Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nowhereman80

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About nowhereman80

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2164 profile views
 1. Nie przeglądałem innych postów, więc może już ten temat był. Kanał gościa z yt https://www.youtube.com/watch?v=XaTvro8nUEo i jego 33 sekrety: 1 - Don't Make Beautiful Women Your Psychiatrist 2 - Beautiful Women Don't Date Men Who Make Them Feel "Secure" 3 - You Can't Attract A Beautiful Woman from a Position of Weakness 4 - Never Give Your Power Away To A Beautiful Woman 5 - Beautiful Women Don't Respect Men Who Treat Them With Respect 6 - Men Who Compliment Beautiful Women....NEVER Get Beautiful Women 7 - Never Ask A Beautiful Woman For Her Advice - OR - Opinion 8 - Never Give A Beautiful Woman Advance Notice for Dates 9 - Always End Your Date With A Beautiful Woman BEFORE She Does 10 - Never Say I Love You To A Beautiful Woman 11 - Never Date Beautiful Women Who Are "Party Girls" 12 - Never Date Beautiful Women Who Are "Single Moms" 13 - Never Let A Beautiful Woman Control You 14 - Stop Trying To Get Laid & You'll Attract TONS Of Beautiful Women 15 - Beautiful Women Date Men....NOT Boys 16 - Attract Legions Of Beautiful Women WITHOUT Being Rich 17 - Escape ANY Friend Zone With ANY Beautiful Woman 18 - Never "Over Prepare" For Dates With A Beautiful Woman 19 - Never Show Up For Dates BEFORE She Does 20 - Flake On Dates With Beautiful Women To SKYROCKET Attraction 21 - Always Respond To A Beautiful Woman's Email In 3 Sentences OR LESS 22 - Always Respond To A Beautiful Woman's Text In 4 Words OR LESS 23 - Beautiful Women GAIN Their Power At Age 13 24 - Beautiful Women LOSE Their Power At Age 30 25 - Ignoring Beautiful Women ATTRACTS Beautiful Women 26 - Beautiful Women Give Out Their Cell Number ALL THE TIME 27 - Never Respond To "Text Me When You Get Home" 28 - Most Beautiful Women Have No Honor, Morals, or Ethics 29 - Why Approaching Beautiful Women Doesn't Work 30 - Beautiful Women Are Judged By Looks....Period 31 - Beautiful & Intelligent Women Are Like UFO's 32 - Beautiful Women Dump ALL Men For The Same Reason 33 - Beautiful Women Age Like Milk....Men Age Like Wine
 2. Opowiadanie ze strony: https://blockpaul.blogspot.com/2020/02/skarga-androida-krotkie-opowiadanie-sci.html
 3. Polecałem już te opowiadania w "Męskich lekturach", ale ze względu ezoteryczny klimat piszę też o nich tutaj. "Odi et amo" to ciekawa historia konfliktu symbionta (krokodyla) z wejściem na przestrzeni kilku epok. Natomiast "Niebo nad Reykjavikiem" to historia o tym, że nic nie dzieje się przypadkowo - zdarzenia i ludzie, których spotykamy, są nam przeznaczone. Polecam! Pierwsze opowiadanie: https://swiatducha.wordpress.com/2018/12/23/dzisiaj-niespodzianka-pod-choinke-kolega-o-artystycznym-pseudonimie/ Drugie opowiadanie: https://blockpaul.blogspot.com/2019/03/
 4. Polecam opowiadania "Odi et amo" i "Niebo nad Reykjavikiem" na stronie: https://swiatducha.wordpress.com/2018/12/23/dzisiaj-niespodzianka-pod-choinke-kolega-o-artystycznym-pseudonimie/ oraz https://blockpaul.blogspot.com/ Tzw. fantastyka duchowa :)
 5. https://www.youtube.com/watch?v=viN9kM2sh3o https://www.youtube.com/channel/UCXNNG0ej_6rU9SxCZ4dyq6w
 6. Erstens - nie mam nic do Żydów. Zweitens - Polska to chyba kraj Polaków, no nie? Rozumiem, że getto żydowskie, powstanie w gettcie itd. itp., ale żeby w "polskich" mediach tak mocno promować "mniejszość" narodową? Nie panimaju.
