Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  592
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

575 Świetna

About Exar

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. @Turop Zapewne paralelę wyłapiesz
 2. Tymczasem w domu... "Jak on mnie olał?! Co to za wspaniały mężczyzna!"
 3. Hej! Swietna sprawa jeśli to samo będzie w wątkach z dwóch percepcji. Tylko nie dawaj pisać poza rezerwatem ze swojego konta. To już V kolumna Dobra - nie ma to tamto przyznawać się, która: @Sinduriel? @_oliv2407?
 4. @Tomko No nie wiem czy offtop, jak ona Cię czochra po włosach, Ty nie chcesz jej wydymać i straszysz oskarżeniem o molestowanie, a wątek:"Strach przed zaangażowaniem się w relacje" 🤣
 5. Trochę jebłem na te słowa @SzatanKrieger 😂 ale jak zauważył @The Motha z małej haha. Jednak istny Szatan. Wszyscy mylą się w odbiorze. Tylko Ty masz rację ...a może niech każdy odbiera jak chce i wyciąga własne wnioski? Grecki chór powiedział! 😁 EDIT: W biurze i to na zachodzie ?! Dla mnie totalny hardcore! Ta konkretnie delikwentka musi mieć na Ciebie totalny kisiel, że dekiel wywawla. Ogólnie miłej soboty! Dzień kąpieli i bzykanka ;D
 6. A mnie w ogole to nie przeraża. Ot, kolejne roszczeniowe babsko jakich pełno.
 7. Taki kabaret to piękny wstęp do małżeńskiej kłótni w domu: "-Dziubek, ta pani w skeczu to zupełnie jak Ty... -Coooo?! Jaaa?! Czy ja dla Ciebie jestem taka wredna?! Byś się lepiej wziął do jakiejś porządnej pracy, nierobie i nieuku, to na wczasy byśmy pojechali! i mieszkanie zmienili na większe" 😁 Swoją drogą pani Borek ma wrodzony talent do takiego scenicznego emploi, ideał.
 8. A co w nim jest fajnego, rozwiń może? Bo nawiązanie do zwyrodniałych jednostek, kościelnych patologii i ludzkich tragedii jakoś żadnych "fajnych" skojarzeń nie budzi. edit: Własciwie lepiej nie rozwijaj, każdy ma prawo z rana pierdolnąć coś bez sensu i nad głupotą lepiej milczeć.
 9. 19 szycie i dzierganie, a nie ma prasowania... Gównolista.
 10. wrzucić 1000 zdjęć amerykanom na facebook = happiness 🤩 wrzucić 1 zdjęcie ruskom na faceapp = mindfuck 🤯 O.o
 11. Warsztaty z psychologiem! Świetny konfrontacyjny pomysł, na równi z domowym przedszkolem i puszczaniem latawców.
 12. Nie czytałem, ale z ilości tekstu sądzę, że sama komplikujesz sobie pewne sprawy
 13. Jedyna opcja nauki to niestety praktyka. Czyli robisz to czego się obawiasz. Vs szef o tyle trudniej, bo ma Cię jeszcze nie wyje*ać Było dokładnie tak trenowane u mnie. Uległość w konfrontacji ma też związek z poczuciem własnej wartości. Jesli jesteś zajebisty, każdy w konfrontacji z Tobą przegra. Czyli - uwierz, że jesteś zajebisty, znajdując w sobie cechy bądź działanie, które to potwierdzają, mental. EDIT: @Tomko Dobra, jednak się zreflektowałem co do nieczytania. Jest jedna ciekawa pozycja o konfrontacji: Sun Tzu - "Sztuka wojny ".
 14. Też można - wolny kraj! Oprócz targowania w sklepie, konfrontacyjna zwykła zabawa - kto pierwszy odwróci wzrok, z przypadkowymi ludźmi (w sensie - trzeba wygrać!). Na początek najlepiej jak się jeźdźi autobusem/tramwajem, aby koniec gry narzucany był zewnętrznie przez odjeżdżający pojazd (jest łatwiej)
 15. Zacznij być tym skurwielem, zamiast czytać o tym. ps. Targowanie się o cenę w sklepie. Pierwsze wyzwanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.