Jump to content

Król Jarosław I

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Donations

  0.00 PLN 

Król Jarosław I last won the day on September 18

Król Jarosław I had the most liked content!

Community Reputation

8,647 Świetna

4 Followers

About Król Jarosław I

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,342 profile views
 1. Tak. A przyszły rok to będzie ogień 💥 Wszystko przedstawię w odpowiednim czasie.
 2. Czy ty masz mnie za idiotę, który tylko narzeka? Oczywiście, że nad tym intensywnie pracuję nie od dziś. Jednak nauczenie się czegoś za co dobrze płacą trwa.
 3. Dokładnie. Przynajmniej o jedno zero za dużo. 10 euro prawie 5dyszek na flaszkę i szlugi byłoby ok. Ostatnio gdzieś w robolni samica jednego paroba od tarczycy zrobiła się gruba to jej dał na odsysanie 20k* wszak odwala pańszczyznę za granicą, jak schudła to z miejsca poleciała sie skurwić, jako, że tarczycy nie leczy się liposukcją to znowu zrobiła się gruba i parób pozwolił jej wrócić ❤️ Drugi się rozwodzi bo mu się baba kurwi z jakimś patusem po kryminale co nawet kwadratru nie ma więc jeżdżą pod las się ruchać i popijać wódeczkę ale jak na prawdziwego p0laka szanuj
 4. Z tego co wiem tam się mają odbyć niedługo wybory na szefa partii to pewnie jakieś polityczne gierki a druga sprawa to już w dniu dojścia do władzy Bideta Chińczycy zapowiedzieli, że trzeba rozwiązać kwestię tajwańską. Ogólnie jeden wielki burdel
 5. @SamiecGamma dokładnie. Intro, ekstra niech se nawet będzie insta - przede wszystkim i na pierwszym miejscu to KOBIETA. Jak jej się podobasz to będzie parła na spotkanie jak plasuje cię co najwyżej na orbitera to jest letnia.
 6. Znam kilka atrakcyjnych introwertyczek. Poza tym, że pole do rozmów nieporównywalnie większe niż z ekstrawertyczkami to nadal tylko kobiety. Szczególnie to widać przy pierwszym konflikcie albo jak coś zjebią i wymagasz aby się przyznały.
 7. @meghan np. po to żeby mieć rodzinę? Albo dlatego bo tak jesteśmy stworzeni przez naturę, żeby dobierać się w pary? Albo dlatego bo życie w dwójkę i działanie w drużynie (wiem działanie w drużynie przy p0lce to kompletne SF) zwiększa szanse na przeżycie i poprawia komfort życia? Nie mierz wszystkich waszą p0leczkową miarą gdzie jak facet się rozchoruje to szuka się innego fiuta do possania z prędkością światłowodu
 8. Tak jak każdy facet musi raz na jakiś czas wrócić z białym nosem, śmierdzący kurwami po całej nocy nie odbierania telefonu. Inaczej się nudzicie. A tak na poważnie to takie wpisy jak autorki są potrzebne aby każdy świadomy mógł się utwierdzić w przekonaniu że p0leczka to tylko pudło do ruchania, nic na poważnie a mniej świadomy zaczął wreszcie myśleć.
 9. Pytanie czemu to muszą być prawie zawsze te flagi najgrubszego kalibru 🤮🤮🤮
 10. Ja w ogóle nie rozumiem tego całego Hype na Skandynawię, podatki i ceny wysokie czy biorąc pod uwagę te dwie rzeczy nie lepiej wychodzi się w Niemczech, Holandii, Anglii ??
 11. Z tego co wiem to kraj w Europie gdzie ginie najwięcej ludzi z broni palnej. Brud. + kiedyś czytałem, że dużo dzieci z dragami lata bo policjant nie może ująć kogoś poniżej 12stego rok życia więc się ich wykorzystuje do roznoszenia. Piękne efekty lewackiej logiki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.