Jump to content

wielebny93

Użytkownik
 • Posts

  451
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  33.33 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wielebny93's Achievements

Plutonowy

Plutonowy (6/23)

832

Reputation

 1. Znowu używasz logiki, po co? Małolatka się nakręciła jeszcze bardziej, bo wie, że jesteś zajęty, a nóż się uda odbić zajętego gościa, będzie się czym pochwalić wśród małoletnich koleżanek Możesz trzymać ją w niepewności i pompować ile czasu będziesz chciał, ona będzie miała nadzieje na happy end (czyli odbicie zajętego).
 2. Odwrotnie Jak jesteś chujem z olewczym podejściem to zaczyna za Tobą latać (zaczyna jej zależeć), tak to działa, porzućmy logikę, tu jej nie ma.
 3. Czyli odczuwacie to o czym pisałem wyżej, każda relacja (ten początkowy ogień) ma swój termin. Czego oczekujecie? Że ta fascynacja będzie cały czas? Nie będzie. Dopóki nie wprowadzicie troszkę urozmaiceń, troszkę ognia to będzie jak będzie.
 4. Jeszcze jedno: abstrahując od tematu. Nie biorę pod ocenę, czy autor postu to troll, czy nie. Większość z was braci to jebani (możecie mi dać za to bana, w dupie to mam) hipokryci. Kobieta przyszła po radę dla jednego z nas, a 80% odpowiedzi to pierdolone heheszki. Tych właśnie 80% użytkowników będzie czekać na historię w świeżakowni, jaka to kobieta jest zła. Czy nie taka była idea idea forum, aby się wspierać, kiedy trzeba opierdolić, ale trzymać jeden kurs? Podpowiedzieć, jak zbudować zdrową relację i utrzymać ją jak najdłużej się da? My faceci też lubimy niespodzianki, przygotuj fajną kolację, w między czasie wyjdź do toalety i odpierdol się w fajną bieliznę, jeśli nie będzie bardzo zmęczony, a ochoty zero to już koniec waszej łóżkowej relacji, w sumie to już koniec wszystkiego.
 5. Czytam i czytam... zazwyczaj nie wypowiadam się w rezerwacie, ale na bazie własnych doświadczeń coś Ci powiem @Lis95. Każda relacja (bez wyjątku) ma jakby to nazwać... "okres przydatności". Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. U jednych będzie to pięć lat u innych dziesięć i narządy partnera zaczynają się nudzić, monotonia. Zaczniecie traktować się jak przyjaciele, a w sypialni zimno. Wprowadziliście do łóżka urozmaicenia, ok, to nic złego, po kilku latach w relacji też to lubiłem, ale poszliśmy bardziej w odgrywanie scenek, przebrania dla Pani, niż w zakup plastikowych "stymulaczy". Spróbujcie pójść tą drogą, jakieś odgrywanie scenek, fajne ciuszki. To może być dobra droga, nie wiem jak z Twoimi umiejętnościami aktorskimi
 6. Znam tylko jeden taki przypadek, znajomy był zmuszony przenieść syna do innej szkoły, nic nie skutkowało. Mimo, że chłopak trenuje karate, nie chciał tego wykorzystać w swojej obronie (kwestia charakteru? wychowania?). Mamy, jako, że jestem kierownikiem miałem już taką sytuację. Kilka osób z produkcji zgłaszało mi, że ten i ten cały czas robi problemy, obraża itd. Poszedłem, powiedziałem mu, że jak skończy, co robi ma do mnie przyjść. Przyszedł, mówię "słuchaj, XXX, dostaję skargi od chłopaków na Ciebie i to nie tylko od jednej osoby. Teraz powiem Ci jak facet facetowi - ogarnij się, bo pewnego dnia dostaniesz wpierdal, a co dzieje się za bramą firmy, to mnie nie interesuję. Znasz chłopaków, nie będziesz nawet wiedział, kiedy i od kogo". Od tamtej pory spokój. Cóż, wszystko zależy od warunków, w typowym korpo sytuację musiałbym rozwiązać inaczej, tutaj wystarczył prosty język.
 7. Zastanawiałem się nad tym leżąc na plaży i patrząc na Panów, ale również Panie. Odpowiedzi to: lenistwo, browar, brach ruchu, dużo szybkiego i kalorycznego żarcia. Kilka dni po tym, jak wróciłem z nad morza, wyświetlił mi się na FB filmik/reportaż o plażowiczach, chyba z 1996 roku, nie wiedziałem ani jednego otyłego człowieka. Być może wtedy tak było, albo byli wyśmiewani i nie pokazywali się w takich miejscach.
 8. Odniosę się tylko do zacytowanego fragmentu, już jakiś czas temu chciałem poruszyć ten temat. Wiem, że niektórzy tutaj to by dymali wszystko, co się rusza (braki macie czy co?), nie tędy droga, jeśli jesteście w ZDROWEJ relacji. @Scorsky po tym wypadzie na skali atrakcyjności Twojej kobiety wybiłeś się o kilka poprzeczek. Nie wiem, w jakim wieku jesteś, ale jeśli zauważyła, że młode dupy mają na Ciebie ochotę, to jej pozycja stała się zagrożona (młodsza nie będzie, a Ty wzbudzasz zainteresowanie). Miałeś okazje sobie popukać na boku, ale pokazałeś swojej kobiecie postawę w stylu "szanuj tę relację i staraj się, bo nie jest dla mnie problemem poderwać młodsze (być może atrakcyjniejsze)". Szacunek za postawę.
 9. Dlatego napisałem, żeby nie angażował się w tę znajomość na dłuższą metę. Jeśli czasami razem imprezują, to przecież trochę "sportu" nie zaszkodzi. Ale tylko wtedy, jeśli "Patryk" nie wkręci się po pierwszym takim skoku, a wiadomo, że młoda głowa to gorąca głowa.
 10. Witaj, W tej historii nie ma nawet czego rozbijać, sam doszedłeś do właściwych wniosków. Ile macie lat? Tak wnioskuję, że okolice 20. Kilka dni po imprezie, a co robiłeś np dzień/dwa po imprezie? Jeśli liczyłeś na "peklowanie", to trzeba było dążyć do tego, polecam rozwijanie umiejętności PUA. Byś sobie chociaż popukał. Jak dla mnie nic straconego, jeśli będzie kolejna okazja to korzystaj, ale nie angażuj się w tę znajomość na dłuższą metę.
 11. wielebny93

