiejmy i szanujmy się wzajemnie kurwa mać.

 

Piszę to głównie do facetów na tym forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale musze poszydzić z pua B)

z jednej strony Martin rozumiem ale nie do końca sie zgadzam.typ mnie wypierdala na przyjaźń kase i zasady to dobra rozumiem.jest pierdolonym polaczkiem biedaczkiem.stara mu cyca nie dawała a stary właził do wanny bawiac sie w płetwonurka.ale chyba mozna od ludzi wymagac normalnego zachowania a nie frajerstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale musze poszydzić z pua B)

z jednej strony Martin rozumiem ale nie do końca sie zgadzam.typ mnie wypierdala na przyjaźń kase i zasady to dobra rozumiem.jest pierdolonym polaczkiem biedaczkiem.stara mu cyca nie dawała a stary właził do wanny bawiac sie w płetwonurka.ale chyba mozna od ludzi wymagac normalnego zachowania a nie frajerstwa?

 

Rozumiem. W swoim poście miałem na myśli głównie tych, którzy są kiepscy w relacjach z kobietami, nieśmiałych itd....   "Quiet people have the loudest minds".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak akceptuje to ze jestem inny :D


i znowu cudowny temat.nie akceptuje siebie nie alkceptuje siebie.ty siebie nie akceptujesz czy ktoś tobie to wpierdolił w łeb?i sobie dopisałes historie.tak nie akceptuje siebie.ja akceptuje w sobie wszystko bo nie miałem rozkmin typu ze cos mam zakceptowac.nie miałem nawet rozkmin co jest zjebane.tylko to co było zjebane wychodziło dopiero potym jak zaczałem rozkminiac oco tu chodzi w tym burdelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to jak co nie które ciołki nie umieją zagadać do kobiety po za idiotycznym jak tam,ja nie wiem jak inni ale mnie to wpienia ze ktoś nie potrafi się wyslilic na coś sensownego

 

Nie ciołki, tylko mężczyźni, z męską a nie kobiecą psychiką. Zapewniam, że gdyby zagadał do Ciebie o czymś bardziej "sensownym" (dla niego), to jeszcze mniej by Cię to zainteresowało, albo w niektórych przypadkach poczułabyś się urażona.

 

Ja dopiero mając ponad 30 lat to zrozumiałem: media pokazują nam mężczyznę z kobiecą psychiką jako ideał mężczyzny. I wiele kobiet takiego ideału oczekuje, po czym rozpacza, że ten ideał pięknie mówiący, zachwycający się poezją, pamiętający o kwiatkach - nie posiada prawdziwie męskich cech jak odwaga, zdecydowanie,... I najczęściej - tak jak kobieta - manipuluje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc żeby nie było ja rozumiem wasze podejście do tego i owego..  chodzi mi o to jak co nie które ciołki nie umieją zagadać do kobiety po za idiotycznym jak tam,ja nie wiem jak inni ale mnie to wpienia ze ktoś nie potrafi się wyslilic na coś sensownego i weź tu kurde bądź kulturalna i mila jak to ostatnio ktoś w poście pisał gość ci tu pisze jaki to on samotny żadna go nie chce to może ja go przygarnę ;/ o matko co to ja przytułek jestem ze będę jakieś łajzy ,,ratowała.. jak to on określił,próbował mnie podejść materialistycznie ale ja nawet za milion dolarów nie będę się męczyła z jakimś idiota o jeju

 

Jestem jakoś dziwnie przekonany, że jakbyś zobaczyła dobrze ubranego gościa wysiadającego z Aston Martina i rzuciłby do Ciebie ciołkowate "jak tam" to dorobiłabyś sobie do tego odpowiednią ideologię i byłabyś wtedy zapewne nadzwyczaj kulturalna i miła  :lol:

 

Powinno być jak na ROKu

 

http://www.returnofkings.com/about

 

 

<cite>

Women and homosexuals are discouraged from commenting here.

</cite>

 

 

Trochę pośpieszyłem się z tym "lajkiem". Ogółem są wyjątki potwierdzające regułę, przykłady mamy na tym forum, ale żeby je rozpoznać trzeba dać im szansę zabrania głosu. Niektóre posty są warte swojej wagi w złocie, inne są bezcenne. Selekcji dokonuje każdy z nas na swoją własną rękę. Dziwi mnie natomiast, że pojawia się białogłowa i się zaczynają tak desperackie privy o jakich wspomina w swoim poście wojownicza księżna  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, napisałeś do laski: "dorobiłabyś sobie do tego odpowiednią ideologię". Nie wiem czy ona zrozumie o co chodzi.

 

Zarabistalaska, otóż Quizas miał na myśli, że wytłumaczysz i uzasadnisz sobie słuszność swojego zachowania w zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.