Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser15

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  701
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

deleteduser15 last won the day on August 18 2018

deleteduser15 had the most liked content!

Community Reputation

573 Świetna

About deleteduser15

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1700 profile views
 1. Nie zamierzałem żegnać się z forum, ale jeżeli taka jest decyzja właściciela i administracji to trudno.
 2. Szkoda, bo to forum było bardzo fajną inicjatywą którą Pan SAM w ten sposób niszczy. Ja też Pana lubiłem, lubiłem Pana słuchać, czytać, ale to wszystko poszło w złym kierunku. Swoimi komentarzami chciałem tylko zwrócić uwagę na złe zjawiska jakie mają miejsce na forum. W poprzednim poście zadeklarowałem że więcej nie będę się wtrącał. Jeżeli mam zostać zbanowany, to proszę o USUNIĘCIE KONTA WRAZ ZE WSZYSTKIMI MOIMI POSTAMI. Dziękuję wszystkim forumowiczom za udzieloną mi pomoc i spędzony wspólnie czas.
 3. @Normalny Gdy przeczytałem Twój post, to stwierdziłem że w sumie to Ty masz Człowieku największą rację. Jak to pewien mędrzec powiedział: "Mowa jest srebrem a milczenie złotem". Tak więc nie zabiorę już więcej głosu w sprawach wyżej wymienionych przez Pana Marka Kotońskiego i niech się na forum dzieje co chce.
 4. Pieniądz to pieniądz, mi to obojętne czy na banknocie jest facet czy kobieta. Z resztą, poczekajmy a być może za 20 lat banknoty staną się reliktem przeszłości i będą służyły jedynie do kolekcjonowania.
 5. @Beckenbauer Zgadzam się z Tobą w 100%. Nagrywałem kiedyś. W końcu ojciec spostrzegł się, wziął mi aparat i rzucił nim o ścianę. Na szczęście to co zostało zapisane na karcie pamięci przetrwało i jest do dziś. Problem w tym, że matka nie pójdzie z tym nigdzie, bo ojciec zarabia ponad dwa razy więcej niż ona. Wie, że sami byśmy sobie bez niego nie poradzili finansowo. Gdybym ja był w pełni zdrowy, jakoś byśmy to udźwignęli. Obecnie jest ostrożniejszy niż kiedyś i wie, że mogę go nagrać, dlatego wariuje jak mnie nie ma w domu. Matka jest za słaba psychicznie na takie akcje z nagrywaniem.
 6. Sytuacja odwrotna: jest małżeństwo w którym to kobieta jest na prawdę poszkodowana. Mowa tu o mojej matce. Kilka lat temu podczas awantur ojciec szarpał moją matkę, zdarzyło mu się to nie raz, oznajmiłem mu, że nie pozwolę na takie traktowanie i: - albo w końcu zgłoszę sprawę odpowiednim organom - albo dostanie w ryj, z resztą prawie kiedyś do tego doszło, lecz matka nas rozdzieliła Nie jestem biały rycerzem, kobiety dużo złego mi życiu zrobiły począwszy od najmłodszych lat, gdy byłem przez nie gnębiony, upokarzany i wytykany palcami. Zaowocowało to niską samooceną w dorosłości, fobiami, i problemami w budowaniu relacji damsko-męskich. Ale do rzeczy. Sprawa sprzed kilku dni. Wracam z siłowni. Wszystkie drzwi pokojów pozamykane. Matka siedzi w kuchni zapłakana. Powiedziała, że podczas kłótni ojciec potrząsał nią i ciągnął ją za włosy! Zdębiałem. Nie wiedziałem czy wejść do pokoju i wyjebać mu z buta czy zadzwonić na psy, czy olać. Poszedłem do pokoju, zamknąłem się i ochłonąłem. Dalej nie wiem co z tym zrobić. Gdy mnie nie ma w pobliżu ojciec czuje się bezkarny i za dużo sobie pozwala. Fakt, że matka ostro świruje z tą jego rzekomą kochanką, ale to w żadnym wypadku nie usprawiedliwia jego zachowania. Ojciec jest niezłym manipulantem. Żeby zamknąć mi oczy i usta, podsuwa mi pod nos gotówkę - tu masz dwie stówki na ubrania, tu pięćdziesiąt, bo wygrałem w totka to się z tobą podzielę itp. Nie pracuję, bo jestem przewlekle chory. Jak kilka lat temu doszło do ostrego spięcia między nami, z zemsty nie chciał wezwać pogotowia gdy miałem pogorszenie zdrowia. To było ewidentnie celowe działanie. Może liczył, że się przekręcę. I co teraz mamy zrobić? Czekać aż w końcu ją pobije? Jakby go ktoś na ulicy zobaczył to pierwsze wrażenie - jaki poczciwy, miły starszy Pan, a w czterech ścianach potrafi wzbudzić się w nim nieobliczalny furiat.