  Sex i rozstanie

  Są, w szczególności na początku relacji (bo o tym rozmawiamy). Kobieta ma spojrzeć i pomyśleć lub nawet powiedzieć (z czym się spotkałem nie raz), że lubi takie zachowanie / emocje. Nie polecam udawania wielce samca alfa, bo dwa testy i leżycie na deskach.
 12. wielebny93

  Sex i rozstanie

  Aral, byliście razem miesiąc, nie znam dokładnie waszej historii. Pisałeś coś o seksie, że coś nieporadnie wyszło, bracie, nie skupiaj się na tym, to nie był główny powód. Mogłeś ją wyłomotać jak nikt nigdy w życiu, ale to bym nic nie zmieniło. Śmierdzi mi tu tym "trzecim", mogłeś być plasterkiem, albo posłużyć jako narzędzie do wzbudzenia w nim zazdrości. Nie przejmuj się tym (wiem, łatwo powiedzieć), ale dopóki nie zrozumiesz pewnych podstawowych zasad w relacjach, to nie "utwardzisz" się na takie zachowania. Praktykuj, poznaj następną i działaj.
 13. wielebny93

  Sex i rozstanie

  Gdzieś kiedyś usłyszałem coś w stylu "kobiety szukają w facetach emocji, których one nie posiadają". Po głębszym przemyśleniu tych słów, stwierdzam, że to prawda. Stawiać rozum ponad emocjami to możemy np. na płaszczyźnie zawodowej. W przypadku relacji DM odpowiednie męskie emocje są wręcz wskazane, ale żeby takie emocje generować potrzebny jest rozum
 14. Czyli mamy taką samą teorię na ten temat. Takie są fakty, wiem po sobie, od młodego byłem lepiej traktowany, czy to przez koleżanki w szkole, czy nawet kolegów, bo wiedzieli, że przy mnie zawsze kręcą się atrakcyjne dziewczyny i to może być dla nich szansa. Tak to działa w przypadku obu płci. Dlatego człowiek atrakcyjny nigdy nie zrozumie człowieka, który nie dostał tych genów. Ale tak jak napisałeś, to nie tylko atrakcyjność, za atrakcyjnością idzie dużo innych cech takich jak wyższe poczucie wartości, pozytywne nastawienie, ogólnie łatwiejsze życie (już nie wspomnę o dużo większej ilości seksu).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.