Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  815
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

853 Świetna

About Exar

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

753 profile views
 1. Wprowadzasz w błąd. Akrylamidy nie są dodawane, a POWSTAJĄ w wyniku smażenia, pieczenia, konkretnie w reakcji Maillarda. Jak ktoś chce zgłębić temat to na początek wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Akrylamid W panierce na schaboszczaku masz w chooj akrylamidów. W chrupiącej skórce od chleba tak samo. Ciekawym pytaniem jest, dlaczego wpieprzając je każdego dnia w ogóle jeszcze żyjemy.
 2. Ogólnie uważam, że miło jest sobie tak popisać z kobietami niezobowiązująco o sraniu.
 3. Uporządkuj zeznania i dopiero wtedy weź się za biznes, bo inaczej w księgach burdel będzie taki sam.
 4. Banał: - zakochaną - nic, - poślubioną - wszystko.
 5. Mam wrażenie, że chyba trochę nie skumałeś, albo słabo czytałeś tamten temat. My tutaj od wspomnianego schematu odchodzimy właśnie.
 6. Na glupichsukach.pl akurat byłoby już dawno po chłopie - po tym nierobie, siedzącym 14 lat w domu, to byłby wręcz stos-samozapłon @MalVina dzisiaj to trzeba z gadzim powalczyć nieco bardziej. To ten dzień, że nie wyszło BTW domena wolna ;D
 7. Minęło już kilka lat KUTANGÓW od czasu filmu "dlaczego kobiety wolą dupków". Czas na wnioski. (...) Miły facet nie chce dać kutanga od razu tylko najpierw chce być miły. To złe! Mam nadzieję, że streściłem odpowiednio zwięźle :D
 8. Lęk przed odpowiedzialnością. Dojrzewasz, zaczynasz rozumieć coraz więcej, potencjalne skutki swoich decyzji, zaczynasz być świadom upływającego czasu, limitów. Dorosłość. A na końcu tego czego jakoby się boisz - człowiek umiera. Tak więc, ogólnie jako ludzie mamy całkiem przejebane. Ergo skoro i tak mamy przejebane, czy jest głęboki sens się przejmować i zbytnio martwić? Mam nadzieję, że pomogłem! :D
 9. Nie wierzę, że to czytam! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ja to już się ciesze, jak ta nowa go powiezie z alimentami po drugim rozwodzie Widać, że to klacz kuta na cztery łapy. EDIT: To nie Schadenfreude!!!!! Raczej komizm sytuacyjny - jak można się wjebać ze spokojnego ułożonego życia na wysokim levelu w szambo, spierdolenie sobie życia level HIGH. W imię 36 letniej nieziemskiej pochwy należącej do kobiety z dwójką dzieci, mając własną żonę, własne dzieci i romansiki na boku. Wybornie! W sądach będzie wesoło. Been there, seen that. O kuuuuu..... Nie wierzę, że to czytam, drugi raz.... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 To musi być trolling!
 10. Facet. Zobacz gdzie jesteś teraz. Czerp z tego siłę - gdzie doszedłeś, kim jesteś (własne wystawy - szacun!) mimo, że gówno przeszłości próbuje ściągać w dół. Psycholog, ksiądz, ktokolwiek - tak samo dobry jak forum. Trzeba wyrzucić z siebie, ale i zaakceptować niezmienność przeszłości. Patrzeć do przodu, realizować się w tym, czym jesteś dobry. Jeśli będziesz miał kiedyś dzieci - nie dopuść, żeby przeżyły to co Ty. Nie stań się swoim ojcem. Stań się ojcem jakiego chciałbyś mieć i wychowuj dzieci, by były jeszcze lepsze. W ten sposób złamiesz cały porządek zjebanego cyklu DDA itp. i to będzie wielkie zwycięstwo.
 11. @RealLife Rozwód? Phi, to tylko pochodna. Ożenić się, to dopiero odwaga!
 12. Pogięło?! To firma, relacje służbowe! O rękę pani z HR prosi się prezesa! ;D;D;D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.