Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
KevinMitnick

Siła Masa Pompa!

60 postów w tym temacie

Hardcore na brzuch - zwis na drążku ,nogi wyprostowane w przód i trzymać 2 sekundy poczym w góre x8 przerwa 5 min. i znowu x6

Dipsy 2 x 20 powtórzeń - bardzo dynamiczne półruchy

Podciąganie chwyten wąskim neutralnym 2 x 8 powtórzeń     szybko w góre i szybko w dół , full energia .

Pewnie znajomi skacowani a ja ładnie na trening i rosnę w siłe . Za 2-3 lata będe na szczycie .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podrzut z 10cm podkładek do 80kg. Zarzut 90x2 100x2 100x2 Bez pomostu niema co trenować zarzutu bo to się mija z celem. W głównych bojach nie powinna istnieć faza negatywna a rzucać nie moge więc ... bo to POLSKA .

Przysiad ATG 60x5 60x5 80x1(zatrzymanie na dole) 100x2 120x2 140x2 140x2

Klata 60x5 60x5 100x3 120x1 125x1 Nigdy nie lubiałem wyciskania ''sztangą'' wole hantle .

Klata + hantle 43x6

Wiosło 100x3 120x3 140x3 Zdecydowanie uwielbiam wiosło bardziej niż wyciskanie .

Drążek szeroki chwyt 15x3 30x3

Francuskie leżąć + hantle po 24kg w każdej ręce x8

Unoszenie hantli bokiem 24kg x 6

Bic hantlami 24kg x 6 z supinacją

Brzuch nogi wysunięte do przodu x8

Dragon flag x6

Zwisanie na czas z nakładkami pogrubiającymi .

Znowu był na siłce 130kg wyciskacz 180 w seriach :o hehe . Jak ja skończyłem drugą połowe treningu to jeden gość dalej klate męczył, co za degrengolada biggrin.png

Wiosło robiłem tak jak robi się MC klasyczny z tym że od kolan był ruch wiosłowania . Oszukiwać sie przy tym nawet nie da bo to wszystko jest jako jeden ruch także nawet bym nie umiał oszukać ... 140kg weszło elegancko .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałem trenować po wczorajszym ale musiałem więc ...

Siady ATG 60x5 80x5 100x5 120x5 130x5

Klata 60x5 90x5 110x5

Drążek wąski chwyt neutralny 20kg x 10 dwa ostatnie ruchy ciężko ale i tak zrobiłem smile.png

Dipy 30kg x 15 sooo hard bitch biggrin.png

Wiosło 120x8

Tył uda leżąc 75x12

Łydki (maszyna) stojąc 175x20

Zawsze wiedziałem że jestem zbyt wrażliwy dlatego po teściu(apteka) mnie zaczyna denerwować głupia gadka u ludzi, niby nic takiego ale zamiast trenować to pociskają kocopoły . Nie jednemu miałem ochote posłać dwa proste ehh ten koGZ biggrin.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@KevinMitnick Zasłoń twarz bo ktoś to wykorzysta przeciw Tobie - nie tylko userzy przeglądają forum ;)

BTW Forma kozak!

Edytowane przez GluX
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetna forma. Szacunek.

Ile jeszcze Ci cyklu zostało?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

alat 66 0-45
aspat 35 0-35
glukoza 102,85 70-99
GGTP 76 0-60

Cholesterol Całkowity 274 a norma do 200
HDL w normie
LDL 178,40 a norma do 130
Trójglicerydy 263 a norma do 150

Badania mojego ojca - może ktoś skomentować ? bo ja sie na Lipidogramie nie znam .

Siady ATG 8 serii po 8 powt. 90kg

Wyciskanie sztangą stojąc zza karku 4 x 8 powt. 60kg ciężar opuszczany poniżej uszu ale nie do końca .

Wiosło 8 x 8 90kg Tułów nisko , wąski chwyt i szeroki .

Tył uda kilka serii po 8 powt 50kg

Brzuch 10 x 15kg 8 x 15kg

Zaczne siady low bar ,zobaczymy co z tego wyjdzie bo łatwiej jest biggrin.png huehue

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minuty temu, KevinMitnick napisał:

Cholesterol Całkowity 274 a norma do 200
HDL w normie
LDL 178,40 a norma do 130
Trójglicerydy 263 a norma do 150

Ile minęło godzin od ostatniego posiłku przed badaniem? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, KevinMitnick napisał:

Badania mojego ojca - może ktoś skomentować ? bo ja sie na Lipidogramie nie znam .

Bez jakiegoś szerszego wywiadu to raczej nikt nie skomentuje. Jedyne co mi przychodzi do głowy to termin: Zespół Metaboliczny.

Dużo zdrowia dla ojca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Radeq a żebym ja to wiedział ... ojciec nawet badań nie czytał, ma na to wysrane więc mu nie będe pomagał jak tego nie chce . Niech dalej pali faje to może zdrowszy będzie :)

Daddy dzięki ale mój ojciec o zdrowie raczej nie dba w sensie że nie wie nawet co to znaczy zdrowe jedzenie ... ehh niech sobie radzi, wkońcu ma 50 lat, po dzień dzisiejszy słucha sie mamy :D uważajcie bracia na tego raka zwanego kucem .

A ja się dziwiłem po kim mam to białorycerstwo, to sie w genach przejmuje, jest to bardzo niebezpieczne. Takie forum powinno być znane w całej polsce a nawet na świecie .

Jest tylu facetów ,którzy oddaliby życie za laske :D masakra że ja też taki byłem ... szkoda słów .

Edytowane przez KevinMitnick

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Power Snatch spod kolan na wysoko 50x3 50x3 60x3 70x3 70x3 na podsiad nie robie bo nie ma pomostu

Power Clean spod kolan na wysoko 60x3 80x3 90x2 90x2 starałem sie robić najszybciej jak sie dało

Squat ATG dupa prawie na ziemi biggrin.png 60x4 100x3 120x3 140x7 <--nowy rekord

Żołnierz 60x3 70x7

Zmęczenie przeokrutne, nawet mi sie jeść nie chce . Ide spać bo się nie da wytrzymać . W pasie robie tylko siad na 140 a tak go nie ma w ogóle bo mi tylko przeszkadza .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach