Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1265
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

manygguh last won the day on November 26 2018

manygguh had the most liked content!

Community Reputation

1218 Świetna

2 Followers

About manygguh

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2926 profile views
 1. Za 10.000 możliwą opcją jest zainwestowanie w podwyższenie swoich umiejętności. Np.: jakieś kursy, bootcampy programistyczne itp. Zarabiasz wtedy więcej niż w obecnej pracy i zarabiając więcej, szybciej nazbierasz kwotę na większe oszczędności.
 2. Saskia to holenderskie/ germańskie imię. Nie ma to nic wspólnego z Iranem.
 3. Nawet o tym nie myśl. Daj sobie spokój i ogarnij swoje życie najpierw.
 4. Szczerze, to walę to. Jest jak jest i nie zmienię tego. Nie zmienię tej hipokryzji. Takie są w większości przypadków reguły w obecnych okolicznościach. I w tym systemie, gram tak by mi było dobrze. Mogę tylko tyle, albo aż tyle.
 5. @Mosze Red A co jeżeli mając takich lokatorów zdecyduję się na sprzedaż takiego mieszkania? Lub wezmę kredyt w zastaw pod mieszkanie i nie będę płacić rat? Wtedy mam kasę, nie muszę się użerać z oszustami, a lokatorami będzie martwić się bank.
 6. Link z wykopu u mnie nie działa. Jest gdzieś inny link lub może ktoś wkleić ilustracje?
 7. Odpowiedziałeś sobie na to pytanie sam. + No właśnie o to. Zawsze jest prawdopodobieństwo, że w związku myszka powie: nie wiem, co czuję; potrzebuję przestrzeni; duszę się etc. Bo np.: ma opcję przejścia na inną gałęź, albo chce pieniądze/ majątek poprzez rozwód. A skoro takie prawdopodobieństwo istnieje, to trzeba być przygotowanym również na nie. Jak? 1. Emocjonlano-hormonalnie: Jest się świadomym tych mechanizmów, jest się świadomym jak te hormony się odpalają, z jakiego powodu itp. Wtedy widzi się to u siebie i samo to zmniejsza ich działanie, bo masz więcej kontroli nad procesem (możesz sam zrobić przerwę od niej itp). Masz też inne źródła otrzymania tych hormonów: treningi, znajomi i przyjaciele, cel w życiu, który jest ważniejszy od kobiety (i mówisz jej o tym, że ten cel jest ważniejszy od niej) i zastosowanie tego w praktyce, a nie poddanie się automatyzmom. Kontrolowanie źródeł, które dostarczają tych wrzutów hormonów, takie konto emocjonalne trochę jak w banku. Ile masz tych źródeł? Na co ta energia potem idzie? Masz tylko jedno główne? a co będzie, jak się ono skończy? To o to tu chodzi. Jak się pozwala autopilotowi na kierowanie, to prędzej czy później skończy się tak jak u karmazyna, że o kurcze, uzależniłem się od niej, ona odeszła i mi źle. I to sobie trzeba regularnie odświeżać, a nie że raz przeczytam i jestem kozak red pill. Ja sam też się łapię regularnie, że zaraz popłynę, no ale się łapię jednak i jest ok. 2. Finansowo-prawnie: tutaj dobry prawnik, książka Mosze Reda, swoje sekrety, o których ona nie ma prawa się dowiedzieć, skitrane pieniądze w miejscach, do których ona nie będzie mieć dostępu i nie będzie w ogólne wiedzieć o ich istnieniu itp.
 8. Jesteś na tym forum od prawie 1,5 roku. Według mnie zmarnowałeś ten czas. Poczytaj sobie jeszcze raz wyróżnione artykuły. 1. Miałeś swoją zabawkę i ktoś Ci ją zabrał, teraz czujesz się źle. Cytując klasyka: ,, To nie Twoja dziewczyna, to po prostu Twoja kolej". 2. Masz jakiś większy cel w życiu? Czuję, że nie, bo gdybyś miał, to by to spłyneło, bo miałbyś ważniejsze rzeczy na głowie. 3. Masz jakieś inne dziewczyny pod ręką, opcje na, które możesz przejść i ona o tym wie, że inne Cię chcą? 4. Będą kolejne dziewczyny, jeśli będziesz podejmował dobre decyzje. Będzie ich bardzo dużo.
 9. Antypody, Singapur, Hong Kong, Dubaj, Tel-Awiw, Shenzhen.
 10. Mieszkania w Warszawie czy Krakowie będzie się bronić cenowo. Natomiast małe miasta regionalne mogą tanieć, bo demografia wygląda kiepsko dla prowincji i plus ludzie będą stamtąd wyjeżdżać. Popyt-podaż, więc będzie więcej mieszkań względem potencjanych kupców, najemców. No chyba, że będziesz mieszkać w swojej miejscowości na stałe. Może być też tak, że będziesz pracować zdalnie, ale będziesz chciał zmienić pracę, albo coś, to może być tak, że będziesz zmuszony wracać do Warszawy, by znaleźć nową pracę.
 11. @staryzonaty Akurat on korzystał z pomocy dietetyka, który indywidualnie mu ustalił plan. Dla kogoś taki plan zadziała, dla kogoś nie. A generalnie chodzi tu o to, by były efekty, ja oceniam jego działalność na plus.
 12. Bzdura. To Słowianie asymilowali napływową ludność, tak samo w Rosji, jak i w Polsce. Poza tym w Rosji są regiony, gdzie etniczni Rosjanie-Słowianie są mniejszością lub nieznaczną większością, ale to nie sprawia, że Rosjanie nie są Słowianami. Jeżeli twierdzisz inaczej, to kwestionujesz dziedzinę nauki jaką jest genetyka. https://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_(Y-DNA) https://bialczynski.pl/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/genetyka-skad-pochodza-slowianie-r1a/genetyczne-odkrycia-2010-nowa-genealogia-slowian-i-innych-ludow-bialego-ladu-europy/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.