Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ryszard I Drań

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Ryszard I Drań

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. Przy zmianie wizerunku, polecam nie iść w kolejne T-shirty i inne pierdoły, tylko zainteresować się klasyczną męską modą. Koszula zamiast T-shirtu, on to sie nada do cwiczeń, prac w domu, ewentualnie bezszwowy pod koszulę gdy zimno Nic tak nie uatrakcyjnie jak zmiana styl uz chłopięcego/młodzieżowego na męski klasyczny. Owszem jak jesteś Alpha Male to troche mniejsze ma znaczenie, ale również! W przypadku kogoś zwykłego, potrafi dużo zdziałać na korzyść
 2. Przejdź się do lekarza od głowy, powinien Ci przepisać tabletki awaryjne, na takie okazje.
 3. Szkoda, że pełniejsze kształty są tam raczej rzadkością, ale jak jest słodka twarz i faktyczne oddanie, to można przymknąć oko.
 4. Dzięki audycjom Marka, prawie rok temu rzuciłem. Lecz trzeba sie pilnować. Poszło łatwo, ale po paru miesiącach tu spróbował, tam spróbował i znowu wróciło, już nie nałogowo, ale np. paczka raz w tygodniu, jak to każdy głównie w weekend. Tak to trwa do dziś, jak już masz chwile słabości to kupisz, szkoda wyrzucić i tak dalej. Trzymajcie kciuki, że ta paczka jest ostatnią Co do rzucania razem, to znam 2 przypadki gdzie małżeństwa paliły, rzucali, facetom sie udało, a kobiety znowu, jak widać silna płeć Tak więc najlepiej robić to samemu, bo tak to odpowiedzialność dzieli się na dwoje i można ulec. Poczułem to pewnego dnia i postanowiłem spróbować, wyszło łatwo, ale trzeba uważać i być czujnym i żadnych wyjątków. Pomaga mi na to najbardziej wprowadzanie się w stan wolny od dawek dopaminy czy i nnych hormonów szczęścia. Unikanie cukru, alkoholu, nikotyny, wszystko to jest to samo, po prostu fajka to narzędzie, jedno z wielu. Jak się uda wejść w stan ograniczania rzeczy dających radość, to żyje się łatwiej, ma się spokój i poczucie satysfakcji. Tak jak Marek często powtarza teorię wahadła.
 5. Witam i całuję stopy! Taki żart
 6. "[pierdu pierdu]... a tak w ogóle, to wszystkie orgazmy udawałem!"
 7. Miałem na myśli ilość turystów w porównaniu do Tajlandi
 8. Czasem żałuję, że nie kręcą mnie bardziej azjatki, choć ostatnio oglądając kanały o tamtejszej tematyce, zaczynam czuć nawet jakiś pociąg. Filipiny to zdecydowanie lepsza alternatywa, jak wspomniano wyżej, wyspy są bardziej "dziewicze", dopiero od niedawna zyskują większą popularność. Proponuje zorganizować forumową wycieczkę
 9. Można, ale wtedy trzeba się liczyć, że Pani będzie testować, i w końcu polegniemy albo Panne zostawimy. Rozmowa nie działa, logika nie działa, niestety.
 10. Na rower i odbić Ziemię świętą
 11. Czytam od dłuższego czasu, słucham audycji, Kobietopedia jest z legalnego źródła, choć jeszcze nie skończona pozdrawiam guru i resztę!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.