Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  966
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1042 Świetna

About Exar

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

965 profile views
 1. No tak - w końcu przyjęcie ciosu przez głowę amatora, nijak się ma do przyjęcia ciosu przez głowę zawodowca. 😁 @Akadyjczyk Rozważałeś napierdalanie głową w ścianę? Pewnie przyspieszysz efekty treningów!
 2. @ZamaskowanyKarmazyn Nie słuchaj nikogo, kto Ci źle życzy - zdrowy relaks przede wszystkim!
 3. Doceniasz i obrażasz. Myślisz, że taki cwany kutas z Ciebie, ruchaczu starej madki? Otóż nie. Ożeń się z nią, bądź szczęśliwy, wróć za 10 lat.
 4. Jaki świat? On nie ma żadnego świata - to wegetacja. Przecież w najlepszym wypadku rośnie narcyz, a raczej z gówniarza będzie pato-przemocowiec. Czyli nie czujesz potrzeby ojcowania - no to uprawiasz tylko psychiczny masochizm i wciąż go kontemplujesz? Madka - w tej roli Twoja partnerka wchodzi w rolę ameby umysłowej, kierującej się skrzywionymi instynktami (upośledzona ochrona potomstwa). Bracie, ewakuacja. I to wcale nie będzie proste. Wyjazd z miasta i to daleko.
 5. A ja sądzę, że jest zupełnie na odwrót. To otwory stoją przed nim całym światem!
 6. Korzystaj ze szczęścia. Payday is coming. Powinieneś się oświadczyć, aby przyspieszyć bieg wypadków.
 7. @Marcin81 Dzięki za podzielenie się historią. Jest (stety/czy niestety) typowa. Masz nierozwiązany konflikt z madką. Chłopakowi brakuje stanowczego wzorca - Ty musisz się jej postawić i doprowadzić do ostatecznej konfrontacji - nie ma innej opcji. Ona wiedząc, że Cię traci przysięgnie, że zmieni stosunek do syna, że będzie stanowcza, że wszystko. Ale jest kobietą - więc będzie z tego gówno i nic. Pytanie zasadnicze - czy jesteś i chcesz być ojcem dla cudzego dziecka? Jeśli tak, to Ty sam musisz się zmienić, musisz stać się przewodnikiem stada, nie pytać jej, decydować i dominować. Albo veto. Kawalerkę masz. Po 40 pracę zmienia się o wiele gorzej niż z 3 z przodu - stajesz się po prostu zbyt trędowaty do młodych dynamicznych zespołów. To ostatnia chwila na 'refresh' kariery zawodowej. Wiesz sam co robić, analizę zrobiłeś dobrą. Teraz trzeba decyzji. Musisz znów sam zacząć panować nad swoim życiem.
 8. - Pomogę Ci wyremontować mieszkanie za free! - I love yousc! - Trudno wchodzi się przez recepcję z gratami, daj klucz do wejścia! - I f*ck you! @makuszy Ta historia nie jest do końca opowiedziana, wg mnie ukrywasz coś. Na miejscu tego typa na taki brak zaufania wyszedłbym i Cię olał ciepłym moczem. Trzeba było wynająć ekipę - zapłaciłbyś 20k za robociznę to byś im ufał bezgranicznie. Ogólnie - śmieszny jesteś, kur*a co za typ - mega rotfl! ps. Oczywiście, to może być spisek V kolumny, a zaraz za rogiem czeka znajoma madka z dzieckiem, która wprowadzi się do tego lokum, albo krewny chce rozkręcić biznes a la Banaś, albo krewny jest wysłannikiem porywaczy ciał.
 9. Ta, a jak partnerka chce, to też sobie cipę należy wyhodować? Od partnerki zależy 50% i ani promila więcej. A tak już zupełnie naprawdę to granica funkcji F(ile zależy) dąży granicznie do 3% (3 otwory do wyboru) im bliżej jest mężczyźnie do Chada. Na początku zawsze kończy się zjebką, potem już pamiętają.
 10. Robi się dziwnie... Przycinanie ujdzie. Ale golenie pach czy fiuta na 0?! Meh, a klaty to już homoseksualizm pełny. IMHO.
 11. Polać mu, wódy, spirytusu, whiskey, soczku - co tam chce, bo dotknął sedna To jest klucz do życia Panowie - zarządzamy tylko i wyłącznie swoją pulą losów z genowej i społecznej, a czasem sytuacyjnej loterii. Należy to robić mądrzę, z perspektywą trzech kroków do przodu. Patrząc po sobie uważam, że kluczowe jest umiejętne podejmowanie decyzji i bycie konsekwentnym w (dobrych) wyborach.
 12. Ty sądzisz, że ja mu nie chcę pomóc naiwniaczku? Znam jego sytuacje doskonale bo sam w niej byłem. Głaskanie po głowie i użalanie się gówno daje. Ludzie patrzą na nas przez pryzmat wyglądu. Kobiety dobierają samców do rozrodu pod względem wyglądu. W pracy oceniają Cię pod kątem umiejętności - patrząc przez pryzmat wyglądu!!!! Spaślaki mają się gorzej, zawsze. Skoro - zakładam - @elon to może zmienić, niech ruszy otłuszczającą się dupę i zmieni! Męską rzeczą jest działać. Zmieniać świat i siebie. Szczególnie siebie! Od tego jest forum, od zachęcania ludzie do pozytywnej zmiany. Ale słowa nie muszą i nie będą miłe. Bo życie nie zawsze jest miłe. Napisałeś to samo co ja, w dobrym pozytywnym tonie. Różnica jest taka, że pozytywny ton działa dobrze na kobiety. Mężczyźni potrzebują najczęściej lekkiej zjebki, żeby się zwyczajnie wkurwić, wykrzesać z siebie iskrę do zmiany. Zmierzyć się ze światem. I z samymi sobą. Jakby powiedział Pan Wolf, jest "za wcześnie na lizanie się po fiutach."
 13. @elon Skoro ktoś zwraca Ci uwagę tzn. że ma problem z Tobą/Twoim wyglądem. I to akurat cenna obserwacja - może zaczynasz wyglądać jak świnia? Albo to zmienisz, albo masz na to wyjebane i gasisz z miejsca ludzi. Albo - jak nie masz pewności siebie - to zamiast płakać na forum oraz szukać grupy wsparcia i równouprawnienia dla grubasów wchodzisz na bieżnię, rower, siłkę i napierasz. ps. Nick zobowiązuje - jesteś zwykłym spasłem z paroma kilo do zrzucenia, czy lecisz na Marsa?
 14. Może po prostu okazałeś się miękka fają, a ona myślała, że jesteś super brutal alfa maczo. Pisałeś, słuchałeś, tamponiłeś, czekałeś na jej ruch. Usnęła z nudów. Bywa. ps. "Miłość" w pracy - "gratuluję" pomysłu!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.