Skocz do zawartości

Cześć


deleteduser77

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Mam 37 lat, z czego jestem niezadowolony. Nigdy nie byłem żonaty, z czego jestem bardzo zadowolony. Dawno temu, na studiach jedna dziewczyna mocno złamała mi serce, ale gdy doszedłem do siebie, to byłem już realistą, to znaczy cynikiem w tych sprawach i nigdy później nie oberwałem emocjonalnie od kobiety.

 

Swojego czasu siedziałem dużo w Pua, co miało wady i zalety, niestety z większą ilością wad.

 

Moim zdaniem Marek ma dużo racji odnośnie kobiet i bardzo dobrze robi, że przed tym ostrzega, ale też trochę przesadza, bo za bardzo uogólnia negatywne doświadczenia części mężczyzn. Mam nadzieję, że nie zostanę za tę drobną krytykę z miejsca rozstrzelany/zbanowany. ;)

 

Na Marka trafiłem pierwszy raz, gdy miałem problemy z wyjściem spod wpływu Kościoła Katolickiego - wtedy trafiłem na jego audycję na ten temat, która wydatnie mi wówczas pomogła. Dziękuję Ci Marku. :)

 

Ciekawi mnie ezoteryka i podświadomość, bo z tym jak dla mnie coś jest na rzeczy - np. kiedyś próbowałem trochę DEIR i to zdawało się naprawdę działać. To jest w sumie główna przyczyna mojego zainteresowania tym forum.

 

Wiem sporo o kobietach i bardzo dużo o Pua. Pewnie będzie mnie ciągnęło do dyskusji na te tematy, ale w tym drugim przypadku może się to skończyć użeraniem się z ludźmi wierzącymi w Pua, na co nie mam ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

"drugim przypadku może się to skończyć użeraniem się z ludźmi wierzącymi w Pua, na co nie mam ochoty."

Chętnie się po użeram z Tobą w tej dziedzinie, ale nie myl pojęć co do wiary, wiara powinna odnosić się do istot z wyższego wymiaru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tornado napisał:

Hej 

"drugim przypadku może się to skończyć użeraniem się z ludźmi wierzącymi w Pua, na co nie mam ochoty."

Chętnie się po użeram z Tobą w tej dziedzinie, ale nie myl pojęć co do wiary, wiara powinna odnosić się do istot z wyższego wymiaru.

 

 

1. Rozmijasz się z prawdą, bo nie mylę pojęć. W języku polskim czasownik "wierzyć" jest też używany do określania pokładania wiary w ideologię, doktrynę, czy też osobę. Można np. wierzyć w wolny rynek lub komunizm.

 

2. Co do użerania się, to nie widzę większego sensu. Bo co z tego, że ja będę miał rację, skoro Ty najprawdopodobniej nie będziesz w stanie tego zrozumieć, czy też dopuścić do siebie? To tak jak z fanatycznymi wielbicielami Grzesiaka - wiadomo, że są oderwani od rzeczywistości, ale wytłumaczenie im tego jest ekstremalnie trudne. Ja widziałem to u niezliczonej ilości ludzi wierzących w Pua, to są te same quasi-sekciarskie mechanizmy.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.