 7. Dwie serie rozgrzewki samym gryfem i ciężko bo ciężko ale bez niczyjej pomocy wycisnąłem 95 kg bez uprzednich serii ćwiczebnych. Po poniedziałkowym treningu zakwasy męczyły mnie aż do dzisiaj. Przez cały czas jem siebie same makarony, kasze, ryże, żeby naładować się glikogenem a teraz mi znowu bebzol odrasta i całe miesiące odchudzania poszły w pizdu żeby na raz wycisnąć 100 kg na płaskiej.... No nic, zapewne spasę się jeszcze trochę, będę dalej wytrwale dążył do tej magicznej setki, a później jakaś łagodna dieta odchudzająca rozłożona w czasie, już nie tak drastyczna jak Dunkana i 1000 kcal, Taka żeby nie stracić tego co uda mi się zbudować, tylko czy jest to możliwe?
 8. Piękno to pojęcie względne. To co dla mnie jest piękne dla kogoś innego może być postrzegane jako przeciętne. Nie ma się co oszukiwać, że istnieją brzydkie kobiety jak i brzydcy faceci. Ale przy obecnie rozwiniętej chirurgi plastycznej i całej gamie kosmetyków, suplementów można zmienić człowieka nie do poznania. Dla mnie kobieta nie musi być piękna, ale mam swój typ urody kobiecej na który zwracam szczególną uwagę.
 9. Jeżeli facet jest zdrowy, zadbany, bez nałogów, potrafi utrzymać pracę, jest zaradny życiowo, potrafi załatwić większość spraw samodzielnie, nikt nie musi go wyręczać, nie wygląda jak Quasimodo oraz nie ma wymagań z kosmosu co do partnerki, to na pewno sobie kogoś znajdzie.
 10. Nie pisz tak! Bo przegonisz jedne z niewielu samic z rezerwatu, a rezerwat powinien być pod szczególną ochroną. ☮️
 11. Serio? żadnych krwawień z nosa? Problemów z zatokami? Po sześciu latach to powinieneś nie mieć śluzówek teoretycznie. Pamiętasz nazwy? Niektóre są tak łagodne że praktycznie ich nie czuć, (subiektywnie Gletscher Prise najłagodniejsza do tej pory) Skusiłem się na Red Bulla za drugim razem to kichawa aż piekła.
 12. @Patton Czy odczuwasz jakieś negatywne skutki po tych sześciu latach?
 13. Przepraszam za odświeżenie, ale może komuś moja rada się przyda. Jeżeli ktoś z różnych względów obawia się korzystania ze stron do pobierania utworów, bądź jest to zupełnie niemożliwe, (ale pełne odtworzenie tak), i nie chce bawić się w instalowanie dodatków do przeglądarek, specjalistycznych programów itp. to rozwiązaniem problemu jest sam program rejestrujący w Windowsie. W zależności od wersji Windowsa (W moim przypadku Windows 7): panel sterowania -> sprzęt i dźwięk -> zarządzaj urządzeniami audio -> zakładka nagrywanie -> wyłączamy mikrofon wewnętrzny a włączamy przechwytywanie odtwarzanie nagrywania. Następnie uruchamiamy jakiś program rejestrujący np. Audacity, Cool Edit, może być nawet zwykły systemowy rejestrator dźwięku (start ->wyszukaj -> rejestrator dźwięku). Wyłączamy wszystkie programy generujące niepotrzebne dźwięki, włączamy nagrywanie w programie a następnie odtwarzamy utwór. nagrany utwór odpowiednio docinamy, ewentualnie korzystamy z korekcji dźwięku, normalizacji, pozbywamy się szumów itp. Niestety tak nagrany utwór jest TROSZKĘ gorszej jakości, ale jeżeli ktoś nie ma bardzo wrażliwego słuchu, myślę, że jakość nagrania powinna zadowolić. Nagranie zapisujemy w postaci mp3 w jakości 320 Kbps CBR. Sam czasami tak robię, gdy znajdę utwór na jakimś serwisie z którego korzystanie jest płatne, ale możliwy odsłuch.
 14. Czy są tutaj osoby, które grały kiedyś w klubach, może nawet byli rezydenci klubów? Będąc nastolatkiem trochę interesowałem się tym. W graniu seta kluczową rolę ma słuch muzyczny, obsługę sprzętu i technikę przejść można w lepszym lub gorszym stopniu opanować. Czy grając na imprezach, tworzyliście przedtem tracklisty i sztywno trzymaliście się ich, czy graliście na spontanie obserwując reakcje publiczności? Jeszcze 15 lat temu, mało kto mógł zająć się tym tematem. Dostęp do nagrań był trudny, internet w Polsce raczkował. Najlepiej słychać to w setach na których różni DJ'e na przełomie kilku lat grali praktycznie te same utwory. Dziś prawie każdy kto ma internet może być DJ'em amatorem. Obecny nieograniczony wybór repertuaru i rotacja utworów sprawiła, że kawałek który jest na propsie na początku czerwca, grając go w sierpniu publika obrzuci Ciebie zgniłymi pomidorami (no chyba, że jest to jakiś mega hit, sprawdzony motyw oldschoolwy który nie nudzi się nigdy). Jaki styl grania preferujecie? - dynamiczne granie, krótka prezentacja utworu, szybkie przejście do następnego, wyłączenie w odpowiednim momencie i przejście do następnego czy pełne zagranie wersji extended z długimi przejściami, (daje wrażenie spokojnego, choć monotonnego grania według mnie, ale to też zależy od granego gatunku). czy może mieszane, zależne od klimatu panującego na parkiecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.