Jump to content

deleteduser97

Użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

115 Świetna

About deleteduser97

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żałujesz czego? Wydanych pieniędzy? Z tego co piszesz, dziewczyna wywiązała się z transakcji, więc wg. mnie, nie ma potrzeby żałować wydanych szekli. Że było inaczej niż oczekiwałeś? Przed tym w ogóle nie wiedziałeś czego się spodziewać, byłeś ciekawy jak to jest, teraz już wiesz znacznie więcej niż wcześniej. Progres. Tak normalnie. Dziwka też kobieta. Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy niż ci, u których odbyło się to bardziej "tradycyjnie". Mimo tego nie opowiadaj o tym nikomu. Ty wiesz jak było i dlaczego właśnie tak, a
 2. I vice versja. Wymiana zdań zaczęła się od mojego odniesienia do treści twojego posta, w której bagatelizowałeś pandemię, negowałeś jej istnienie (covid tylko do przekrętów) oraz wypowiadałeś się o zgonach jakby umierały tylko osoby w podeszłym wieku oraz niedbające o swoje zdrowie. Uzasadniłeś to logicznym myśleniem. Podważyłem to. W odpowiedzi użyłeś stricte emocjonalnych argumentów, jakobym rzekomo chciał cię izolować od społeczeństwa, lub zamordować, że wolisz umrzeć w najbliższym czasie żyjąc w sposób który wybrałeś niż żyć w sposób według c
 3. Po przeczytaniu treści poprzedniego posta mam co do tego duże obiekcje... Nie pisz do mnie w ten sposób. Przed chwilą chciałeś mnie zabić. Prawdopodobnie dalej chcesz, tylko już tak otwarcie tego nie okażesz. W takim razie nie ma po co tego ciągnąć.
 4. Widzisz? Przedstawiłem swoje odmienne stanowisko i od razu reagujesz agresją. Chcesz się ze mną napierdalać, nawet zabić. Oczywiście w samoobronie, bo insynuujesz, że to ja chcę ciebie zamordować. Kto tutaj jest wystraszony? Porównanie nowej choroby zakaźnej do nałogów i żywności o niskiej jakości? Serio? To jest ta twoja logika?
 5. Słyszałem nawet o jednym zgonie z tego powodu w tym roku. Kobieta, grupa wiekowa 25-30, jedyne "obciążenie" to ciąża, zakończona cesarką. Kiedy mogła by zejść z tego świata gdyby nie Covid? Nie wiem, ale myślę, że w niedługim czasie. Umrzeć można w każdej chwili. To nie jest logiczne myślenie, to interpretowanie faktów, tak by pasowały do własnej opinii. Przeświadczenie o tym, że to ty masz rację a ten, kto się nie zgadza, to wróg/panikarz/sprzedawczyk za systemowe srebrniki/debil etc. Zapalenie płuc w przebiegu Covid-19, to paskudna chor
 6. Zapas mocy może być przydatny, np. gdy trzeba poświecić na dalszą odległość. Nie trzeba zawsze korzystać z jasności tysiąca słońc, są różne tryby świecenia. Latarka w smartfonie jest dodatkową funkcją, w urządzeniu, które tak naprawdę do świecenia nie jest dedykowane. Z moich obserwacji wynika, że sporo ludzi ma problem by na jednym ładowaniu smyrofona przetrwać dzień + problemy z gubieniem/zapominaniem ładowarek. Latarka przydaje się najbardziej jak jest ciemno, a o tej porze doby większość ma już ostatnie procenty baterii do dyspozycji. W sytuacji gdy trzeba i poświec
 7. Pan manipuluje, pani manipuluje, wszyscy manipulujemy. Rozminąłeś się z prawdą, są leki których ulotki mają podobną formułkę o stosowaniu w czasie ciąży. Przykład: Idąc twoim tokiem rozumowania: manipulujesz.
 8. Po podaniu dożylnym wody utlenionej "następuje coś niebywałego" co natleni cały organizm w 30 min? Ci, którzy wymyślili i doskonalili metodę ECMO trudzili się na próżno... Swoją drogą jest to ciekawe, z socjologicznego punktu widzenia, że pewien typ ludzi oburza się na konserwanty np. słynny Tiomersal, zaś gdy inżynier ordynuje perhydrol i DMSO dożylnie, są oni zachwyceni "niekonwencjonalną" terapią ?
 9. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=187630629610288&id=109824827390869 To ten człowiek, który wstawił się za swoim podwładnym fałszywie oskarżonym o molestowanie w wojsku.
 10. W związku z ostatnimi wydarzeniami, naszła mnie chwila grafomaństwa. Nucić na melodię "Przed nami Odra".
 11. Łolaboga, cmentarze zamkli ? Nie spodziewałem się takiego kroku, naprawdę.
 12. Przeprosiny to chyba w związku z tą "interwencją": https://kronika24.pl/lodz-brutalna-interwencja-strazy-miejskiej-zostana-zwolnieni-ze-sluzby-wideo/ Co do drugiego linka, to skłaniam się raczej ku opini, że funkcjonariusze po prostu robili swoją robotę, polegającą na zabezpieczeniu marszu. Marsz się przemieszczał, więc oni razem z nim. Nie było zadymy, to zdjeli hełmy, opuścili tarcze i szli w luźniejszym szyku.
 13. Jeśli nie rusza "wyskrobanie" rodzeństwa, to może poruszy ją myśl, że wobec niej też tak mogło się wydarzyć. Jestem świadomy, że są różne sytuacje wymuszające decyzje, których nikt nie chciałby podejmować, ale gdy ktoś pisze, że go w ogóle to nie rusza... Nie mówię, że ma oceniać, wiedzieć lepiej czy coś, ale jak "nie rusza" to chyba coś trochę nie tak jest...
 14. Może sama miałaś być skrobnięta? Jak żywa istota może być "niechciana"? Biorąc zwierzę, nie zastanawiasz się nad tą decyzją z każdej strony? Robisz to od "niechcenia", może będzie fajnie? A jak nie jest to do wody? Z taką samą łatwością dasz se zrobić dziecko, a jeśli, już po fakcie, się rozmyślisz to z równą łatwością się go pozbędziesz? Ale ty masz zajebiście mocną psychikę... Takie kobiety (no dobra, niech będzie równouprawnienie, mężczyźni też) powinny nosić widoczne ostrzeżenie: "Nie dotykać, nie wchodzić w interakcje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.