Skocz do zawartości

Jakie tematy z forum do książki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie jakoś idzie. Teraz się zastanawiam, jakie posty Braci na forum byłyby dobre do umieszczenia w książce - chodzi o to, że mógłbym je analizować, wskazywać błędy. Muszą to być teksty mocne emocjonalnie, żeby przyjemnie się czytało. Co byście mi zaproponowali, by powstała mocna mieszanka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, by było życiowo to proponuje zastanowienie się nad dwoma tematami z "Moje doświadczenia ze związku/ małżeństwa":

 

Adolfa:

 

W kierunku związku, który trwa ponad 20 lat i że przemiana i uzdrowienie relacji jest możliwe.

 

Subiektywnego:

 

W kierunku młodego, zdobywającego dopiero szlify człowieka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten post Adolfa to kurwa mistrzostwo świata, zwłaszcza z fajkiem, robieniem loda i biciem pasem po krzyżu baby :))))) Nie wiem czy nie za ostro do książki, bo jednak muszę dbać o słownictwo i szyk - a tak mi później zarzucą, że propaguję bicie kobiet :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten post Pikachu jest mocny i emocjonujący(na podsumowanie może) :
Ogólnie to mógłbym jeszcze cała zabawe pociagnąć, no ale jak każda fajna zabawa z czasem sie nudzi szczególnie gdy staje sie już oklepana.

Czas na wnioski.

1.Kobiety są uczuciowo oraz moralnie upośledzone

2.Każda ma swój swiat a docierajace do nich bodzce filtrują przez własne widzimisię, dlatego dociera do nich tylko to co one chcą żeby dotarło a reszta nie istnieje

3.Kobiety nieustannie kalkulują za i przeciw

4.Kobieta gdy coś sobie ubzdura to już nic nie jest w stanie wybić jej z danego pogladu oraz dążenia do celu.koniec zwiazku to koniec i chuj,pytanie tylko kiedy?ale to juz tylko czekanie na bodziec

5.Kobiety sa fałszywe i grają tak długo az coś ugrają, moga nawet tkwic w chujni(czesto chujnia to tylko przewartosciowanie i dopisanie sobie jakis bzdur,jest im wygodnie w chujowym zwiazku bo nie maja opcji na lepszy,czyli potocznie z braku laku)

6.Zadna (dobra kurwa większość)z kobiet nie jest w stanie rozmawiać konstruktywnie o relacjach z partnerem "dlaczego". "po co" sa pytaniami których nie przetwarza ich mózg, no bo przecież partner musi mieć zdolnosci telepatologiczne i czytać w jej myślach oraz przewidywac przyszłość

7.Kobieta gdy doprowadza do rozpadu zwiazku nigdy nie bierze odpowiedzialności za jego rozpad, bo przeciez jest doskonała, wyjatkowa i wogóle sra landrynkami

8.Kobiety są nad wyraz leniwe i nie chodzi tu o siano i opierdalanie sie tylko,co ona ma zaczac rozmawiać co zrobic zeby było dobrze?ona jest od tego zeby być

9.Kobiety specjalnie spierdalaja relacje z partnerem by go oto obwinić"no bo przecież on jest słaby i daje sie wciagnac w moje gry"to na chuj je robisz?

10.Słowa koleżanki bądź jakieś przykłady z dupy oraz niepoprawne wzorce zachowań są dla niech świętoscia. Bierze się to stąd że są po po prostu ograniczone wręcz przyjebane jak decha do mostu

"nie pasujemy do siebie.mamy inne charaktery,inne postrzeganie na swiat.nie lubisz moich znajomych.zrozum to nie mozemy byc razem.musisz to zrozumieć.jestes dlamnie taki dobry.nie jestes ta samą osoba w której sie zakochałam.zmieniłes sie"i tym podobne bzdury które kazdy facet słyszy od baby.Co wy to sobie kurwa dziaracie gdzieś gdzie facet tego nie widzi czy jaki chuj?

