Jump to content

bad intentions

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

10 Dobra

About bad intentions

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1,181 profile views
 1. Trzeba kupić bilet i wypieprzać z tego kraju, bo Polki mają już takie wymagania, że normalny facet musi się upodlić, żeby cokolwiek poruchać.
 2. Kobieta musi być minimum kilka lat młodsza od mężczyzny, wtedy bardziej go szanuje i widzi w nim autorytet. Rówieśniczka będzie traktowała Cię jak kolegę, a Ty masz być dla niej szefem.
 3. Ja bym powiedział, że człowiek najlepiej czuje się w warunkach umiarkowanych. Nie jest dobrze, kiedy płacze na widok zabijanej muchy, ale nie jest też dobrze, kiedy w ogóle nie rusza go cierpienie człowieka. Nie jest dobrze, kiedy emocje kierują wszystkimi jego decyzjami, ale nie jest też dobrze, kiedy nie potrafi odczuwać emocji w ogóle. Jeżeli syn żyje tylko w swojej głowie i interesuje go jedynie logiczne myślenie, to posłuchajcie specjalistów i nauczcie go empatii, towarzyskości, uczuciowości. W wieku do pięciu lat kształtuje się osobowość cz
 4. Dlaczego mamę? Czy ona jest ekspertką w dziedzinie kobiecej natury? Uzasadnij, doprecyzuj...
 5. Zwróćcie uwagę na pewną zależność. Im więcej ma do zaoferowania mężczyzna, tj. wyższy status, większy majątek, tym większe ma powodzenie u kobiet. Czy to oznacza, że kobiety sprzedają się za dobra materialne? Ja nie widzę tu żadnej miłości, a zwykłe wyrachowanie. Jeżeli się mylę, to mnie poprawujcie.
 6. Niestety 31 latka ma bardzo duże szanse, jest to rezultat zepsutego rynku matrymonialnego. Jeszcze nigdy pozycja kobiet nie była tak wysoka, jak aktualnie w Polsce i innych wysokorozwiniętych krajach świata. W obecnych czasach fajny, pracowity dwudziestopięciolatek w większości przypadków ma problemy z kobietami, natomiast starsze, trzydziestoletnie Panie przebierają w ofertach na portalach randkowych. A przecież zawsze to kobieta miała krótki termin przydatności do spożycia!
 7. Trochę masz skłonności do spiskowych teorii autorze tematu. Czytając Twój artykuł odnosi się wrażenie, że popełniliśmy jakiś błąd jako ludzkość, a to nie tak, zupełnie nie tak. Bliższe prawdy byłoby stwierdzenie, że reagujemy dynamicznie, wybieramy mniejsze zło tu i teraz i to normalne, że nie zauważamy niektórych negatywnych konsekwencji naszych decyzji, ale gdyby się głębiej nad nimi zastanowić, to wcale nie jest przesądzone, że plusy rozwoju technologicznego nie przewyższają minusów. Głowa do góry.
 8. Mnie się podoba sam koncept kryptowalut, podpisuję się pod nim obiema rękami. Jest to wolny pieniądz, zdecentralizowany; piękna, wolnościowa idea, kocham. Może zainwestuję w bitcoina, ot tak, z wyższych pobudek idealistycznych.
 9. Od razu Ci mówię, że nic z tego tematu nie wyniknie, bo dobry prezent musi być spersonalizowany - dopasowany pod konkretnego odbiorcę.
 10. O sobie powiem tylko tyle, że bywam tajemniczy/a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.