Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zordon

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About zordon

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze raz podsumowując: - nie było mnie w Polsce; - włamanie nastąpiło w czasie gdy nie było mnie w Polsce (ściągnąłem sobie historę logowań do poczty i tam mam adrsey IP jakich dochodziło do włamania). - na print screenach z pozwu rozwodowego mam zdjęcia z mojej poczty - przy czym są to takie print screeny które pochodzą od jakiegoś informatyka, bo w przeglądarce na print screenie są skróty do stron takich jak "jak stworzyć serwer?" itd. A więc korzystała z pomocy jakiegoś informatyka. A więc nie był to jej komputer. Nie wiem jak się włamali, ale się włamali. - Czyli spełnione są warunki opisane w tym paragrafie. Jakie jeszcze dowody są potrzebne? Nagranie jak siedzi przed komputerem podczas włamania? Nagranie rozmowy w której przyznaje się do włamania? Pytam poważnie, bo ona stosuje chwyty poniżej pasa, dlaczego ja miałbym tego nie robić?
 2. Być może, że metodą autoryzacji było jakiaś forma przywracania hasła - a więc teoretycznie mogło dojść do przełamania zabezpieczeń. Wiecie, te systemy w ktrórych trzeba podać jakieś dane autoryzacyjne. Fakt jest taki, że doszło do przestępstwa. Dowody z mojego punktu widzenia są mocne, pytanie tylko czy mi się to opłaci - czy nie będzie się mściła, szantażowała tym, że nie da mi dzieci itd? Wiecie jak to kobiety i ich gadzi mózg funkcjonuje.
 3. Powiem szczerze, że nie wiem w jaki sposób włamała się na moje konto? Być może przełamała jakieś zabezpieczenia - ale nie jestem informatykiem abym to stwierdził. Być może robiła to meotdą prób i błędów - fakt jest taki, że weszła w nieuprawniony sposób na mojego maila.
 4. To było włamanie, bez mojej autoryzacji. Byliśmy od kilku miesięcy w separacji. Byłem do tego za granicą. Nie miała do tego żadnego prawa - być może miałem zbyt proste hasło, ale to nie uprawniało jej do włamania na pocztę. Poza tym nawet obecnie podczas rozmów grozi mi, żebym nie fikał, bo ona ma dostęp do mojego konta (chociaż teraz to pewnie blef), albo pościągała sobie jakieś rzeczy które mogą mnie skompromitować - nie wiem. Fakt jest taki, ze print screeny znalazły się w pozwie rozwodowym - a wiec było to działanie na moja niekorzyść. Kolejna sprawa, to twierdzi, że zostawiłem jej kiedyś telefon i nie było wylogowane z poczty (gdzie na 100% wykonałem reboot systemu, wszystko było czyściutkie. Ale nawet gdyby to była prawda, to w pozwie rozwodowym są print screeny z komputera, z przeglądarki komputerowej. Czyli sprzeczność z jej strony. Do włamania doszło na komputerze stacjonarnym. Tak się zastanawiam co mam do stracenia? Bo ona i tak wszystko robi, aby wydusić ze mnie możliwie najwięcej kasy. Poza tym, byłem za granicą - mam na to dowody, świadków, itd. Byliśmy w speracaji, a do logowania dochodziło z jej adresu IP (jeden popularniejszych w Polsce operatorów), więc jaki problem aby to wszystko zebrać do kupy, połączyć z dowodami z pozwu rozwodowego, w którym zostały użyte materiały pochodzące z nielegalnego źródła?
 5. Mam dowody włamania na konto pocztowe, które później zostały wykorzystane we wniosku rozwodowym. Mam ściągnięte wszystkie historie logowania - tak wiec mam adresy ip, system operacyjny czy nawet przeglądarkę oraz ile trwała sesja podczas włamania. Te wszystkie print screeny które mnie kompromitowały zostały użyte we wniosku rozwodowym (normalnie wklejone są print screeny). Tak więc mamy dwa niezależne źródła kto się włamał: 1. Adres IP osoby która się włamała: 2. Wniosek rozwodowy w którym materiały te zostały użyte. Toczę batalię obecnie o bniżenie alimentów, mój adwokat twierdzi, abym nie składał sprawy na policję, bo to zaostrzy jej stanowisko - będzie szukała większych haków, będzie bardziej zdeterminowana (tak jak by już teraz nie była). Co radzicie? Pójść z tym na Policję?
 6. Fakt jest taki, że nieruchomości to jest bezpieczna przystań - zwłaszcza teraz, gdy jeszcze jest to względnie nisko oprocentowane. Mówię tutaj braku podatku katastralnego czy stosunkowo niskim podatku dochodowym od wynajmu. Z pewnością spektakularnych zysków z tego nie będzie. Bo co innego pozostaje? Lokaty lub konta oszczednościwe, ale te obecnie są śmiesznie nisko oprocentowane. Banki zamiast względnie uczciwego oprocentowania wolą szastać kasą na start - tak robi np ING: https://www.konto-studenckie.pl/promocja-ing-banku-100-zl-za-otwarcie-konta.php A gdy przychodzi o zysków z depozytu, to raczej można o nich zapomnieć. Dowalą co najwyżej opłaty za prowadzenie rachunku.