bardziej bezwzgledne ida sie ruchac z innym

kolejne tudzież opcja która wybrała Ola,podkurwienie faceta tak żeby kazał spierdalać(tak tak bo ty chcesz żeby to on zakończył zwiazek a robisz wszystko żeby go zostawić.taki kawał dualistyczny w prezencie)

no ale wczesniej oczywiście sex i opierdolona gała musi zostać ze sniadankiem do wyra zeby ofiara niczego sie nie spodziewała.no bo jak by to było gdyby ktos miał wiedziec o nadchodzacym ciosie ? by go uniknął

No ale oczywiscie dobroduszne robia to zeby misiu nie szlochał nie marudził ŻEBY PO PROSTU SIE ODPIERDOLIŁ

11.Odpowiedzi na moje pytania nie oczekiwałem.ale miło ze trafiały do twojej kopuły, Wkońcu już od niepamiętnych czasów milczenie było już przyznaniem sie do winy 

12.Kobieta unika niewygodnych tematów oraz odpowiedzi na niewygodne pytania,mechanizm odwracania kota ogonem oraz ignorancji "czy pan cos dzisiaj pił?- ale jakie było pytanie?a tak bede jadł obiad"

13.Kobieta mimo tego że gardzi facetem tak naprawde dalej bedzie robic maslane oczka i mówic "kocham cie jestes najwieksza miłoscia mego zycia"

14.Ciesze sie ze pokazałas standardowe fazy.napinanie struny i atak ze ktos jest żałosny.próby osmieszenia. Nie wykazałaś sie orginalnością

15.Wiem ze przebierałas nóżkami czekając kiedy cos do ciebie napisze.

16.Słuchaj a jak to jest z orgazmem?nienawidzisz go,gardzisz nim a jednak spicie razem.gotujesz mu itd.to udajesz orgazm czy masz go tak jak powinien być?No chyba że jestes tym typem kobiety usłuznej która nie musi miec orgazmu ale lepiej zeby był.

17.Twoja gra była taka zeby znaleźć orginalna opcje rozstania sie.wkońcu planujesz to od dłuższego czasu a na forum szukasz odpowiedzi i kalkulujesz cały czas jak to zrobić



Mam dla ciebie prezent.Porozmawiaj ze swoim facetem na ten temat.Powiedz ze jesteś zakłamaną zimną suką.co cie to przeciez interesuje czy sie dowie prawdy o twoim zrytym garze i popierdolonej kolezance która cie buntuje?i tak bedzie załamany 
APEL

Do wszystkich kurewek nie zalogowanych czytajacych to z bunkra które maja tak nasrane w swoim łbie że aż same nie potrafia sie okreslić.

Zamiast stworzyć coś porzadnego ze swoim misiem.Podstawowa komórke społeczeństwa,poukładaną rodzine.gdzie jedno drugie wspiera,pomaga itd.

To wybieracie droge chujni.Zdechniecie same i nawet nie bedzie kto wam miał szklanki wody podać.Dzieci o was zadbają?prędzej czy później i tak sie skumaja że jesteście pierdolniete.No chyba ze wychowacie swoje dzieci na takich samych pojebusów jak wy.(nie łudzcie sie i tak wam nie pomogą)

ZDECHNIECIE SAME SRAJAC POD SIEBIE
 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie jakoś idzie. Teraz się zastanawiam, jakie posty Braci na forum byłyby dobre do umieszczenia w książce - chodzi o to, że mógłbym je analizować, wskazywać błędy. Muszą to być teksty mocne emocjonalnie, żeby przyjemnie się czytało. Co byście mi zaproponowali, by powstała mocna mieszanka?

