Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Król Jarosław I

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1035
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Król Jarosław I last won the day on February 16 2018

Król Jarosław I had the most liked content!

Community Reputation

1506 Świetna

1 Follower

About Król Jarosław I

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1650 profile views
 1. @SSydney ja nie mam ale do mojego opisu pasuje mniej lub bardziej wielu mężczyzn z mojej rodziny z roczników 7x i 6x i wielu ojców kolegów z którymi o tym gadałem. Co do tej zmiany pracy bo "dzieci na utrzymaniu" to nie jest u nich tak kolorowo.... Jak dzieci wyfruną to i tak siedzą dalej.
 2. Nie rozumiem o co ci ludzie mają oburzenie. Przecież jest napisane, że zarażą się tylko biedni i mający FB. No i mam dumna.
 3. Zapraszam do tematu głównie roczniki 9x, 0x. Mile widziani też 8x jako "podobni kulturowo". Nasi starzy(z wyjątkami oczywiście): - Nawet mega chujowej i nisko płatnej pracy trzymają się rękami i nogami w jednej siedzą po 30 lat gdzie zdarza sie, że są nieszanowani, bez podwyżek ani prespektyw na nie, bywa że z niższą stawką niż my młodzi dostajemy już na początku. - Fakt, że mają umowę o pracę na czas nieokreślony i bank łaskawie, jak już się tam napłaszczyli pozwolił im się wjebać w kredyt na 30 lat uważają za zajebisty życiowy sukces. - Nie chcą się rozwijać, co nie przeszkadza im łypać na młodszych z lepszymi umiejętnościami i ratować się jak komuna nauczyła - zwykłym konfidenctwem. - Pierdolą nam o kobietach i związkach mimo, że siedzą przeważnie pod pantoflem a przy młodej cipie zaniechają poprzednim wartościom i posłusznie zapierdalają robić to co ona chce. Tak była to aluzja do najświeższych wydarzeń na forum ale także choćby Marcinkiewicz i Isabel jak i również wiele podobnych przykładów, które z pewnością nie jeden zna ze swojego otoczenia. - Są ślepi w chuj ich pociecha może wrócić do domu totalnie naćpana a oni i tak nic nie zobaczą - klasyk.... " W dupie byli, gówno widzieli” cytując mojego ziomka... A wy jakie macie przeczucia, doświadczenia ?
 4. Mięso faktycznie trochę w górę. Reszta po staremu raczej.
 5. Ja pierdole oczom nie wierze. Cale moje ćpunstwo i dziwkarstwo to przy tym nic.
 6. Garsoniera. Z tym, że słyszałem już od niejednej divy, która mówiła, że tamtejsza moderacja rucha roksanki za darmo aby usuwali im negatywy, niemniej jeśli szukamy dziewczyn z przynajmniej kilkoma pozytywnymi wpisami to raczej nie powinno nam to zjawisko kolidować. Ja się mało razy nadziałem a 12 wiosen na kurwidołkach mija...
 7. Nie patrzeć tylko na foty bo to niemalże gwarant wyjebania hajsu w błoto. Komentarze, komentarze, opinie i jeszcze raz komentarze - CZYTAĆ i tym się sugerować. No i normalnie gadać na miejscu o swoich życzeniach bez skrępowania wszak prostytutka to nie wróżbita Maciej, żeby odgadywać. 150/200 to najlepsza cena i raczej więcej nie powinieneś dawać. 300 to maks co można dać za seks w mojej subiektywnej opini więcej, żadna nie jest warta i nigdy nie będzie i nie dałbym więcej choćbym miał miliony. @Ragnar1777 za darmo aka z miłości to taki w którym za 3 lata przepisujesz wszystko co masz albo pancia leci dawać dupki gdzieś indziej. Co do pogawędek u div to bezproblemowo.
 8. @leto @SSydney @Dassler89 Ale się wjebałem.... Chciałem napisać, że zdarza się to b. często a nie zawsze ku sprostowaniu niemniej tak macie rację, doświadczenia z tymi "darmowymi" mam chujowe. Co do div przeciwnie. Jeśli ktoś wybiera tylko po zdjęciach to niech się nie dziwi, że trafia na taką co się po 3 podskokach męczy jak baba w małżeństwie...
 9. @leto nie tylko ja. Ale faktycznie zagalopowałem sie sugerując, że zawsze.
 10. @Wernon nie panie kolego. Powyżej opisane to stałe składowe seksu za darmo, które niestety większość mężczyzn bagatelizuje a nawet przepisuje za taki seks (i niestety tylko za seks) cokolwiek. Pozdrawiam.
 11. Wiem jak to jest. - Prawie zawsze zaniedbane stopy. - Podskoczy na tobie 3 razy i jest zmęczona - musisz machać ty. - Raz zrobi loda chujowo, 3 razy wcale. - O jakiś fajnych szpilkach czy rajstopach zapomnij bo "to robią tylko dziwki za hajs ja daje (chujowo) za podpis w USC" - Masaż - zapomnij. - Szklanka wody (o ile w ogóle) to na przysłowiową starość. - Drewno - aż nazbyt często. - Niedogolone waginy, pachy..... Proszę nie porównywać profesjonalistki do walenia konia ani do seksu za darmo, który czesto zostawia do życzenia.
 12. Ty chyba żartujesz? Ruchałeś już w ogóle kiedykolwiek? 500 to cena zbyt wygórowana. 200 to najlepsza i tu najczęściej masz i "modelki" i jakość.
 13. Jeśli ma dobre komentarze to warto w chuj. Niemniej więcej jak 300 nie dałbym za żadną.
 14. @Fizzmm123 ja się tylko staram znaleźć coś w czym są dobre xD Żeby nie było, że tylko hejtuje xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.