Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

apogeum

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About apogeum

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rocznik 9x, w sumie to nie wiem wiele o moim ojcu, a właściwie to praktycznie nic, nigdy z nim nie miałem jakiegoś kontaktu. Choć mieszkamy pod jednym dachem, to widuje go bardzo rzadko, a i tak nawet słowa nie zamieniam. Prawie całe moje życie (niedawno wrócił) był za granicą.
 2. Nie będę pisał drugi raz tego samego, więc po prostu zapostuje link do najbardziej walniętej laski. Po takim czasie się tylko z tego śmieję.
 3. Potrzebujesz odpowiednich leków, żeby nie myśleć o tym i zająć się sobą, psychoterapii żeby przepracować swoje problemy prawdopodobnie z przeszłości. Ją musisz wszędzie zablokować i nie mieć z nią żadnego kontaktu, im szybciej to zrobisz, tym szybciej się wyleczysz, czas jest Twoim sprzymierzeńcem. Polecam też dużo czytania artykułów i książek o związkach z osobowościami narcystycznymi i borderline. Powodzenia.
 4. Usuń ją ze wszystkich możliwych social media, zablokuj numer i wszystko inne. Jak już to zrobiłeś to daj sobie czas, nie będzie lekko, chemia w mózgu musi się uregulować, jesteś teraz ćpunem wychodzącym z nałogu. Tak będzie najlepiej, wiem z autopsji. W końcu wszystko wróci do porządku, ale ona wtedy będzie próbowała Cię wciągnąć z powrotem, gdy będzie potrzebowała podreperować swoje ego. Najpewniej będzie próbowała to robić co jakiś czas, dasz się raz bo Ci emocje zejdą, a uwierz, że wszystko co złe wróci, a Ty znowu będziesz tym samym ćpunem, który znowu próbuje się uwolnić od nałogu, bo chemia znowu dotarła do mózgu. Jeśli nachodzą Cie myśli o niej nie próbuj na siłę tego wypierać, bo spowoduje to efekt sprężyny (będziesz myślał o tym jeszcze intensywniej).
 5. Witam braci, poznałem laskę i postalkowałem ją trochę w internecie, znalazłem instagrama, na którym 23 na 27 zdjęć to zdjęcia swojej twarzy, a z tych 23 zdjęć z 90% to samojebki. Dlaczego niektóre kobiety tak robią, co to oznacza? Ja podejrzewam jakieś zaburzenia narcystyczne, czy coś.
 6. Bad boy wyrucha i zostawi, albo będzie bił itp. u kobiet powoduje to toksyczne emocjonalne uzależnienie (bo kobiety uwielbiają emocje, dlatego wybiorą bad boya, a nie nice guya), a nie o to chodzi w związku. Jeśli chcesz stworzyć szczęśliwy związek musisz trzymać ramę i nie dawać kontroli kobiecie nad sobą, musisz być cały czas niezależny i mieć poczucie, że ona może odejść nawet teraz, a Ty dalej będziesz szczęśliwym człowiekiem, bo żyjesz dla siebie, a ktoś to tylko dodatek, który zawsze można zmienić. Taką osobą musisz stać się przez ulepszanie siebie i miłość do siebie, bardzo dużą rolę tu odgrywa świadomość związków. Można to udawać, ale gdy nastąpi haj hormonalny, a myszka zacznie Tobą manipulować, to popłyniesz, bo miłość jak każdy narkotyk sprawia, że człowiek głupieje, dopiero po długim czasie od zejścia narkotyku sobie zdasz sprawę, że byłeś głupi.
 7. Nie, to nic nie zmieni, już masz opinie psychola wyrobioną przez nią, a jej nowy chłopak się tylko w tym utwierdzi, bo nie jest normalnym wypisywanie do nowych chłopaków ex. Przekona się sam w swoim czasie i ją rzuci jeśli ma trochę oleju w głowie.
 8. Ktoś na forum miał w stopce fajny cytat "Przysięgam na swoje życie i swoją miłość do niego, że nigdy nie będę żył dla innego człowieka ani prosił go, by żył dla mnie." Wiem, że łatwo mówić, ale można się oswoić z samotnością w pewien sposób, jednak warto mieć prawdziwego przyjaciela.
 9. Ma sens taki jaki sobie ustalisz. Dla niektórych będzie to wiara, dla innych własne szczęście, dla jeszcze innych żona (o zgrozo), żeby życie miało sens trzeba mieć w nim cel.
 10. Poruchałem trochę, zemściłem się na niej dość mocno i jakiś czas temu zerwałem całkowicie kontakt. Innym w mojej sytuacji bym nie radził tego robić, bo już zaczęły się gierki itp. tylko już byłem na to odporny i obracałem na swoją korzyść. Na koniec wkurwiła się ostro i o to mi chodziło, a teraz koniec raz na zawsze.
 11. Jeśli kogoś ciekawi co było dalej, to minęło 2 lata od rozstania i przez ten czas do mnie wypisywała co jakiś czas i wydzwaniała, ale nie odbierałem i nie odpisywałem. Ostatnio do mnie wypisała baaardzo duży tekst o tym jak przeprasza i w ogóle. Powiedziałem jej, że jest po prostu słaba psychicznie skoro sumienie ją gryzie i tyle, a to wszystko jest bez znaczenia. Za miesiąc znowu napisała, a że po prostu chciało mi się uprawiać seks to zapytałem czy o to chodzi, bo jak nie to nie ma o co pisać i zdecydowała się, byłem u niej na noc i uprawialiśmy go. Po wszystkim pojechałem bez żadnej czułości, cały czas zachowywałem zimną krew. Po wszystkim coś tam pisała, ale olałem odpisywanie do następnego razu aż mi się będzie chciało uprawiać seks. No i właśnie, co myślicie o seksie z byłą po 2 latach?
 12. Tylko jak tu nie pogadać o hajsie z osobą, z którą spędziłeś całe życie, ufasz takim osobom. Akurat paradoksalnie mógłbym każdemu powiedzieć ile mam hajsu i na taka propozycje bym po prostu kategorycznie odmówił bez większych przemyśleń, ale że to rodzina to nie jest mi to obojętne.
 13. To jedno, ale jakie on ma teraz wyjścia z sytuacji? Co mu doradzić? Nie chce go tak zostawić.
 14. Cześć, członek rodziny (nie najbliższej), którego znam dosłownie od 0 roku życia grał na kasynie internetowym i wziął chwilówek na tyle, że ma 10k do spłaty do jutra i chce, żebym mu pożyczył hajs na to, bo inaczej będzie musiał wziąć więcej pożyczek, żeby spłacić te poprzednie. Zarzeka się, że już nigdy nie zagra i wszystkie pieniądze odda, ale ile słowo osoby, która się zadłużała, żeby grać jest warte? Co mam zrobić? Wiem, że pożyczka tych pieniędzy to by była głupota, ale nie chce go tak zostawiać z tym, na razie tylko ja wiem o tym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.