Możesz opisac moja zajebistośc.Pozwalam tobie na to.wkońcu kobiety musza wiedzieć kto tu jest pół bogiem i najlepszym fhooy i och ach%-)

Marek a z tym biciem bab to zajebisty temat.Powołaj sie na ksiazke "trudna sztuka bicia dzieci i kobiet" której jeszcze nie napisałem, ale w 4 rozdziale opisuje wszystko dokładnie co i jak powołujac sie na ksiazki ."kobiety które kochaja za mocno" i "madre kobiety,głupie postepowanie"

Jezeli problematyke wyłozysz łopatologicznie,i zauważysz argumenty do których ktos mógłby sie przypierdolić to opisz w niej kontrargumenty,i tym sposobem dzieki grze w nlp zamkniesz pizde nawet najbardziej zagorzałej feministce,typu

"kobiety lubia jak sie je napierdala.czuja wtedy wieksze przywiazanie do faceta"

zabraniam tobie cytowania tego bo to jest tytuł własnie 4 rozdziału mojej nie napisanej jeszcze ksiazki "trudna sztuka bicia dzieci i kobiet"

ktoś sobie pomysli no jak to.i opisujesz cały proces,jak komus by było mało to zadaj pytanie.a ty jak myslisz drogi czytelniku.dlaczego ona lubi jak on ja napierdala?%-)

a a a i zapomniałem dopisac.Marek nie obraź sie,dosyc tej krypto reklamy i lokowania produktu.kupujcie zajebista ksiazke "trudna sztuka bicia dzieci i kobiet" jeszcze jej nie napisalem ale recenzje juz zbiera dobre

Zobaczcie sam Marek jest nia zainteresowany i na podstawie "trudna sztuka bicia dzieci i kobiet" pisze rozdziały w swoich dziełach literackich%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten post Adolfa to kurwa mistrzostwo świata, zwłaszcza z fajkiem, robieniem loda i biciem pasem po krzyżu baby :))))) Nie wiem czy nie za ostro do książki, bo jednak muszę dbać o słownictwo i szyk - a tak mi później zarzucą, że propaguję bicie kobiet :))

Przypominam że pasem przylałem 1 raz. :D ,ale można posta połączyć z innym w którym pisałem że nie uznaje przemocy.

 

  Teraz po kilku miesiącach od tamtego zdarzenia stwierdzam że dobrze zrobiłem. Baba ma swoje jazdy ale jest ostrożna żeby nie przegiąć pały. I coś jeszcze, ta huśtawka emocjonalna którą z premedytacją stosuję, spowodowała to że kilka razy w tygodniu słyszę od niej "nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham". :D  :D  :D .  Coś tam w końcu ugrałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kto pisał ale był taki temat jednego z użytkowników, który opisywał jak mu sie do chaty wjebali i spuścili wpierdol.

 

To pisał któryś z chłopaków co na emigracji w UK siedzi bądź siedział, ale też nie pamiętam który.

 

Marek a może by tak jakiś rozdział o prostytucji ? Dlaczego są, na co uważać, jakie korzyści, jakie straty z ich korzystania ?

Dziwka to w końcu najstarszy zawód świata, tak samo stary jak zawód - żona. Bo gdyby nie małżeństwo, nie było by dziwek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Adolf, więc może by tak jakieś porównanie zrobić ?? może niektorym to oświeci beret i zlecą imjebane klapki z oczu w stylu "moja najwsapnialsza najukochansza zoneczka" a jak powiesz takiemu, że to tlyko jego halucynacja to jest gotów cie ukrzyżować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





tak swoja drogą czy oni nie robili przypadkiem serii tych odcinków po przeczytaniu jednej z dostepnych ksiazek na necie od Marka?%-)

Marek no ciezko mi cos tobie podpowiedzieć co mógłbys opisać, ponieważ już wszystko zamiesciłem w nie napisanej jeszcze ksiazce "trudna sztuka bicia dzieci i kobiet"

Ale dam tobie podpowiedz.


