Skocz do zawartości

Chrome, skrót "ą" i ochrona przed zamknięciem przeglądarki


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa problemy Panowie Bracia:

 

1. Jak wpisuję w trakcie pisania na samczym runie tekstów "ą" to mi zaznacza tekst. Nie raz wypieprzyło mi tekst (można przywrócić, ale stres jest) - jak to zmienić? W innych miejscach (np. na ecoego) mogę już normalnie pisać "ą".

 

 

2. Chcę by kliknięcie na krzyżyk przeglądarki albo strony, nie powodował automatycznie zamknięcia - właśnie sobie zamknalem ściągany film :) Szukałem w ustawieniach i nic nie ma, wiecie może o takiej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przywracania sesji to świetna sprawa. Używam od długiego czasu. Dodatkowy trik - jak ktoś używa CCleanera to w opcjach usuwania w zakładce 'Google Chrome' można odznaczyć pole 'sesja', dzięki czemu program usunie śmieci a jednocześnie nie znikną nam otwarte strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę przeglądarki na Mozille. Tam jest pożądana opcja.

Dodatkowo nie powinno być problemu z "ą"

Jeżeli komuś nie podoba się oryginalna mozilla to można znaleźć

jakiegoś klona na jej silniku np. Maxthon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę przeglądarki na Mozille. Tam jest pożądana opcja.

Dodatkowo nie powinno być problemu z "ą"

Jeżeli komuś nie podoba się oryginalna mozilla to można znaleźć

jakiegoś klona na jej silniku np. Maxthon.

Też proponuję Firefoxa Mozilli, którego używam od lat. Chrome kilka razy instalował mi się automatycznie, przy okazji instalacji innych programów. Zawsze go usuwałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.