Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  454
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

428 Świetna

About Exar

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

382 profile views
 1. Za tym stoją tylko preferencje, czy nakazy formalne (np. poznałaś fajnego imama/księdza) ? To drugie trąci perwersją, w przypadku pierwszego uważam, że masz do czynienia z jakimś zaburzeniem psychicznym, czyli w tej formie brak seksu też jest perwersją. Perwersje bez seksu bywają nudne.
 2. Efekt gołodupcowania - jak byłem biednym studentem to chodziliśmy z laską do parku na spacer jędząc lody śnieżka i było super. W pewnym wieku jak masz status i stać cię na utrzymanie takiej młodej to idziesz z nią do filharmonii, na galę MMA albo po prostu rezerwujesz hotel w Barcelonie i lecicie tam na weekend oglądać F1. Na kij się lansować na spacerze?
 3. Szukanie atencji. Po takiej reklamie, za pół roku już właściwy ślub z księciem.
 4. Racja, fail. Sprawdziłem, pomyliłem nicki z innym userem. Przepraszam za nieprawdziwe słowa pod Twoim adresem @wrotycz. Hańba w całości moja. Swój post zgłosiłem moderacji.
 5. Ty jesteś @wrońskiniezły w uj gagatek-hipokryta. Kradzieź mienia akceptujesz i frudowsko pochwalasz, a politykom kraść zabraniasz. Czyli w sumie - wychodzi średnia przekazu: pierdu, pierdu.
 6. Łooo kurła, ksiażę @Boromir ratuje nie tylko Gondor! Szanuję rycerskość!
 7. Szkoda że to nie czasy Zbyszka z Bogdańca. Sąd Boży @Nowynaforum92 vs obecny właściciel załatwiłby sprawę. edit: doprecyzuję - to wygrany okazałby się skazańcem ;D Może o 2 baty chodzi?
 8. @Baelish Cholera, ja jestem atrakcyjny tylko dla 35+ - zamienię się ;D
 9. ...w pracy Oczywiście, już na poważnie - odpuścić kategorycznie.
 10. Nie wolno się bać, strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niech przejdzie po mnie i przeze mnie. (...) Bene Gesserit nadawały o bolcowaniu, mądre kobiety. Wniosek: na starej piczy młody uj ćwiczy.
 11. Czyli faktycznie musisz być w miarę ładna, skoro aż tylu chce Cię wyruchać mieć z Tobą potomstwo. Tzn. Ty myślisz, że oni są na piwie Zdradzę małą tajemnicę - na piwo mężczyźni chodzą z kolegami.
 12. @zuckerfrei Ryzyko jest takie, że powiesz "tak" po daniu pierścionka Doświadczenie jest! Raz powiedziałem i starczy, 😁 Jak cały proces zatrzymuje się na etapie narzeczeństwa - jest zaje*iście
 13. Zostaw sobie. Kolejnej lubej mówisz, że to pierścionek po Babci. + 3 pkt, do expa dochodzi
 14. No, no, ładne me too haha 🤣 Gościówa została flufferką Bonda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.