Wiekszosc ludzi dobiera sie po prostu zjebanie.wybujałe wyobrazenia zwiazku.brak przewidywania.porównania.z braku laku itd,jakies pojebane ambicje.wpiszcie sobie dowolny syf


Typu:

Ona sie zwiazała z bedbojem,bo emocje bo emocje a bedboj wkońcu sie okazał prawdziwym bedbojem,bezrobotny,do pracy 2 lewe łapy,rucha na boku itd
On znalazł księzniczke w burdelu z dobrego serduszka dał jej gwiazdke z nieba a ona wróciła do burdelu
Ona rokowała na dobra żone matke itd ale po slubie szybko uciekła(chuj z tym ze miś nie widział czerwonych znaków ze mamusia laluni w swoim zyciu zmianieła facetów cześciej niz gacie)
On za nia latał i latał az sie nalatał i lala sie oswoiła,naopowiadał pieknych bajek.a ona go potem zdradziła i zostawiła(chuj że ją cały czas w chuja robił z pałacu została kawalerka a z porsze polonez)

Albo nawet i ostatnie historie na forum.ona młoda była z dziadem,zostawiła dziada dla młodszego.młodszy dałby jej pałac ale niunia wolała sie dalej puszczać%-)


przyczyna skutek konsekwencje

Kazdy pisze jakie to zycie jest zjebane itd ale nikt nie opisuje tego że nie przewidział chujni mimo wszelakich znaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten post Pikachu jest mocny i emocjonujący(na podsumowanie może) :

Ogólnie to mógłbym jeszcze cała zabawe pociagnąć, no ale jak każda fajna zabawa z czasem sie nudzi szczególnie gdy staje sie już oklepana.

Czas na wnioski.

1.Kobiety są uczuciowo oraz moralnie upośledzone

2.Każda ma swój swiat a docierajace do nich bodzce filtrują przez własne widzimisię, dlatego dociera do nich tylko to co one chcą żeby dotarło a reszta nie istnieje

3.Kobiety nieustannie kalkulują za i przeciw

4.Kobieta gdy coś sobie ubzdura to już nic nie jest w stanie wybić jej z danego pogladu oraz dążenia do celu.koniec zwiazku to koniec i chuj,pytanie tylko kiedy?ale to juz tylko czekanie na bodziec

5.Kobiety sa fałszywe i grają tak długo az coś ugrają, moga nawet tkwic w chujni(czesto chujnia to tylko przewartosciowanie i dopisanie sobie jakis bzdur,jest im wygodnie w chujowym zwiazku bo nie maja opcji na lepszy,czyli potocznie z braku laku)

6.Zadna (dobra kurwa większość)z kobiet nie jest w stanie rozmawiać konstruktywnie o relacjach z partnerem "dlaczego". "po co" sa pytaniami których nie przetwarza ich mózg, no bo przecież partner musi mieć zdolnosci telepatologiczne i czytać w jej myślach oraz przewidywac przyszłość

7.Kobieta gdy doprowadza do rozpadu zwiazku nigdy nie bierze odpowiedzialności za jego rozpad, bo przeciez jest doskonała, wyjatkowa i wogóle sra landrynkami

8.Kobiety są nad wyraz leniwe i nie chodzi tu o siano i opierdalanie sie tylko,co ona ma zaczac rozmawiać co zrobic zeby było dobrze?ona jest od tego zeby być

9.Kobiety specjalnie spierdalaja relacje z partnerem by go oto obwinić"no bo przecież on jest słaby i daje sie wciagnac w moje gry"to na chuj je robisz?

10.Słowa koleżanki bądź jakieś przykłady z dupy oraz niepoprawne wzorce zachowań są dla niech świętoscia. Bierze się to stąd że są po po prostu ograniczone wręcz przyjebane jak decha do mostu

"nie pasujemy do siebie.mamy inne charaktery,inne postrzeganie na swiat.nie lubisz moich znajomych.zrozum to nie mozemy byc razem.musisz to zrozumieć.jestes dlamnie taki dobry.nie jestes ta samą osoba w której sie zakochałam.zmieniłes sie"i tym podobne bzdury które kazdy facet słyszy od baby.Co wy to sobie kurwa dziaracie gdzieś gdzie facet tego nie widzi czy jaki chuj?

bardziej bezwzgledne ida sie ruchac z innym

kolejne tudzież opcja która wybrała Ola,podkurwienie faceta tak żeby kazał spierdalać(tak tak bo ty chcesz żeby to on zakończył zwiazek a robisz wszystko żeby go zostawić.taki kawał dualistyczny w prezencie)

no ale wczesniej oczywiście sex i opierdolona gała musi zostać ze sniadankiem do wyra zeby ofiara niczego sie nie spodziewała.no bo jak by to było gdyby ktos miał wiedziec o nadchodzacym ciosie ? by go uniknął

