Jump to content

Janek Horsie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  219.00 PLN 

Community Reputation

326 Świetna

About Janek Horsie

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Parafrazując Wielkiego Szu: On oszukiwał, ona oszukiwała, wygrał lepszy. Jak się robi coś niemoralnego, nielegalnego, albo po prostu nieprzyzwoitego, to trzeba wiedzieć z kim się to coś robi. Pan nie sprawdził Pani, więc stracił banieczkę. Jeszcze może wyjść kiedyś, że żona się dowie o wszystkim i dopiero będzie ciekawie. Dziewczyna jakby była pazerna, to mogłaby jeszcze Pana szantażować, że powie o wszystkim żonie. Tutaj, podejrzewam, że też jest duże pole do popisu.
 2. Aaa, to spoko. A to bardziej partnerka czy bardziej koleżanka/znajoma/przyjaciółka, bo tego nie napisałeś. Przepraszam za żarty w takim razie. Książa z dedykacją będzie w sam raz. Może niekoniecznie taka, którą zaproponowałem wyżej, ale jakaś zgodna z zainteresowaniami Pani. No i dobre czekoladki.
 3. Kto nigdy nie został skarcony przez bibliotekarkę za głośne rozmowy, nie zrozumie żartu. Sytuacja możliwa raczej w USA niż u nas, ale dowcip świetny. źródło: https://braterstwo.eu/tforum/t/99362?full#e-c-561233
 4. Nie przesadzasz czasem z tą kwotą? Mi by było szkoda wydać 3 stówy na pannę, którą znam od niedawna. Czyta dziewczę? Kup jej jakąś książkę z dedykacją i dobre czekoladki. Starczy. 50zł wydasz i będzie git. O taką np: Edit: O kurna! Ta książka za ponad 100zł chodzi po allegro.
 5. Podbiję wątek, ale tutaj pasuje bardziej niż w dziale humor. źródło: https://braterstwo.eu/tforum/t/99362?full#e-c-540039 Coby było w temacie. Słyszeliście jak w ostatnich czasach ceny CZ poszły w górę? CZ P10c - taka w miarę tania alternatywa dla Glocka 19 była po 2000 niedawno. Teraz już po 2600zł. Cezetka podniosła ceny wszystkich swoich modeli. Tanio to już było.
 6. To teraz czas na świąteczne rękawiczki. Takie z czerwonej skórki. Za 30-40zł spokojnie kupisz. Podaj więcej danych. Jaki masz budżet? Co Pani Tobie kupuje na prezent? Dostajesz coś materialnego, czy zamiast prezentu jest od Pani danie dupci? Święta idą, więc wiele Pań liczy na pierścionek zaręczynowy :) P.S. To nie była sugestia :)
 7. Ja potrzebuję 41, więc dla mnie było ok. Hanzele też bardzo dobre, ale one są już droższe. Minimum te 400zł.
 8. https://armyworld.pl/product-pol-884-Buty-LFZ-Bundeswehr-Bordschuhe-Wersja-Zimowa-Oryginal-Nowe.html W tej chwili niedostępne. Mój rozmiar akurat mieli w ofercie. Buty, w których chodziłem prawie 7 lat. Niestety rozpadła się podeszwa. Szewc powiedział, że nie da rady naprawić. Za 99zł nic lepszego chyba nie kupisz. Przy 20 stopniowym mrozie na dworze stopy mi nie zmarzły, więc raczej przyzwoite buty. Śmigałem w nich do pracy w mroźne dni, potem jak już się trochę zużyły po lesie, po polach. Nic się nie działo. Zapisałem się na powiadomienie o dostępności i czekam :).
 9. To ja napiszę przekornie: kup taki sam model, jaki masz w tej chwili, tylko żeby był w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Po specyfikacji, którą podałeś, myślę że w 1,5k się spokojnie zmieścisz. Stary komputer można małym kosztem naprawić. Obudowa matrycy to pewnie jakieś 50-100zł w allegro, szczególnie do popularnych modeli. Wymiana nie jest jakoś magicznie trudna, więc myślę, że dałbyś sobie radę sam korzystając z poradnika na youtube. Kwestia zwiech. Może być wina systemu (przeinstalować lub tylko odświeżyć), może być kwestia pamięci RAM (sprawdzić memtestem czy
