Jump to content

wielebny93

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

374 Świetna

About wielebny93

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,357 profile views
 1. Nie nooo, dla takiej to bym nawet bojówki odłożył i w gajer wskoczył, żartowałem, nie odłożyłbym, ale ten styl u kobiet ma coś w sobie. Najlepsze są te kwaśne miny innych panienek.
 2. Wyjebane miej i się śmiej, dlatego jestem outsiderem i mam w dupie te wszystkie pracownicze rozmówki. Jak to mówię: w pracy nie szukam kolegów, przychodzę tam po kasę.
 3. Bo do tego potrzebny jest konkretny fach + doświadczenie, albo wyższa kombinatoryka.
 4. Marsz do barbera, niech zobaczy co da się zrobić. Co do twarzy, jednej będziesz się podobać, innej nie. Wygląd można podciągnąć, ale jeśli pewność siebie leży i kwiczy to tutaj pracuj.
 5. Ale co jest nie tak? Wzrost? Sylwetka? Włosy? Twarz? Czy po prostu chodzisz taki przygarbiony z miną "przepraszam, że żyję"? Noo mam to mityczne 180+, ciemną urodę (szczególnie oczy). sylwetka szczupła. Ale robią mi się już zakola (co ogarniam fryzurą), mam pozostałości po trądziku (blizny), więc to nie tak, że wszystko git. Mam świadomość wad i zalet, ale za to zajebistą pewność siebie, sylwetka wyprostowana i jak już łapię kontakt wzrokowy to nie uciekam, gapię się dopóki kobieta nie odpuści.
 6. W realu kiedykolwiek próbowałeś? Tu szanse są kilka razy wyższe. Przykład sprzed godziny, pojechałem na zakupy do owada, spędziłem tam z 20 minut i już czułem obserwację dwóch kobiet, to da się bardzo szybko zauważyć i wyczuć. Później siedziałem w samochodzie i sprawdzałem paragon, wyszła jedna z nich, akurat podniosłem wzrok i złapałem ją na tym jak się na mnie patrzy, zrobiła taką trochę zawstydzoną minę. Fajna dupa, ale nie w głowie mi teraz uganianie się, tak to bym wyszedł i zaczepił, pewnie odzew byłby pozytywny. Ktoś pisał na forum, że kobiety to idą na zakupy i nie w gło
 7. Dosłownie przed chwilą był news o tym, że gdzieś w Wielkopolsce facet dokonał egzekucji, zajebał kobietę i mężczyznę. Motyw: prawdopodobna zdrada partnerki. Ja wiem, że to są marginalne przypadki, ale są. Facet dla którego kobieta była wszystkim, jego świat w jednej chwili runął. Autorze, odjebałeś numer mając tego świadomość, ale uważaj i nie lekceważ gróźb. Jeśli okaże się, że ta panna będzie chciała rozwodu, to on powiąże ten fakt z Tobą, oby za pewien czas nie było kolejnego newsa.
 8. Dobre zdjęcia robią robotę, jednak jak za bardzo je "podkręcisz" to jedyne co laska zrobi po zobaczeniu Ciebie w realu to się skrzywi i tu już nic tylko posprzątać. Dawno nie randkowałeś, chociaż ja to nazywam spotkaniami, co daje mi większy luz. Przedstawię Ci jak to robię gdy decyduję się na apki randkowe: Piszę z laską kilka dni, w między czasie stosuję kilka technik, aby ją jeszcze bardziej nakręcić. W tym czasie znajdujemy jakieś wspólne tematy i tu już masz przygotowany grunt pod rozmowę w realu, reszta wyjdzie sama, automatycznie, pamiętaj - na luzie, bez spiny na ile tyl
 9. Pięknie wyjaśnione. Ale za moment pojawią się samcy alfa, którzy napiszą "ruchać, obserwować". Ja nie wiem co trzeba mieć w bani, nasrane czy jak. Czasem mam wrażenie, że niektórzy tutaj to trolle, albo cipkę widzieli jedynie na pornhubie i podbijają sobie ego na anonimowym forum jacy to oni samce alfe, każdy po kolei powinien lepe zebrać za takie rady.
 10. No cóż, dymałeś jego żonę, pewnie liczyłeś się z konsekwencjami. Pomijam fakt, że dla mnie to bardzo słabe dymać zajętą kobietę, ale nie o tym. Chciałeś dreszczyku emocji to teraz garda wysoko. Jak zacznie przeginać (czytaj nachodzić, nękać, stale grozić) to zgłoś na policję, tyle w temacie.
 11. Ale drożej później zdrowie odbudować, przy długiej diecie wysokobiałkowej nery dostają po dupie. Jeśli to co piszę Baca to prawda, to można zjechać z ilości białka.
 12. Może i bym zastosował ilości białka do wagi mojego mięcha, ale boję się, że obwody staną w miejscu. i trening, musisz uszkadzać włókna, dieta bez treningu to co najwyżej sama masa podskoczy, obwody no to tak średnio bym powiedział, a nie taki jest cel (właśnie domówiłem 20kg żelastwa, tak dobić wszystko na ostatniej serii, na fbw jestem)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.