Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tamelodia

Użytkownik
 • Content Count

  237
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Świetna

1 Follower

About tamelodia

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak kobieta w wieku do ściany czyli 25/30 lat nie może sobie znaleźć faceta z top 20% to znaczy że uderzyła w ścianę wcześniej? Jak jakas nie mogła sobie ogarnąć faceta w wieku powiedzmy 18-25, to tak naprawdę nigdy nie żyła nie uderzając w ścianę? Podobno kobieta ma sobą coś reprezentować, więc po co ma być super atrakcyjna, skoro wygląd i tak przeminie?
 2. Z tego co ja widzę, przynajmniej tu na forum to jest to warunek konieczny, żeby ktoś chciał się związać z kobietą. I też, jak pytam po znajomych, którzy nic nie mają związanego z redpillem itd. Oni też nie widzieliby się w związku z jakąś kasjerką, bo nie chcą być jej sponsorem. Wspaniale to ujęłaś! Dzięki ❤️ Okazuje się że rzeczywistość często wygląda inaczej niż na forum 😛 Nie, nie uzależniam tylko od tego. Bracia na forum sugerują mi, że powinnam znaleźć sobie takiego "do tańca i do różańca". Ok, rozumiem. To byłoby fajne, tylko nie chcę w związku zarabiać więcej od partnera i tyle. Atrakcyjność fizyczna - nie musi być super przystojny ani wysoki. Ważne żeby o siebie dbał.
 3. Ok, w takim razie jak między mną a tą panią terapeutką będzie się dobrze układać i będę z nią dalej współpracować, to za kilka tygodni/miesięcy napiszę Ci czy odczuwam przyjemność z prowadzenia męskiego życia lub spotykania się z facetem kilka oczek niżej ode mnie Tak to działa. I dziewczyna nie musi wcale być brzydka, wystarczy że jest przeciętna. Pocieszające jest to, że niedawno poznałam dziewczynę, która jest rok ode mnie starsza (w zasadzie prawie dwa). Jeszcze trzy lata temu była z niej super dupa, naprawdę. 10/10, może 9/10. I ona jest sama. Więc uroda wcale nie gwarantuje sukcesu reprodukcyjno/miłosnego.
 4. @leto czyli dokładnie to co napisałam. Psychoterapeuta pozwoli na pogodzenie się ze swoją porażką
 5. Nieee, w takim przypadku psychoterapeuta pomoże pogodzić mu się z tym, że jest to nierealne i powinien znaleźć szczęście gdzieś indziej...
 6. Terapeuta sprawi nagle że będę chciała spotykać się z kimś zarabiającym mniej ode mnie? Bo tu głównie o to chodzi. Znaleźć faceta nie jest problem. Znaleźć wartościowego faceta, to jest problem.
 7. @leto ja od niedawna chodzę (nawet wybrałam panią ze specjalizacją z seksuologii), ale czy to magicznie sprawi że będę mogła wieść życie kobiety? Będę mogła czuć się kobieco? Będę mogła mieć rodzinę? Nie. To tylko pozwoli mi pogodzić się z moją porażką i stanę się jeszcze bardziej facetem niż kobietą. Zmienię priorytety i zostanę "kobietą sukcesu" (czyli nie kobietą tylko facetem defacto) @Reflux jak się ktoś znajdzie z kim będę mogła być w jakiejś relacji w której znowu będę frajerką to spoko. Przynajmniej haj hormonalny będzie się zgadzał xd
 8. Skoro nie mogę spełniać się jako kobieta w normalnej relacji to muszę zadowalać się czymś takim
 9. @Reflux jak tu faceci wykorzystują dziewczyny do seksu i mają z nich bekę to jest spoko, jak ja mam jednego orbitera któremu mówię z góry, że nic z tego nie będzie to źle? On nie ma 16, ani nawet 20 lat. Jest w moim wieku. Dorosły facet.
 10. Dziękuję bardzo za umoralnianie mnie. Nie raz byłam w podobny sposób potraktowana przez mężczyzn i pewnie nie raz jeszcze zostanę. Nie widzę powodu dla którego miałabym to definitywnie zakonczyc, zwłaszcza że temu koledze bardzo się to podoba. Ja mu piszę, że nic z tego nie będzie, on się obraża na kilka dni i znowu zaczyna do mnie pisać. Jego wybór. @Krugerrand jak wyżej, oraz to ja odeszłam od misia
 11. Brakuje atencji dokładnie tak. Czemu miałabym nie korzystać.
 12. Mój "adorator" też mnie już wkurza. Tzn czasem spoko się gada, ale zaczyna mnie coraz częściej drażnić. Jak mu mówię, że lepiej to zakończyć to obraża się, nie odzywa z dwa dni i potem pisze ze jednak jest mu zbyt smutno bez kontaktu xd
 13. Popracuję jak się jakiś znajdzie xd na portalach ilość włożonego czasu, wysiłku, emocji jest za duża w stosunku do efektów.
 14. Problem polega na tym, że nie mam już czasu na to, żeby popełnić kolejną porażkę. Ja nikogo już nie szukam, bo na portalach randkowych mało kto jest ciekawy. Jeżeli ślub czy chociażby "miłość" są mi pisane, to facet sam mnie znajdzie Która normalna kobieta robi skok na "karuzelę kutangów", żeby znaleźć kogoś do związku? Jak się chce poważną relację z facetem to się powstrzymuje od kontaktów seksualnych z nim, dopóki nie zauważymy realnego zaangażowania. Co innego sypianie facetami bo ma się chcice i na to ochotę, ale wtedy raczej naiwna będzie wierzyć że będzie z tego coś poważnego. Mi się finansowo spoko powodzi między innymi stąd się mój problem ze znalezieniem partnera bierze.
 15. No niektórzy lubią blondynki, inni brunetki, jedni duże pupy inni piersi. Jedni wysokie, drudzy niskie. Nie uważam się za piękność, ale podobno mam bardzo urokliwy uśmiech i potrafię rozsiać pozytywna energię wokół siebie - to wykorzystuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.