Skocz do zawartości

Co z TYMi facetami


Rekomendowane odpowiedzi

a więc żeby nie było ja rozumiem wasze podejście do tego i owego..  chodzi mi o to jak co nie które ciołki nie umieją zagadać do kobiety po za idiotycznym jak tam,ja nie wiem jak inni ale mnie to wpienia ze ktoś nie potrafi się wyslilic na coś sensownego i weź tu kurde bądź kulturalna i mila jak to ostatnio ktoś w poście pisał gość ci tu pisze jaki to on samotny żadna go nie chce to może ja go przygarnę ;/ o matko co to ja przytułek jestem ze będę jakieś łajzy ,,ratowała.. jak to on określił,próbował mnie podejść materialistycznie ale ja nawet za milion dolarów nie będę się męczyła z jakimś idiota o jeju

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ktoś tu chyba nie przeczytał uważnie.

To jest dział dla forumowicza z problemem i Marka

Cytuję:

 

Nie wpisuje się tu żaden forumowicz ani osoba pytająca o poradę, to tylko informacja. Tematy zakłada tylko ktoś z problemem a odpisuję tylko i wyłącznie ja. Każdy poszukujący porady, proszony jest o założenie nowego tematu, nadanie mu tytułu i opisanie problemu czytelnie, bez błędów - proszę o jedno pytanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do statystycznie ładnej kobiety podbija fhooy facetów z tymi samymi tekstami.i zachowaniami.ktos z was chciałby notorycznie słyszec od kazdego te same hasła?nichuja :D
statystyczna kobieta ma juz za soba pare zwiazków na których sie przejechała.on nie był tym supermenem jakim miał być(pomijam tu etap rozwoju niuni zeby pierdolnac faceta na dzieciaka i zyc sobie długo i szczęsliwie.pisze tu o tych troche bardziej rozgarnietych kobitach oraz tych które dopiero odkrywają ze coś tu jest nie tak w tej miłosci).pierdolił głupoty.zero zrozumienia oco chodzi w tym burdelu relacji damsko męskich itd.

wiec statystyczny sredni facet ze srednim twarzowym średnim ubiorem i średnimi tekstami podbija do kobiety która uwaza siebie za wyjatkową.tak kazda kobieta uwaza siebie za wyjatkowa.i tak kazda kobieta jest inna.raczej kazda kobieta ma inną.no to na tyle z psychologii :D i ten sredni facet próbuje w jego myslach oczywiscie orginalnie zabajerować lale która już jest znudzona w chuj srednimi facetami.efekt znany B)

lecimy w druga mańke. idziesz ulica ile kobiet sie tobie podoba?mi osobiscie z setek kobiet jakie mijam dziennie moze sie spodobają 3.w lato dochodzi do 5.balety w sopocie to inna mańka,tam co 2 jest jak miss.a wyobraź sobie ze juz jestes znudzony ruchaniem srednich lalek których mozesz miec na peczki.są średnie.przecietne i nudne.

dlatego kobiety chcą odmiennosci.dlanich facet "inny" a nie przecietny jest towarem luksusowym.a dla facetów ładna zadbana lala jest towarem luksusowym.no chyba ze ktoś jest jak pies i dyszy i slini sie za kazda kobieta nawet srednią.to tu juz doszukiwałbym sie problemów z psycha i dowartoscciowaniem.tak samo jak u lalki która daje sie zaswirowac kazdemu.pomijam zagadnienia procesu poznawczego bo to temat na ksiazkę.

lepiej podbic do kobiety i powiedziec jej w prost oco chodzi"czesć podobasz mi sie i chciałbym ciebie poznać.wydajesz mi sie być na interesujacą osobą".lala wie oco chodzi a ty jestes prawdziwy.zreszta kobieta odrazu wie po co facet do niej podchodzi wiec po co robic jakieś maskarady

czy dalej ktos chce pozostac przy wersji e lala fajna jesteś.zakurwim densa?bo stoisz tak jak wiedły w gnoju((tez orginalne moze kiedyś wypróbuje)ale wiecie oco chodzi)

kolejną rzecza jest dopasowanie.jezeli lala pokazuje soba ze ma pełno energii w sobie to wiadomo ze koles z mułem wyrysowanym na twarzy i w dodatku flegmatyczny raczej ma bardzo marne szanse.

itd itd wszystko jest wazne liczy sie proces


no chyba nie wierzyliście w bajke ze szkoleń pua która brzmiała ze ktos miał kolege niskiego oblesnego grubaska który wyrwał najlepsza laske w szkole bo jej powiedział cos tam juz nie pamietam co ale marketingowy ubaw po pachy jak ludzia łykają takie bzdury.jak...pelikan albo jak małolata :D
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies umieszczony zostal jakis filmik, chyba wlasnie przez Ciebie Pika gdzie zajebista blondyneczka mowi zeby facet walil prosto z mostu prawde szczerosc i autentycznosc a nie sciemial i wymyslal teksty.Mnie zawsze zastanawialo to ze srednio przystojny nie wysoki gosciu moze miec tabuny kobiet, taki jest moj ziomek ktory obecnie zapierdala w fabryce okien za 1500 ale umie krecic...|Wzrost 170 ,postura normalna ale umie bajerzyc dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika ja wlasnie po spaghetti, ide ogladac Podziemny Krag z Bradem! swoja droga gosc nie jest jakis mega przystojny a ciagle wybierany jest jako najsexowniejszy!

 

Bo jest człowiekiem sukcesu. Osiągnął SUKCES. A to daje duże pieniądze. Dlatego dla kobiet jest tak seksowny. To jest całokształt cech. Jeśli stajesz się człowiekiem sukcesu to automatycznie kobiety uważają cię za bardziej seksownego. Człowiekiem sukcesu staje się nie byle kto. Potrzebne są do tego pożądane społecznie cechy osobowości a kobiety takie cechy lubią.  A Pitt dodatkowo ma niebrzydką buzię i jest stosunkowo wysoki. Czyli Bóg dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.