Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

StonekZiemniaczany

Użytkownik
 • Zawartość

  247
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

155 Świetna

O StonekZiemniaczany

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 24.11.1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zmiana awatara kilka razy na tydzień

  Nie masz się czym chwalić stary.... Ja na "S" poznałem kilkanaście mężatek, które oczywiście w opisie były singielkami, ale wyszło w trakcie pikantnych rozmów że w domu jest Miś którego nie znoszą. Nie będę tutaj cytował bluzgów z jakimi je pożegnałem... Szanuj się i ucinaj kontakt ze żmijami. Dając im swoje zainteresowanie otrzymują sygnał, że zdrada jest czymś fajnym, a kurwa nie jest.
 2. Hahaha mam takiego "kozaka"
 3. Jak grzecznie odmawiać?

  Czy dałoby się ustawić automatyczną odpowiedź? Wiem, że na FB się da, bo sam mam takową ustawioną. Nie musiałbyś wówczas każdemu z osobna odpisywać. Np Dzięki za wiadomość, odezwę się za 10 lat bo jesteś 200 000 w kolejce? Lub : Dziękuję za wiadomość, jednak z braku czasu odpisuję na wybrane treści w godzinach 14:30 - 15:00.
 4. 60tka też nie próżnuje

  jprdl razem mieli ze 300 lat
 5. Kup jej żółwia, patyczaka, szczura (osobiście polecam) albo fretkę (smród jak spod paznokcia menela). A tak całkiem serio to użyj może argumentu o alergii albo wycieczkach gdzie taki stworek będzie jedynie zawadzał i będziecie skazani przez niego na film na kanapie.
 6. Kolejna standardowa historia młodego człowieka.

  Chłopaki to są w agencji... my jesteśmy młode wilki - taki suchar
 7. Kolejna standardowa historia młodego człowieka.

  Może zabrzmi staromodnie, ale co to "puszcza", która u nowo poznanego faceta (znaliście się jako dzieci z liceum, więc się nie liczy) zostaje na noc? Osoby w tym wieku są rządne świata i jego smaczków, a nie jakieś patrzenie w oczka bleeee. Olała się, bo jest to ostra zawodniczka, która poszukuje mocnych wrażeń. Film pod kocykiem to dla niej nuda. Gdybyś ją zabrał na kolejkę górską, rajd motorem przez las etc to by Ci teraz na wacku kicała. Nic straconego kolego. Młody jesteś, więc szybko wiedzę przyswoisz. Kobietopiedia to przede wszystkim i broń Cie Panie dobry Boże wyłazić na poszukiwania "ciasnotek" nie przeczytwaszy jej ze zrozumieniem minimum 3 razy. Good Luck
 8. Podchody i zapobiegliwość

  Najemca u notariusza pojawia się z osoba, która ma prawa do lokalu i zgadza się na jego "przygarnięcie". W moim przypadku byli to rodzice najemców z dokumentacją potwierdzającą ich prawa do lokalu.
 9. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Stwierdziłem ogólnikowo. Nikogo nie potępiam, ani nikogo nie gloryfikuję za to że odbył służbę albo że się migał. Sam poszedłem jako ochotnik i służyłem 5lat i 4miesiace. Zdyscyplinowanie i szacunek do funkcji przydaje się nie tylko w wojsku, ale także w zakładach pracy, w szkołach, sądach, partiach itd. W każdej grupie społecznej jest funkcja dowodzącego, stróża ustalonych zasad, funkcja porządkowego etc. Ktoś ustala zasady, ktoś pilnuje ich przestrzegania. To jest bardzo proste jasne i czytelne. Tutaj doszedł czynnik ludzki, czyli zazdrość, zawiść, chęć zdetronizowania, ośmieszenia. Gdyby to bylo forum dla Januszy życia to ok, niech się koty drapią, ale tutaj odrgywają się bardzo poważne dyskusje o przyszłości narodu, więc dyscyplina na 1 miejscu.
 10. Podchody i zapobiegliwość

  Koszty notarialne po stronie najemcy rzecz jasna. To jest najlepsza forma wynajmu, bo obowiązkowym załącznikiem do umowy jest dobrowolne poddanie sie egzekucji. Czyli wskazanie przez najemców adresu gdzie się wyniosą po ustaniu umowy lub w przypadku jej przed terminowego rozwiązania. Jeśli będą coś fisiować to idziesz do sądu o nadanie klauzuli wykonalności i pan komornik w obecnosvi policji (jesli trzeba) eksmituje ich pod wskazany w umowie adres. Umowa najmu nie musi byc zawierana w obecnosci notariusza. Umowe jak i protokuł zdawczo-odbiorczy podpisują strony. Najemca zobowiązany jest w ciagu 7 dni do dostarczenia wynajmującemu kwitu od notariusza. Jeśli tego nie zrobi to umowę uważa się za nie ważną. Od 2013r mieszka juz u mnie 3cia rodzina i nigdy nie był problemów. Poprzedni wynieśli się sami po ustaniu stosunku najmu bo albo uzbierali na wkład własny (1sza rodzina), albo się rozwiedli i każde poszło w swoją stronę (2ga rodzina) Co do mediów to rodzina zdająca mieszkanie idzie wraz z nowymi najemcami do dostawców mediów i Ci pierwsi zdają liczniki a drudzy przejmują.
 11. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  To są właśnie skutki zlikwidowania zasadniczej służby wojskowej. Osobę funkcyjną trzeba było szanować za funkcję którą pełni. Można sobie kogoś wewnętrznie nie lubić, ale funkcję respektować należało. W inny wypadku nastałby chaos i burdel. Każdy tu jest z własnej woli i robienie dramy to jakaś dziecinada, co do zazdrości (o funkcję MOD-a) to jest to najgorsza i najobrzydliwsza cecha ludzka. Ja osobiście lubię to miejsce za wiedzę i jasne zasady. Teraz polubiłem jeszcze bardziej za brak kolesiostwa i kumoterstwa, czyli żadnej taryfy ulgowej dla "ziomków" ze względu na dawną funkcję MOD-a.
 12. Podchody i zapobiegliwość

  Tak to jest gdy ktoś chce wynajomać na czarno... Ja wynajmuję od 2013r i nigdy nie było problemów bo: - umowa najmy okazjonalnego - płacę podatek od dochodu (8.5%) - media są na najemce na podstawie umowy najmu i jesli sobie nie zapłaci to będą to jego prywatne długi, a nie dług wiszący na mieszkaniu - możliwość pozbycia się najemcy w ciagu 2tyg (w umowi najmu okazjonalnego jest dobrowolne poddanie sie egzekucji przez najemce podpisane w obecnosci notariusza) Kolejnym razem będziesz mądrzejszy autorze wątku.
 13. Wychodzi na to, że na niechetnie nastawione panie na wizytę u specjalisty, pozostaje jedynie zakasać rękawy i użyć szczotki do butelek + domestos. Ot taki BDSM😎
 14. Użyj argumentu fetoru z pieroga.
×