Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Użytkownik
 • Ilość treści

  236
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

229 Świetna

O Exar

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych

Ostatnio na profilu byli

193 wyświetleń profilu
 1. @deomi Ale co ma przerażać? Jak człowiek zaakceptuje własną śmiertelność i fakt, że jesteśmy bryłami mięsa szybującymi po czarnym bezkresie kosmosu, absurdalność tej sytuacji daje spory luz psychiczny. Tak więc do rzeczy! Poka te swoje majty w końcu, bo już 7 strona to sie coś należy gawiedzi! 😎
 2. Exar

  Toyota Celica VII

  @Quo Vadis? 15 letniego auta nie kupuje się z myślą " na lata, porządny, nie po mechanikach". Robisz błędne założenia, poza tym po takim aucie widać, że to stary szrot - nawet jak ma tzw. klimat i retro feel. Prywatnie bardzo lubię Celi, ale kupić to w dzisiejszych czasach? Masz kasę - Kia Stinger, Alfa Giulia, nowe. Nie masz, Astra - lejesz paliwo, jeździsz, zapominasz i wyrzucasz śmiecia jak się zużyje. esit: Ps. Kiedyś "zachorowałem" na Calibrę, na szczęście nie kupiłem - z perspektywy lat lałbym w majty ze śmiechu, widząc siebie w takim aucie. Fura w sam raz na dzi*y z remizy, nie obrażając żadnej remizy!
 3. @Mosze Red "czasami człowiek musi, inaczej się udusi" @BiednySmutnyChomik Aby mentalnie się oczyścić, oszacuj ile razy zamoczyłeś w ciągu trwania czasu "związku" - załóżmy, że średnio 1 raz w tygodniu (może więcej, ale miałeś pewnie z nią lepsze/gorsze okresy), 21 m-cy. Miesiąc ma circa 4,5 tygodnia. 50000 / (21 * 4,5) = ~530 pln. Luksusowe kur** 9/10 tyle biorą. Po prostu lubisz dobrą zabawę kolego i masz gest! Kokodżambo i do przodu.
 4. @RealLife Poczytaj "Sztukę wojny" - to powinno wyglądać tak "Kochanie, kupię Ci futro z norek, a sobie quada." <blue screen, reboot systemu> "I lofć u."
 5. Napisz wprost, że tyle atencji dali gentelmani, że scalakie przepalone - nie ma się czego wstydzić
 6. Exar

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  Przed rozmową po prostu pooglądaj sobie biurko - otarcia, rysy, ślady materiału genetycznego na sprzęcie biurowym 🤣🤣🤣 oraz zakomunikuj zakończenie terapii. Późniejszy dialog może być dogłębny 😎
 7. Exar

  Psychoterapeuta czy psychoterapeutka

  @Jorgen Svensson Ciekawe czy ma seryjną słabość do wszystkich odwiedzających ja 30-letnich Jorgenów 🤩 @cnrdz Widzisz na przykładzie kolegi wyżej - terapie, srapie, a na koniec i tak ruchańsko na tapecie czy biurku. Tylko facet. Ale uwaga - jeśli możliwe, po serii sesji u jednego terapeuty, poszedłbym do innego na 2-3 spotkania, żeby nabrać kontekstu. Wtedy nie wykluczyłbym babki.
 8. Z ciekawości, jakie to studia? edit: To przepuszczanie w drzwiach to w ogóle ciekawy temat. Na mocy płciowego, mainstreamowego 'egalite', każda femininaziska powinna się od razu obrazić, a jednak praktycznie to się nie dzieje nigdy.
 9. @leto Won na Pudelka, tam są posty jednozdaniowe, w sam raz dla ciebie, "ziom". @BiednySmutnyChomik Ciekawa historia, nauka zawsze kosztuje i w kasie i emocjach.
 10. @dobryziomek Dla kobiety dobry człowiek = bogaty skurwysyn wykonujący prestiżowy zawód z kaloryferem na brzuchu. Wszystko na właściwej drodze! EDIT: Sorry, jednak edit - zapomniałem, że jak nie masz 180+ wzrostu może być nadal słabo. Zauważyłem, że mając kilku bogatych skurwysynów w zasięgu wzroku wybierają wyższego.
 11. W tym sensie, że daje szansę prokreacji i przekazania genów. Jakbyś walił się z kolegą to Ci się nie uda 😂 Mam koleżankę, 4/10, mającą tak kusząco szerokie biodra, od których nie można odwrócić oczu. Przyciągają jak lep, obiecując najwłaściwsze miejsce do ulokowania genów. Obserwacja instynktownych reakcji organizmu jest w takim wypadku komicznie ciekawa. W tym sensie biologiczne dzieło sztuki spełnia swoją funkcję namawiającą do łączenia się w pary i płodzenia potomstwa. Cud natury normalnie.
 12. "Panowie ciekawe zadanie dla Was." ...i wtedy podstawowe założenie kobiety okazało się fałszywe. Wrzuć swoją fotę i poproś nas, żeby ocenić Cię w skali 1-10 jałóweczko
 13. @kalksip Psycholog, ale na szybko i od razu: siłownia, orbitrek, rower. Musisz "przyćpać" trochę naturalnych endorfin - codzienny trening 1-2 h naprawdę pomaga! Nie. U samicy następuje przesyt emocji, atencji, wszystkiego - dekiel odpada i w najlepszym razie jesteś w takim wypadku beta orbiterem z braku laku do czasu znalezienia "normalnego" typa.
 14. Dlatego w każdej załodze musi być co najmniej jeden kozojebca - wtedy zawsze można podciągnąć wszystko pod obrazę uczuć religijnych personelu i ktoś śmie protestować?
 15. @Stary_Niedzwiedz Implikujesz, że kolega za grosze pracuje i insynuujesz tym samym, że powinien tego nie robić, bo za mało (więcej nie wynegocjuje przecież, bo stawki są ustalone) - to jest społecznie destrukcyjne. Mam wielki ból dupska, bo jak jak widzę w firmie za 5-10 pln/h sprzątaczkę czy dziadków ochroniarzy, albo jak studentka kelnerka podaje mi cappucino, na które sama musiałaby pracować kilka godzin, to zawsze szanuję ich prace, jeśli wykonują ją dobrze i nie ma powodu deprecjonować ich wysiłków mówić, że pracują za g**** pieniądze. To samo dotyczy ludzi w komisjach - a porównując do etatów wymienionych wcześniej stawka 20/h jest wyjątkowo godna, zważywszy, że czystość, porządek i dobra kawka na co dzień, to są (dla mnie) tak samo istotne sprawy jak wybory. Ty sam to sobie rób co chcesz ze swoją kasą. Kasy wrzuconej do koryta nie licz jako swoją (naszą!) - bo to kasa należąca do koryta i taki jest świat.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.