Jump to content

Anastazja

Użytkownik
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

55 Świetna

About Anastazja

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1,092 profile views
 1. ale ja nie mówię że zawsze Tak samo jest w drugą stronę, Macron i jego żona, ale czy sam byś chciał kobietę 20 lat starszą? Ja mówię o większości, i to tylko moje zdanie możecie się nie zgadzać. Mi faceci 20 lat starsi nigdy się nie podobali i mało jednak znam takich związków, właściwie żadnego.
 2. Miałam już nie pisać bo zostałam grzecznie wyproszona. No ale skoro chcesz podyskutować to odpiszę. Nie miałam intencji nikogo obrazić, sama mam 37 lat, więc jestem "po ścianie" wg. bracisamców już nie do użytku . Nie patrzę na facetów koło 50tki jak na oblechów, tylko jak na facetów koło 50tki, jeżeli nie jestem zaczepiana ani podrywana jest ok. Taki facet po prostu nie jest już dla młodej dziewczyny obiektem seksualnym i wyobrażenie seksu z nim jest czymś bardzo nieprzyjemnym. Młoda dziewczyna nie lubi czuć na sobie wzroku takiego pana, dziewczyny oczekują traktowania po ojcowsku.
 3. Powiedziałam dla większości, są dziewczyny które wolą starszych i skoro mogą mieć każdego po 50tce to biorą milionera. Logiczne np. Janachowska
 4. Przykro mi ale dla większości 20latek facet koło 50tki jest już "oblechem". Nie miałam na myśli bezdomnych. i może nie ma manipulacji.
 5. To niech się ku..wa rozwiedzie a nie jeszcze żonę syfem zarazi Każda dziewczyna pracująca w takim zawodzie jest straumatyzowana i zaburzona. Każdy oblech z ulicy może wejść do niej i ją macać i dotykać po najbardziej intymnych częściach ciała. Codziennie maca ją kilku obcych typów. To jest trauma Dziewczyna za sex chciała 100 zł więc nie miałeś propozycji niczego za darmo Wydaje mi się, że może kogoś szukać na układ sponsorski i wtedy pierwsze spotkanie będzie za darmo w ramach zachęty. Nie dziwie się jej układ sponsorski jest dużo lepszy od takiej pracy. A tak
 6. Mogło być tak, że dziewczyna stchórzyła. Ty też miałeś zamiar się wykręcić przed wyjazdem i też moim zdaniem była to obawa i strach przed wyjściem ze swojej strefy komfortu. Chyba masz duży lęk przed odrzuceniem więc celebrujesz już porażkę a porażki nie było bo w ogóle nie spróbowałeś. W tej relacji ona ma inicjatywę i kiedy wycofała się z wycieczki ty zareagowałeś fochem. Troszkę tak po babsku, ma się wrażenie, że to ona nosi spodnie. Skoro Ci się podoba zaproś ją do siebie na film, kup wino, rozłóż kanapę "żeby było wygodnie" mam wrażenie, że ty czekasz biernie i obserwujesz sytuację a Ty j
 7. A ja Ci tylko podziękuję za miłą rozmowę i osobiście lubię mieć kolegów i przyjaciół wśród facetów i często to z nimi mam lepszy kontakt niż z kobietami.
 8. Pani ma też mózg i może coś doradzić z perspektywy kobiety.
 9. Podobnie jak autor wątku, trzeba pamiętać, że kobieta to nie matka boska, nie wystawiać na piedestał, kobieta to nie jest coś na co trzeba zasłużyć, o kobietę nie musisz się starać. To na co leci kobieta to poczucie własnej wartości, a facet o wysokim poczuciu własnej wartości wie że na kobietę zasługuje tylko z tego faktu, że jest. Lecimy na facetów "lepszych" takich których my potrzebujemy a nie takich którzy będą nas potrzebować, taki facet da kobiecie poza seksem jeszcze drugą najważniejszą rzecz : poczucie bezpieczeństwa. A to, że kobieta jest też obiektem seksualnym jest normalne i natur
 10. Oczywiście, że nie podobam się każdemu facetowi. Nie potrzebny ten sarkazm. Temu akurat bardzo się podobałam i starał się później. Nie mam pojęcia o co chodziło.
 11. Podobał mi się, na pierwszej randce było fajnie i raz nawet coś zainicjowałam a on ... uciekł 😆 Później bardzo się starał jak to biały rycerz ale nie pogadał czemu "uciekł" a ja bardzo sobie cenię szczerość i tak wszedł maszerującym krokiem do friendzona.
 12. Przerabiałam podobną sytuację dwa razy, faceci mega fajni ogarnięci życiowo, całkiem przystojni ale właśnie z syndromem białego rycerza. Traktowali mnie jak pół świętą, zero flirtu, zero podtekstu, z pierwszym z nich długo tą znajomość ciągnęłam bo liczyłam, że coś się zmieni, że pomimo wszystko poczuję jakąś chemię czy minimalny pociąg fizyczny i ruszę ja to dalej, Niestety problem z tego typu zrachowaniami jest taki, że faceci stają się bardzo platoniczni. Ja próbowałam też dosyć długo bo był to świetny materiał na faceta ale braku pociągu fizycznego nie przeskoczysz.
 13. Nie no bo czekanie kilka miesięcy aż facet zainicjuje jakiś kontakt fizyczny to jest normalne. Przyzwyczajacie się do tego bo kobieta po 30tce ma takie libido jak 18 letni facet. Tu wina, że im nie wyszło leży po stronie autora wątku co on sam zresztą przyznał. Nie widzę nic złego w relacji FWB i sama wolałabym mieć taką relację niż robić z chłopca mężczyznę.
 14. Moim zdaniem nie jest Twoim problemem tylko bycie "mr nice guy" ale widzę tu jeszcze typ wyuczonej ofiary. Przepraszam za szczerość ale kompletnie nie wiem czemu nie jedziesz z nią na tą majówkę. Mnie facet, który nie podejmowałby żadnej inicjatywy w kontakcie na żywo mega szybo by zniechęcił ona się nie poddawała, wysyłała Ci sygnały, inicjowała kontakt a Ty nic i co kobieta zła, okropna, wysługuję się Tobą. Po kilku miesiącach się poddała i znalazła kogoś na sex no ale sorry czemu ma żyć w celibacie i czekać aż Ty się obudzisz. Masz teraz drugą szansę, będziecie tam sami i nieee bo ona
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.