Jump to content

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Exar last won the day on November 23 2019

Exar had the most liked content!

Community Reputation

1,585 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

2,036 profile views
 1. @Globtroter87 Już piszesz o fatalnych skutkach rozwodów, czyli jednak żenić się chcesz. Wasz staż związkowy vs dotychczasowe związkowe CV się zwyczajnie nie składa i póki co nie rokuje. Zamiast odpisywać - czytaj Świeżakownię i wtedy wróć, bo już tłumaczysz się z decyzji, którą chcesz podjąć i dlaczego ona jest ok. Walczysz z wiatrakami. Nie zrozum mnie źle - każdego rozgarniętego gościa zachęcam do dzieci,. Musi być do tego odpowiednia partnerka, a i tak nie ma gwarancji, że po wykluciu hormony nie wywrócą jej mózgu na lewą stronę. Trzeba mieć świadomość potencjalny
 2. Piszesz chemia, ale niestety prawda jest taka, że każdy produkt ma termin przydatności i chce być zjedzony. Gdybyś napisał parę lat, zrozumiałbym - ale tu zwyczajnie nie masz punktu odniesienia. "Znamy się kilka lat" - jeśli to nie był związek, to jest właśnie nic, a Ty byłeś zwyczajnym beta-orbiterem i zapewne tamponem. Poczytaj dział Świeżakownia - i to nie dwa tematy, ale cofnij się datą o 3-4 lata i leć po kolei. 3 kluczowe rady: Nic nie jest dane (wzięte) na zawsze, a szczególnie kobiety Dzieci są wspaniałe i warto je mieć. W tym systemie c
 3. Mogło to wyglądać tak: - Prezesie kochany, kolejny Yoda przyszedł po podwyżkę. - Coo? Ale Wy macie burdel w tym Archeo, you're fired!
 4. Po latach empirycznych doświadczeń mogę stwierdzić, że szczęśliwa rodzina wcale nie opiera się na zaufaniu do kobiety, ale wręcz na jego braku. Filarem, przy którym można pozwolić sobie na jakieś zaufanie, może być natomiast osadzenie rodziny na opoce niematerialnej, czego dowodem są wszelkie małżeństwa religijne katolików, żydów, muzułmanów, gdzie zasady narzuca strach przed danym absolutem.
 5. Dlaczego głupio? Świetny kierownik. Przecież za to bierze kasę, żeby wciskać kity o dumie, a robota szła jednocześnie do przodu. Ilu przed Tobą i po Tobie poczuło dumę zamiast podwyżki i jaki współczynnik jest prawidłowy wie tylko organizacja będąc pewnie zadowoloną.
 6. Żadna lesbokalifornia nie jest warta konieczności kucania przy laniu @Ace of Spades. 😅 A tak na serio, postarajcie się o potomstwo to będziecie nieśmiertelni.
 7. Ja robię badanie komu podłączyli dziś internet, że wynalazł takie nowości. Na Twoim miejscu nauczyłbym synów, żeby nie byli atencjuszami jak stary. Dałem Ci lajka na zachętę, żebyś kontynuował nieustające pasmo sukcesów.
 8. Podejdź do tego pragmatycznie. Lepiej teraz 24-latka, niż za 6 lat 30-latka; jak nie wyjdzie - lepiej teraz niż za 5-10 lat. Czasu nie cofniesz, im szybciej popełnisz wszystkie możliwe błędy tym lepiej. Porażki są dobre jeśli wyciąga się z nich wiedzę na przyszłość.
 9. @maroon Zwrócę uwagę, że madka właśnie w rzeczony konflikt weszła. Problemem jest to, że mężczyźni oduczani są i dystansują się od konfrontacji. W ich rolę wchodzą kobiety - tak jak potrafią, wtedy gry uważają za stosowne i potrzebne, co doprowadza do surrealistyczno-żenujących sytuacji jak na filmiku. Szkoda mi tych dzieciaków, które muszą być "wychowywane" przez takich "rodziców" i potem w przyszłość pato doświadczenia ze sobą niosą.
 10. Napisanie 10+ postów jak bardzo mu nie zależy przekonało nawet największych niedowiarków. Młoda ćma to jednak zawsze sobie musi sama upierdolić te skrzydełka.
 11. O nie! Zdecydowanie protestuję, komornik mimo wszystko społeczną ROLĘ spełnia, bo hieny dłużnicy mają w dupie tematy. To, że np. ściągają alimenty jest normalne i wskazane - na swoje dzieci płacić trzeba. Natomiast fakt wysokości i zasądzenia tychże alimentów jest tylko efektem i przedmiotem działania patozbioru sąd-adwokat-powódka. Natomiast co do adwokatów rozwodowych i sądów rodzinnych pełna zgoda. To czysty koniunkturalizm i sztuka dla sztuki kasy. Ta chamsko manipulująca strona, która wskazałeś, merkantylnie ale i racjonalnie wskazuje od razu mężczyznę jako winnego (narcyza).
 12. Dzięki uprzejme za za odkopanie tematu @ManOfGod, żebym mógł sobie uświadomić, iż od poszukiwania pytań o męskość/sens/absolut/dobro i zło do uskutecznionego sekciarstwa jest tylko jeden niewinny krok. Trzeba się pilnować i osobiście cieszę się, że dupa Karyny to jednak wiodący temat. Mimo, że każdy mężczyzna z reguły ma wiele zainteresowań, to zestaw do przedłużania istnienia ludzkiej cywilizacji tylko jeden.
 13. No ale ruchaliście się potem z kolegą czy nie? Bo jak nie, to chyba nie masz porównania,tak? Rozstrzelał jakąś biedną kozę i przetrwał. Nosz kurwa... Uff opcja ignore jest czasem lepsza niż seks. Dla pewności zaznaczę - nie mam problemu z ubojem zwierząt i żarciem pysznego mięska. Tym niemniej historie z afrykańskiej masarni czy podlaskiej ambony to zawsze dla mnie jakaś kpina dla pseudo maczo. Pokonałby w walce wręcz gołymi rękami tygrysa, niedźwiedzia, szarżującego nosorożca - to byłoby coś. Albo rozwalił lewarkiem na ulicy 5 chłopków z miasta bo chcieli zarek
 14. @teddy1 no to powiem Ci, że grubo jedziesz z kontrolą i lepiej uważać, żeby w tym wszystkim nie popaść w psychopatyczną skrajność. W razie gdyby takie rzeczy wyszły kiedyś w sądzie, to możesz popłynąć za nielojalność małżeńską i nie wiem czy to też nie da rady podciągnąć pod "przemoc". Może force majeure się zwyczajnie wkurw**a na Ciebie. 😅 Masz wszystko obcykane, więc myślę, że jednak temat ogarniesz pozytywnie.
 15. Leją dwaj koledzy po pijaku. - Czemu tak cicho lejesz? - Bo leję po nogawce. - A nie szkoda Ci tej nogawki? - Nie, bo leję po Twojej. @jankowalski1727 Spróbuj wody dla ochłody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.