Jump to content

Janek Horsie

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  528.00 PLN 

Community Reputation

575 Świetna

About Janek Horsie

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To takie współczesne: Hej, co słychać? jak było kiedyś przez sms. Ona tylko niewinnie zalajkowała zdjęcie i już się zastanawiasz o co chodzi. O to właśnie chodzi, żebyś o niej pomyślał.
 2. Przejrzałem konto sprzedawcy, jego komentarze, aktualną ofertę i nie mogę dojść do jednej podstawowej odpowiedzi: jak mu się to opłaca? Człowiek sprzedaje nowe sprzęty powiedzmy klasy premium za mniej więcej połowę wartości sklepowej z odroczonym terminem dostawy. Załóżmy, że tu nie ma żadnego przekrętu i jest wszystko zgodnie z prawem i dobrymi obyczajami, to gdzie on te sprzęty kupił, żeby mu się opłacało sprzedawać w tej cenie? Na chwilę obecną firma ma 56 ofert. Podliczyłem liczbę osób, które kupiły sprzęty w tych ofertach: 412 osób kupiło [stan na 3 września, 05
 3. Ciekawy przypadek pokazałeś. Ludzie wystawiają komentarz pozytywny za sprzęt za ponad 3k, którego jeszcze na oczy nie widzieli. Tak na zasadzie: oj, jeszcze nie dostałem towaru, ale komentarz pozytywny, bo na pewno wszystko będzie dobrze. Ja bym od tego allegrowicza niczego nie kupił. Z tymi komentarzami to wygląda trochę jak specjalnie spreparowane konto do dużego jak na allegro przekrętu.
 4. Pamiętam jedną, którą przeczytałem w jakiejś mądrej książce i staram się jej przestrzegać: Nigdy nie pozwól, aby procent składany działał na twoją niekorzyść.
 5. Temat ciekawy założyłeś, ale bękart rzeczywiście moim zdaniem ma wydźwięk pejoratywny. Kiedyś jeszcze na bękarta mówiono najda, albo znajda.
 6. Ja od kilku lat kupuję buty w tym sklepie armyworld: półbuty: https://armyworld.pl/pol_m_OBUWIE_Wojskowe_Polbuty-397.html?counter=0 wojskowe taktyczne: https://armyworld.pl/pol_m_OBUWIE_Wojskowe_Taktyczne-799.html Moje ulubione: https://armyworld.pl/product-pol-7922-Buty-Sluzb-Ochrony-Skorzane-Brytyjskie-Oryginal-Czarne-Nowe.html
 7. Jak się towar nie sprzedaje, to firma robi kampanię reklamową. W KK widocznie zauważyli duży spadek sprzedaży sakramentów tzw. świętych, więc zachęcają swoje owieczki do jednego z tych droższych. Też już widziałem u siebie w okolicy.
 8. Szukała koleżanek, czy może tak się zwróciła do kolegów z firmy? Dało się to wybadać z kontekstu pytania?
 9. Popatrzyłem przed chwilą na statystyki forum. Mamy 11 tys. zarejestrowanych użytkowników, z czego najwięcej było zalogowanych jednocześnie 6 tys. osób. Przy założeniu, że każdy z aktywnych użytkowników wpłaci rocznie na rzecz forum 50zł, to przy tych 6 tysiącach jest to 300 tys. przychodu. Odejmując od tego podatki, to myślę, że Marek już nigdy nie musiałby się prosić o pieniądze. Czytając niektóre tematy, wielu użytkowników chwali się, że bardzo dobrze zarabia. Ja nie mam jakichś wielkich przychodów, ale korzystam z forum praktycznie codziennie i szczerze piszą
 10. Już wiem na co na pewno do kina nie pójdę. Realizm tego filmu jest blisko dna i chyba jeszcze zahacza o muł. Kto to widział, żeby rdzenni Indianie tak płynnie mówili po angielsku? To trochę jak te tanie westerny: amerykański cowboy gada sobie po niemiecku albo gaworzy po włosku. Tamto chociaż było śmieszne. Kino schodzi na psy. Wiele filmów robionych jest jak najmniejszym kosztem - widz niewymagający, to po co się starać. Wyłoży się trochę więcej na reklamę to i może na tym filmidle nawet zarobią. Pan Gibson w Apocalypto i Pasji pokazał jak po
 11. Przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś. Dostęp do tej części forum zależy od subiektywnej oceny moderatorów. To Marek i jego moderatorzy decydują kto tam może pisać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.