Jump to content

eknm2005

Użytkownik
 • Posts

  1,318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  100.00 PLN 

eknm2005 last won the day on March 6 2022

eknm2005 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eknm2005's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.1k

Reputation

 1. Ja dalej czekam na mema z Braunem i Korwinem pod tytulem "potrzymaj mi piwo".
 2. Braun zachowal sie jak dres, nie jak polityk. Chcialoby sie rzecz, ze postapil wedlug zasady "nie wazne co mowia o tobie, wazne aby mowili" ale po takiej akcji to raczej o cos innego chodzi. Wzrost poparcia dla ich partii - watpliwe. Obnizenie standardow parlamentarnych - jest. Wystrzelenie korkow od szampana na Czerskiej (Agora) - jest.
 3. A skąd masz takie info że to będzie tak krótko? Na komisjach byłem parę razy dawno temu, ale siedziało się na tyłku od otwarcia do zamknięcia + czas na przeliczenie. Nie licząc wcześniejszych spotkań (1-2) gdzie trzeba było wybrać lidera itp. Ogólnie "robota" nudna do porzygu, ale wtedy (dla studenciaka) kasa była git
 4. I jak w tym kraju ma być dobrze jak polska zaściankowość wyłazi wszędzie. Toż to starsi i mądrzejsi walą od razu liczbami w milionach, a tu polskowatość ledwo co na 5k się wysila. Ehhhhh, wstyd. Ja bym od razu walnął, że co drugi Polak został śmiertelnie zabity przez 100% Ukraińców - to jest bardziej amerikan stajl. (Proszę nie brać na poważnie mojej wypowiedzi. I się nie fochać. A jak się ktoś focha - to trudno.)
 5. Angielski, aż dziwne że nie ma możliwości zaznaczenia. A poza angielskim to pytanie jest źle postawione, nie uczysz się języka by gdzieś wyemigrować, ale najpierw podejmujesz decyzję, gdzie chcesz wyjechać.
 6. @zuckerfrei No nie wstydź się i napisz prawdę Tyż trans, zrobiona góra i dół.
 7. O mój Boże ;(( Podczas okupacji hitlerowskiej Niemcy wydawali w Polsce świerszczyki, więc Polacy nie robili nic więcej, poza waleniem konia... ... albo chodzeniem po parkach i rozwiązywaniem krzyżówek. (swoją drogą ciekawy kanał pokazujący życie podczas II wojny światowej) Sorry, ale musiałem. Już n-ty raz wrzucasz filmiki od tej grupy, i co to ma niby pokazać? Że na Ukrainie wojny nie ma, bo wszyscy Ukraińcy nie siedzą w okopach a w sklepach jest towar do kupienia? Wpisy jak Twój uważam za szkodliwe i tak powinny być oznaczane.
 8. Gog.com? Obecnie w promocji kupiłem serię EU 1-3 + jakiś dodatek za około 10 funtów. W przeciwieństwie do sreama launcher jest opcjonalny i ładujesz gry jakbyś miał CD.
 9. Sorry za głupie pytanie, ale jako że tutaj jest mnóstwo eksperów może ktoś od niechcenia na nie odpowie. Wiadomo kto tym całym Wagnerowcow robi kanapki i zaopatruje w wodę? Albo jakieś paliwo do sprzętu? Czy jak przejmujesz miasto/resource to już automatycznie ci wpada złoto/drewno/kamień/surka... jak w HoMM3?
 10. Tak się czasem zastanawiam, czy lepiej jest jak społeczeństwo zakłada kaganiec dla głupców i blokuje ich wolność wypowiedzi, czy lepiej dać im prawo głosu by mogli pokazać światu swoją głupotę.
 11. Zabieg: kładziesz się na łóżku operacyjnym z lekko opuszczonymi majtami. Lekarz wstrzykuje w worek mosznowy znieczulenie. Potem za pomocą jakiegoś narzędzia robi swoją robotę. Cały zabieg trwa jakieś 10 minut i jak mam go porównać do innych rzeczy medycznych co miałem to jest to raczej poziom piaskowania zębów ze znieczuleniem lub zastrzyku. Poza zastrzykiem niewiele co czułem, może jakieś ciepło rozchodzące się po jądrach (miałem operacje laserem) i coś takiego, jakby ktoś chciał Cię delikatnie ciągnąć za jądro. Z rzeczy na minus to wrażenia wizualne - opatrunek na jądrach miał ślady krwi oraz przez jakiś czas w spermie była krew / pierwsze sikanie chyba też. Nie pamiętam kiedy robiłem zabieg bym musiał swoje komentarze sprawdzić, ale to było chyba tak z rok temu albo coś koło tego. Nie. Takie informacje o wazektomii są w każdej ulotce więc trochę jestem zaskoczony, że o to pytasz. A odpowiadając: nie. Poza znieczuleniem, spuchnięciem jąder przez parę dni (lub dłużej) oraz ww. plamami krwi to bezpłodność jest jedyną różnicą przed i po zabiegu. Co do komplikacji też mogą się zdarzyć, chcesz to poczytaj w internecie i porównaj z tymi jakie mogą zdarzyć się podczas jakiegokolwiek innego zabiegu który uważasz za bezpieczny/niebezpieczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.