No ale oczywiscie dobroduszne robia to zeby misiu nie szlochał nie marudził ŻEBY PO PROSTU SIE ODPIERDOLIŁ

11.Odpowiedzi na moje pytania nie oczekiwałem.ale miło ze trafiały do twojej kopuły, Wkońcu już od niepamiętnych czasów milczenie było już przyznaniem sie do winy 

12.Kobieta unika niewygodnych tematów oraz odpowiedzi na niewygodne pytania,mechanizm odwracania kota ogonem oraz ignorancji "czy pan cos dzisiaj pił?- ale jakie było pytanie?a tak bede jadł obiad"

13.Kobieta mimo tego że gardzi facetem tak naprawde dalej bedzie robic maslane oczka i mówic "kocham cie jestes najwieksza miłoscia mego zycia"

14.Ciesze sie ze pokazałas standardowe fazy.napinanie struny i atak ze ktos jest żałosny.próby osmieszenia. Nie wykazałaś sie orginalnością

15.Wiem ze przebierałas nóżkami czekając kiedy cos do ciebie napisze.

16.Słuchaj a jak to jest z orgazmem?nienawidzisz go,gardzisz nim a jednak spicie razem.gotujesz mu itd.to udajesz orgazm czy masz go tak jak powinien być?No chyba że jestes tym typem kobiety usłuznej która nie musi miec orgazmu ale lepiej zeby był.

17.Twoja gra była taka zeby znaleźć orginalna opcje rozstania sie.wkońcu planujesz to od dłuższego czasu a na forum szukasz odpowiedzi i kalkulujesz cały czas jak to zrobić

Mam dla ciebie prezent.Porozmawiaj ze swoim facetem na ten temat.Powiedz ze jesteś zakłamaną zimną suką.co cie to przeciez interesuje czy sie dowie prawdy o twoim zrytym garze i popierdolonej kolezance która cie buntuje?i tak bedzie załamany 

APEL

Do wszystkich kurewek nie zalogowanych czytajacych to z bunkra które maja tak nasrane w swoim łbie że aż same nie potrafia sie okreslić.

Zamiast stworzyć coś porzadnego ze swoim misiem.Podstawowa komórke społeczeństwa,poukładaną rodzine.gdzie jedno drugie wspiera,pomaga itd.

To wybieracie droge chujni.Zdechniecie same i nawet nie bedzie kto wam miał szklanki wody podać.Dzieci o was zadbają?prędzej czy później i tak sie skumaja że jesteście pierdolniete.No chyba ze wychowacie swoje dzieci na takich samych pojebusów jak wy.(nie łudzcie sie i tak wam nie pomogą)

ZDECHNIECIE SAME SRAJAC POD SIEBIE

 

 

Dobry, mocny akcent

 

Ktos kobietom na dluzszy czas dogodził?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika większość facetów nie widzi tych znaków bo nie wiedzą co to oznacza lub świadomie ignorują, bo jest im tak łatwiej i wygodniej zrzucić wszystko na laske i jej zryty gar, zamiast sie rozwinąć i mieć wszystko pod kontrolą.

 

Tak to sobie tłumacz i dalej pobłażaj babskiemu popierdoleniu emocjonalnemu. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej compadre źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o indoktrynacje w ktrórej żyje wiele samców, ale gdyby oni znali prawde czy sądzisz że by się godzili na takie gówno?

Ja uważam że nie, co więcej są tacy np. dewianci którzy chcą takiego życia ich wybór, cieszy mnie to że są to odsetki samczej populacji.

Osobiście uważam że trzeba takie coś szybko i w kiełkowaniu uciąć, ma to być jak nawyk, jak baba testuje na ile może sobie pozwolić to szybko na samym początku ja ustawiasz do piony aby nie mogła ci zjebać życia do cna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.