Skocz do zawartości

Powitac


Sceptyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam 20 lat, we wrześniu skończę 21. Jestem ze Śląska. Z twórczością Marka zetknąłem się na początku 3 klasy technikum.
Pamiętam, że pierwsze 3-4 felietony (losowo wybrane) o tym, że kobieta, związek,rodzina i dzieci nie dają szczęścia,
miłość to utopijna ideologia dorobiona do hormonalnego haju, a małżeństwo to wyrok śmierci na samego siebie, nie zrobiły
na mnie żadnego wrażenia. Ja już to wiedziałem. Postanowiłem jednak czytać dalej, bo i tak nie miałem co robić. 


Z każdym kolejnym felietonem uświadamiałem sobie jak mało jeszcze wiem. Czytałem codziennie, po 5, czasem 6 felietonów.
Wiedza błyskawicznie wchodziła do głowy i szybko zaprocentowała. Dostrzegłem kłamstwa i manipulację, których wcześniej w 
ogóle nie byłem świadomy. Chyba nie muszę wspominać, że wielu "normalnym" ludziom się to bardzo nie spodobało.

 

Gdy już przeczytałem samczeruno od deski do deski, trafiłem na Forum. Przez ponad rok czytałem i uczyłem się od 
najlepszych :D Rejestrację odwlekałem do momentu aż przeczytam Stosunkowo Dobry i Kobietopedię. Dlaczego ?
Ponieważ stwierdziłem, że nie ma sensu pytać o coś, na co odpowiedź można znaleźć w książce.

Dziś nadszedł ten długo wyczekiwany moment. Wreszcie na Forum :)

 

Pozdro i Miłego wieczoru
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.