 7. W zasadzie też nic nie mam do Chińczyków, wydaje się to być naród, który nie wtrąca się za bardzo w nie swoje sprawy. Fakt, jest to kolektyw, brak indywidualności, ale przynajmniej jest pracowity, bez głupich ideologii itd.
 8. Czy to nie chodziło przypadkiem o LV Bet? Z tymi profitami to różnie bywa. Z pewnością jest to lepiej rozwinięte niż w Polsce i nie jest tak na cenzurowanymi jak w Polsce. Po prostu ludzie mają więcej wolności z tego zakresu. Fakt, znam osoby które sie w to bawią i są tam na jakimś tam plusie. Wygrywają, przegyrwają, ale dzięki tym profitom, dodatkowej kasie którą dorzucają są w zasadzie na plusie. Na Youtube jest opisane np tutaj: Wiesz, w UK jest znacznie większa konkurencja, wiec musza się starać. W PL też coś tam jest jakaś konkurencja - np tutaj możesz sprawdzić sobie jeszcze https://jakibukmacher.pl/odp/jaki-bukmacher-legalny-w-polsce Wiec jak ktoś będzie chciał obstawić jakieś zdarzenia, to ma ku temu możliwości.
 9. Nie przychodzi mi do głowy nic innego niż robienie tego na przysłowiowego słupa.
 10. Wydaje mi się, że to ostatnie zdjęcie wydaje się być naprawdę okey. Nie mam nic do długich włosów. Wydają się być całkiem spoko, ale nie każdy ma do tego warunki. Nie każdy ma na tyle silne włosy, aby moc sobie pozwolić na zapuszczanie. Nie każdemu też pasują. niektórzy wyglądają wręcz komicznie - ale o gustach się nie dyskutuje :)
 11. I jak ten filtr się sprawuje? Też mieszkam w okolicy w której większość użytkuje kotły - śmieciuchy, i jest to wyczuwalne. Taka charakterystyczna woń spalonego węgla.
 12. I jeszcze 2 sprawy. W Polsce od 10 lat nie były podnoszone sumy wolne od podatku. Czyli przy większych dochodach praktycznie w każdym zawodzie, płacimy większe podatki. Źródło: https://www.money.pl/podatki/prog-podatkowy-w-pit-bez-zmian-od-dekady-pol-miliona-polakow-na-tym-cierpi-6342339126863489a.html Kolejna sprawa to podatek katastralny. Ludzie pouciekali ze swoimi majątkami w nieruchomości, bo te są wolne od opodatkowania (tzn są podatki, ale drobne), ale to się zmieni, gdy tylko zacznie brakować kasy w budżecie. Proszę bardzo: https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/podatek-od-nieruchomosci/726984,Podatek-katastralny-moze-zostac-wprowadzony-do-2020-r.html Rząd nie ma swoich pieniędzy, rząd ma tyle, ile zabierze innym. Tak więc, jedna grupa jest rabowana w świetle prawa różnego rodzaju daninami, a drugiej grupie jest ta kasa wypłacana. To jest skrajna niesprawiedliwość, bo każdy powinien być kowalem własnego losu.
 13. Pisząc takie rzeczy obrażasz moją inteligencję. Pierwszym celem programu 500+ jest zakup głosów przez partię rządzącą. Takie cyrki jakie oni odwalają, to im poparcie powinno spaść do okolic 15%. Wprowadzenie tego programu utrwaliło tylko różne patologie w naszym kraju. Fakt, mają 500+ ale inne usługi takie jak państwowa służba zdrowia, budowa infrastruktury prorodzinnej jak żłobki, wykluczenie setek tysięcy kobiet z rynku pracy -bo po prostu nie opłaca się im pracować. Myślisz, że kogoś normalnie myślącego przekona jakiś ochłap w postaci 500+?? Państwo w pierwszej kolejności nie powinno zabierać w postaci tych durnych podatków dochodowych od biednych ludzi, od VATów na foteli samochodowe, wózki dziecięce, odzież dziecięcą itd. A katastrofa demograficzna zbliża się wielkimi krokami. Powiem wam jaki będzie scenariusz: import imigrantów, wszelkiej maści z krajów od nas biedniejszych. Jeszcze 2-3 pokolenia i będziemy wyglądali tak samo jak te państwa europy zachodniej z których teraz się tak śmiejemy, że tam takie multi-kulti. U nast będzie to samo i tego nie da się odwrócić.
 14. No ładnie to wygląda, muszę przyznać. Pytanie czy to nie jest zrobione z wykorzystaniem płyt k-g? Coś na zasadzie jak tutaj zostało opisane: https://www.siniat.pl/pl-pl/blog/buduj-z-nami-porady-montazowe/obudowa-kominka-z-plyt-gk-w-10-krokach
 15. Wprawdzie mam miejsce na kominek, ale nie podjąłem jeszcze decyzji o jego zakupie i montażu, ale na kolejną zimę chciałbym już to zrobić. Zastanawiam się nad kwestiami związanymi z jego obudową. Kominek, to rodzaj pieca, a więc emituje jakieś tam ciepło . Czy standardowe materiały, do jego wykończenia będą dostatecznie bezpieczne pod względem ppoż? Dodam, że będzie to kominek z zewnętrzną komorą spalania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.