 7. Ależ oczywiście trzeba pozwolić, żeby pani odeszła lub samemu odejść, i wcale nie trzeba traktować jej lepiej od innych. Bratnie dusze wcale nie muszą wchodzić w związek czy się żenić. Nie ma też co friendzonować z taka panią, bo od friendzonowania to są koledzy, ale wg teorii bratnich dusz ta pani będzie czuła jakąś niezrozumiałą bliskość z tobą, podobnie jak i ty z nią. No ale jak sobie powiedzieliśmy - do widzenia - to należy się tego trzymać, i nie ma w tym nic romantycznego Polecam przeczytać cały art, długi, ale wyjaśnia tą kwestię, co -powtarzam - nie zmienia faktu, że to może być tylko wkształcenie, czyli halucynacja.
 8. Hej! Po zapoznaniu się z artykułem Jarka Kefira https://jarek-kefir.org/2016/08/09/jeszcze-nigdy-zwiazki-nie-byly-tak-problematyczne-jak-teraz-bratnie-dusze/ i po swoich doświadczeniach sądzę, że spotkałem takiego kogoś. Ona wprawdzie wyszła za mąż za kogoś innego i powinienem czuć się kiepsko, ale nie. Można też powiedzieć, że to moje hormonalne halucynacje, które minęłyby z pewnością po 2 latach małżeńskiej orki, ale nie, myślę, że to coś więcej. Owszem, byłem "zakochany", ale akurat wcale nie chciałem od niej seksu (złośliwcy powiedzą - no i dlatego cię wyoutowała). I nie było to z pewnością nic w tym stylu: https://www.youtube.com/watch?v=O-Qq0ZWbzCk Większość powie - halucynacja - ale nigdy nie można być pewnym na 100%. Polecam artykuł Kefira.
 9. Samobójstwo wchodzi u mnie w rachubę tylko w jednym przypadku - ciężka choroba uniemożliwiająca mi samodzielny byt. Jestem już po 30, też studia humanistyczne, ale dodatkowo kursy - i to dzięki nim mam pracę. Totalnie zjebane dzieciństwo i młodość - toksyczny ojciec i jego walnięta rodzina, nieudane małżeństwo rodziców, niepowodzenia z kobietami itd. No i co z tego? Da się fajnie żyć, choćby samemu. W życiu jest tyle pięknych rzeczy, że pókiś zdrów fizycznie możesz wiele. Mi energię do życia dają zwierzęta i las (bardzo pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne - spraw sobie psa lub kota). A co po śmierci? Może nic (tym bardziej warto żyć), a może po samobójstwie znowu trzeba będzie się inkarnować w podobnej sytuacji. Nikt tego nie wie i nikt nie będzie wiedział, dopóki sam nie umrze. Ergo: warto żyć!
 10. Ciekawy świeży art na ten temat od Jarka Kefira: https://jarek-kefir.org/2017/03/30/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-ostatecznym-wyzwoleniu-z-matrixa/ Co o tym sądzicie? Bo w świetle tego tzw. karma to kolejny blef.
 11. Mój brat ma IBD (wrzodziejące zapalenie jelita grubego). Kilkadziesiąt biegunek dziennie, okropny ból brzucha - słyszałem jak wyje przy sraniu, drętwienie w nogach, brak czucia w stawach, niesamowicie schudł od tego ciągłego srania. Próbował wszystkiego, leki i diety, ale jego organizm tak już osłabł, że trafił do szpitala. Póki co lekarz prowadzący powiedział, że nie ma potrzeby cięcia. Podają mu nowy lek. Jemu jest już wszystko jedno, czy to chemia czy nie. Człowiek, który prawie non stop czuje ból, zgodzi się na wszystko.
 12. To żadna nowość! Wie o tym każdy student teologii. No i co z tego? Skoro to biskupi, "natchnieni przez Boga", często pod wpływem świeckich władców, decydowali o tym, jak ta chrześcijańska bajka, który nieźle im się przysłużyła, ma wyglądać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.