Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

apogeum

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About apogeum

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś na forum miał w stopce fajny cytat "Przysięgam na swoje życie i swoją miłość do niego, że nigdy nie będę żył dla innego człowieka ani prosił go, by żył dla mnie." Wiem, że łatwo mówić, ale można się oswoić z samotnością w pewien sposób, jednak warto mieć prawdziwego przyjaciela.
 2. Ma sens taki jaki sobie ustalisz. Dla niektórych będzie to wiara, dla innych własne szczęście, dla jeszcze innych żona (o zgrozo), żeby życie miało sens trzeba mieć w nim cel.
 3. Poruchałem trochę, zemściłem się na niej dość mocno i jakiś czas temu zerwałem całkowicie kontakt. Innym w mojej sytuacji bym nie radził tego robić, bo już zaczęły się gierki itp. tylko już byłem na to odporny i obracałem na swoją korzyść. Na koniec wkurwiła się ostro i o to mi chodziło, a teraz koniec raz na zawsze.
 4. Jeśli kogoś ciekawi co było dalej, to minęło 2 lata od rozstania i przez ten czas do mnie wypisywała co jakiś czas i wydzwaniała, ale nie odbierałem i nie odpisywałem. Ostatnio do mnie wypisała baaardzo duży tekst o tym jak przeprasza i w ogóle. Powiedziałem jej, że jest po prostu słaba psychicznie skoro sumienie ją gryzie i tyle, a to wszystko jest bez znaczenia. Za miesiąc znowu napisała, a że po prostu chciało mi się uprawiać seks to zapytałem czy o to chodzi, bo jak nie to nie ma o co pisać i zdecydowała się, byłem u niej na noc i uprawialiśmy go. Po wszystkim pojechałem bez żadnej czułości, cały czas zachowywałem zimną krew. Po wszystkim coś tam pisała, ale olałem odpisywanie do następnego razu aż mi się będzie chciało uprawiać seks. No i właśnie, co myślicie o seksie z byłą po 2 latach?
 5. Tylko jak tu nie pogadać o hajsie z osobą, z którą spędziłeś całe życie, ufasz takim osobom. Akurat paradoksalnie mógłbym każdemu powiedzieć ile mam hajsu i na taka propozycje bym po prostu kategorycznie odmówił bez większych przemyśleń, ale że to rodzina to nie jest mi to obojętne.
 6. To jedno, ale jakie on ma teraz wyjścia z sytuacji? Co mu doradzić? Nie chce go tak zostawić.
 7. Cześć, członek rodziny (nie najbliższej), którego znam dosłownie od 0 roku życia grał na kasynie internetowym i wziął chwilówek na tyle, że ma 10k do spłaty do jutra i chce, żebym mu pożyczył hajs na to, bo inaczej będzie musiał wziąć więcej pożyczek, żeby spłacić te poprzednie. Zarzeka się, że już nigdy nie zagra i wszystkie pieniądze odda, ale ile słowo osoby, która się zadłużała, żeby grać jest warte? Co mam zrobić? Wiem, że pożyczka tych pieniędzy to by była głupota, ale nie chce go tak zostawiać z tym, na razie tylko ja wiem o tym.
 8. W czasach teraźniejszych, najbardziej rozwinięta ludzkość, są komputery, każda informacja na wyciągnięcie ręki, możesz prawie wszędzie się dostać, bardzo wiele udogodnień w życiu. No tylko do tego trzeba mieć odpowiednią głowę, żeby z tego wszystkiego korzystać, a nie szukać szarej myszki, której nie ma.
 9. W sumie nie zdziwiłbym się gdyby założył to jakiś facet, żeby coś innym samcom uzmysłowić.
 10. Ja na zdjęciach wyglądam naprawdę okropnie, a w lustrze o wiele lepiej. Na przykład mam lekko krzywy nos przez wypadek, którego w realu ludzie patrząc na mnie nie są w stanie zauważyć, a na niektórych zdjęciach wygląda jakbym dostał w niego skręcająca lufą od czołgu. Nie wydaje mi się, żebyśmy wyglądali tak jak na zdjęciach, w takim wypadku jestem pewien, że żadna kobieta nie byłaby mną nigdy zainteresowana, może po prostu niektórzy są niefotogeniczni.
 11. Jakim cudem na tinderze od 4 dni mam 0 matchy dając wszystkim like, a na badoo po wrzuceniu zdjęcia w ciągu 5 minut miałem już 5 polubień? Teraz mam około 25, a minęło może pół godziny. Profile niczym się nie różnią.
 12. Ecstasydata.org, polecam tę stronę, możesz na niej zobaczyć co najprawdopodobniej znajduje się w pixie, wystarczy wpisać w wyszukiwarke np. Tesla.
 13. https://podyplomie.pl/publish/system/articles/pdfarticles/000/010/241/original/48-52.pdf?1472643398 Tutaj ciekawe dane nt. korelacji chorób/zaburzeń psychicznych z tatuażami. O wiele łatwiej trafić kogoś zaburzonego jeśli ma tatuaże, co oczywiście nie oznacza, że każda osoba, która ma tatuaże jest zaburzona. Z autopsji mogę powiedzieć, że moja była, która miała ostro zrytą głowę miała również ponad 30 tatuaży w wieku 21 lat.
 14. Tak było, jest i będzie, jednak w mojej opinii w Polsce to już patologia, a nie normalność. Wszystko obraca się wokół znajomości zaczynając od polityki kończąc na pracy, kumoterstwo i nepotyzm są widoczne wszędzie. Dlatego ten kraj wygląda tak jak wygląda i jesteśmy tylko kolonią gospodarczą zachodu. Komuna w Polsce się nie skończyła, tylko dalej tkwi w mentalności Polaków i takie są tego skutki. Szanse na osiągnięcie czegoś samemu są nikłe, chociaż oczywiście są.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.