 10. Ten Twój kolega to taki trochę dziwny człowiek. Raz, że niedyskretny (pokazał Ci prywatną korespondencję, papla jęzorem na lewo i prawo); dwa, że takie zachowanie jest moim zdaniem po prostu żenujące. Może i on chciał dobrze, ale tak się nie robi. Też miałem kiedyś takiego kolegę, który mnie chciał swatać z jakimiś swoimi znajomymi. Kiepsko mu to szło, bo polecał mi panny całkowicie nie pod mój gust. Takie rzeczy załatwia się dyskretnie. Tak, żeby komuś nie robić niepotrzebnej nadziei, ani przykrości.
 11. Z takim podejściem, jakie nam tu zaprezentowałaś, to ty koleżanko szybko męża nie znajdziesz. Piszę koleżanko, bo mimo, że się nie znamy, jesteśmy z tego samego pokolenia. Jeśli jesteś atrakcyjna (tak nam napisałaś), to chętnych do ruchania może być wielu, ale do związku już nie bardzo? Nie zastanawia Cię to trochę, dlaczego tak jest? Może po prostu masz wredny charakter? Normalni faceci od Ciebie uciekają po kilku numerkach? I mają rację. Życie jest za krótkie, żeby się zadawać z nieodpowiednimi kobietami. P.S. Masz ten cellulit? P.S2
 12. @BumTrarara Oczywiście, masz rację. Polska to nie Stany. I bardzo dobrze. Porównałem te dwa kraje w kontekście wypadków z bronią. Tam mają większe nasycenie broni wśród obywateli, inne podejście do broni palnej i może właśnie z tego powodu mają takiego rodzaju wypadki. Ja tam nigdy w filmie nie grałem, ale u nas chyba się nie zdarza, żeby sobie pan Linda, czy pan Dorociński strzelał do puszek gdzieś w krzakach, w przerwie między zdjęciami. Tam był taki przypadek, że służby znalazły mnóstwo amunicji bezpośrednio na planie - w miejscu, gdzie tej amunicji być nie powinno. Kogo
 13. Bardzo możliwe, że jest jak napisałeś: zawód - córka. Wcale jej nie usprawiedliwiam, tylko staram się zrozumieć w jaki sposób doszło do tragedii. Pisałem, o co mi chodziło w poście, który częściowo zacytowałeś. Założyłem, że dziewczyna będąc córką rusznikarza strzela od dziecięcia, powiedzmy od 6-go roku życia. Ma teraz 20 kilka. To masz 14 lat obycia z bronią. Tę rutynę miałem na myśli. Obcując na co dzień z bronią nie postrzegasz jej jako coś niedostępnego, egzotycznego, tylko jak zwykły przedmiot użytkowy jak młotek, piłka, śrubokręt. Wtedy wdziera się rutyna. I takie podejście do
 14. Czyste, schludne ubranie dopasowane do sylwetki, czyste buty, prosta postawa i sprężysty, niezbyt szybki chód. Zadowolona mina także nie zaszkodzi. Wystarczy, żebyś się pozytywnie wyróżnił w dużym mieście.
 15. @RealLife Do Twoich punktów można napisać jeszcze kilka innych, np.: 6. Z chwilą podpisania umowy nie ma ŻADNEJ gwarancji na to, że jego ślubna dotrzyma jej warunków. 7. W przypadku niedotrzymywania podpisanej przez małżonkę umowy nie ma dla niej praktycznie ŻADNYCH negatywnych skutków takiego zachowania. 8. Jeśli współmałżonka, która złamała warunki podpisanej umowy jest nieuczciwa (samo złamanie przyrzeczeń ślubnych jest objawem nieuczciwości), może z tego powodu osiągnąć wymierne korzyści prawne i materialne. itd. Za seks się zawsze płaci: czasem, pienię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.