Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Exar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1121
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Exar last won the day on November 23 2019

Exar had the most liked content!

Community Reputation

1311 Świetna

About Exar

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Skądinąd
 • Interests
  Wiele różnych - człowiek Renesansu i okolic.

Recent Profile Visitors

1329 profile views
 1. Statystyki są nieubłagane i paradoksalne. Na wojnie zawsze ginie więcej cywilów niż żołnierzy. Wcielenie do armii daje wyższe szanse przeżycia.
 2. Na wykopie jest komentarz, że sytuacja zwiera prawilne i lewackie synapsy, ale jakby trap jeszcze zaczął krzyczeć: "Biją mnie Niemcy!" to już każdy Polak z prawa, lewa i środka miałby pełne umysłowe zwarcie. ;D
 3. No tak, kiedyś właśnie wierzyłem. W kobiecą szczerość, wierność i uczciwość małż.... kh kh kh, to chyba grypa 🤣😂 Nawet jak zakomunikujesz - bywa różnie. Dlatego najbezpieczniej albo w ogóle, albo na totalnej 'wyjebce' ze świadomością nieuchronnego końca. Jak myszka zwietrzy jakiś interes, to będzie Cię urabiać poza kontraktem.
 4. Nie. Ale można z odpowiednio cynicznym mindsetem - tylko na fiki miki. Dodatkowo trzeba uważać na próby usidlenia 'ptaszka'.
 5. Chad + "jest wolny i gotowy na prawdziwą miłość." + BBC = Jest bardzo mokro
 6. Luzik, spokojnie, to wegetariańskie prawie - tektura i trociny. Dodatkowo nigdy nie rozumiem zajadania się tymi przysmakami - goście sprzątają kibel stacyjny, potem od razu do podawania paróweczek. Można mieć oczywiście nadzieję, że dobrze umyli rączki. Piętnujesz agresją ją ludzi jedzących mięso, ale jednocześnie przeczysz sam sobie. Po co gadanie o trutce, jak sobie ją dawkujesz "żeby nie robić przypału i sensacji"? To właśnie przypał znów - bo wali hipokryzją na kilometr. Chcesz jeść wegańsko, wegetariańsko - jedz sobie. Ale - ludziom bez białka zwierzęcego wali ostro. Poszukajcie wśród swoich znajomych feministek weganek. To widać po usposobieniu, ale też nawet w wyglądzie - murszeją za młodu. Do tego służy silna wola. Natchnąłeś tylu ludzi do zmiany - natchnij siebie! Serio - powodzenia.
 7. Jak to pięknie napisałeś - czysta poezja! 🤩
 8. Radować się, że jesteś wolnym i jeszcze młodym człowiekiem, bez pijawki na głowie. Czas i następna - dla odmiany normalna - muszelka, to najlepsze lekarstwa. ps. Poproś moda, aby usunął detale.
 9. Założyłbym Red pillową telewizję w paśmie ogólnodostępnym. @Marek Kotoński miałby przerąbane, bo musiałby prowadzić program 5 razy w tygodniu o 20. Każdy user forum z 1000 pozytywnych komentarzy dostałby milion pln na komfortowe szerzenie MGTOW lokalnie. Zająłbym się kolonizacją kosmosu. Plus parę innych koncepcji. 👿
 10. Ja nie odciągam go od inwestycji, niech robi co chce, skoro 🤣🤣 🤣 🤣🤣 Doprawdy, to był szczery popis! Jak się zapozna z analizą techniczną i fundamentalną przez zakupem akcji i rozpoczęciem "grania", to szanse sukcesu niewspółmiernie rosną w stosunku do inwestycji na zielonego. W tym sensie chęć zapoznania się z literaturą oceniam bardzo pozytywnie! Bez przygotowania granie na giełdzie, to jak pójście do kasyna. Oczywiście. Sam mam w portfelu same perły. 🤩
 11. Exar

  Telegonia

  Kur*ła, @leto ale dowaliłeś. Teraz współżycie nabiera filozoficznie dodatkowych barw.
 12. Ponieważ wtedy księżniczki mają jeszcze lepszy wybór - to zwykła biologia i dobór naturalny. Fundament naszej cywilizacji. Przez Twoją koleżankę przemawia 100% logika gadziego mózgu. Jest prawdziwą kobietą. edit: Dobrze napisał @Tornado - atakuj lotem koszącym. Jak to sobie przeczytała, od razu będzie zgrywała niedostępną.
 13. Do Pani z Niemiec zarywać należy tak samo jak Pan z Niemiec. "Turn around. You may kiss me."
 14. Rotfl. Droga od "mania" kapitału na giełdę, od jego utraty potrafi być bardzo krótka. I wtedy zostaje się już tylko gówniarzem, bez forsy. Z ciekawości - zobaczyłeś w gazecie kapitalizację CDProjekt i zamarzyło się zostanie milionerem, czy coś innego? @mac zamknął Ci temat, ale z Twojego komentarza widać, że nie masz zielonego pojęcia co gdzie piszczy, więc nie masz też powodu, żeby się obruszać. Do Murphiego poczytaj sobie "Cykle giełdowe" Jake'a Bernsteina. Obie te pozycje mają już swoje lata, ale zaczniesz kumać cokolwiek przynajmniej np. że akcja to papier wartościowy.
 15. Ona chce powiedzieć, że robi się coraz luźniejsza, a oprócz tego zaczyna chcieć coraz więcej kasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.