Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Król Jarosław I

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  798
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Król Jarosław I last won the day on February 16 2018

Król Jarosław I had the most liked content!

Community Reputation

1142 Świetna

1 Follower

About Król Jarosław I

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1214 profile views
 1. Ja pierdole. Mentalność baby: Chuj, że z nim nie jestem -> skoro inna podniosła to musi być fajne -> ja też to chce!
 2. Dzisiaj sie już przestaje zacierać granica między córką milionera a córką etatowca. Każda wszak wyjątkowa.
 3. @wrotycz oczy sie co po niektórym wreszcie otwierają ale mogłyby szybciej.... Takie tam marzenie incela.
 4. @wroński nie mówiłem o tobie, rób co chcesz. @Stary_Niedzwiedz nie mówiłem o starszych ludziach i dobrze wiesz o tym.
 5. @wroń[email protected] gówno prawda. Do 3 k masz civica albo polo w normalnym stanie. Po co lepsze na początek? A jak sie zjebie coś w tych autach to kosztuje grosze. W honde nawet wode z kałuży możesz wlać jak nie masz akurat chłodniczego - sprawdzone.
 6. @Stary_Niedzwiedz myślisz, że problem w pl jest aż tak powszechny? Mi sie wydaje, że to kolejna wymowka do opierdalania się kobiet. Ale pytam...
 7. Będziesz ruchany. Nie muszę chyba nic dodawać. Co do spędzania czasu z dzieckiem tu jest absolutnie wszystko tak jak na ZDROWĄ kobietę przystało. -Skończ myśleć fiutem. -To, że dziecko jest ważniejsze od ciebie to normalne. - Dziękuj Bogu, że masz taką a nie jakąś, która ładuje cie w KOSZTA i powinowacenia emocjonalne z dzieckiem. Nie rozumiem z czym autor ma problem? Ma zajebisty układ i jeszcze narzeka. Jak masz problem o jej dziecko tu udaj sie do psychologa.
 8. Moda? Czy ja wiem. Tak jak i w każdej innej materi pantofel ma chuja do gadania tak i tu, ot wszystko. A że pantofli dzisiaj tyle ile jeszcze nigdy nie bylo to moze wręcz wydawać sie jakimś trendem.
 9. Przepraszam bo ja sie chyba za stary robie na ten lewacki bełkot poproszé młodszych i bieglejszych, żeby mi pomogli zrozumieć czy ja dobrze rozumiem. Czy wykluczenie transportowe oznacza, że jest zbyt dużym lewarem aby zdać prawko + kupić jakieś auto do 2-3k i je utrzymać? Tak tłumacząc z lewackiego na ludzki już...? Jeśli tak to jest to najchujowsza relatywizacja własnego niedorobienia jaką widziałem od dawna - idealna dla wielu Pań.
 10. U pawianów 80% samic kopuluje tylko z samcem alfa. Kiedy nowy kandydat próbuje obalić obecnego samice pomagają mu sie bronić. Jeśli jednak nowy wygra zgadnijcie co robią samice. @goryl zbyt ogólnie zadałeś pytanie. To trochę jakbyś spytał: "E a jak rozjebie dwóch frajerow na twoich oczach to od hormonów stracisz panowanie?" Myślę, że jakbyś nic nie gadając po prostu to zrobił zaś potem jeszcze posmarował jakimś dobrym farmazonem np. bajką o ciężkim dzieciństwie, prawdziwą lub nie jeden chuj, to tak. Jako zwolennik psychologi ewolucyjnej sądzę, że przede wszystkim kobiety chcą rodzić takich dzieci w mniejszym moze stopniu pokazywać sie z nimi lub zostać na stałe na zasadzie - "wszystkie koleżanki mają programistów ja tez chce ale nie chce takiemu rodzic dziecka".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.