Jump to content

Król Jarosław I

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Król Jarosław I last won the day on November 20 2020

Król Jarosław I had the most liked content!

Community Reputation

2,724 Świetna

3 Followers

About Król Jarosław I

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,735 profile views
 1. Mi sie też chce śmiać jak cokolwiek 25+ sądzi, że ma szansę na jakiekolwiek moje zasoby. A sądzą, są wręcz świecie przekonane, że mają. Jeszcze te nadęte, roszczeniowe mordy.... Bleee.
 2. Ręce mi opadają..... E60, W204 polift, IS 250 sport, Jaguar XF..... Każde z tych aut może mieć ktoś bez żadnego wykształcenia kto nie boi sie pojechać za granicę.... Aha i wtedy to one zagadują do ciebie a nie ty do nich.
 3. Inteligentny inwestor - Trader 21 Kozacka książka studia ekonomiczne w pigułce. Jak ją przeczytasz to chociaż będziesz wiedział, że źle zrobiłeś że najpierw kupiłeś a potem zainteresowałeś się edukacją.
 4. Sam jestem robolem od 10 lat więc ochłoń. Robol to robol a nie kardiolog nazywam rzeczy po imieniu.
 5. To czemu masz ilość powtórzeń typowo na siłę?
 6. Chyba drugi masaż ci się przyda. Tylko pamiętaj płaci się raz na początku i nic potem się już nie dorzuca A prezenty ? Ja przez 12 lat z 2 razy przyniosłem puszkę fanty.
 7. A niech se będą co chcą ale jak ja wale treningi, douczam się po pracy, kładę się wcześnie spać, gotuje sobie zdrowo i nie jest to dla mnie łatwe bo wychowanie przez madke nie wyrobiło we mnie żadnej konsekwencji a oni w tym czasie uganiają się za jakimiś karynami ( z mizernym skutkiem) i imprezują to niech nie myślą, że mogą być brani pod uwagę jako jakikolwiek partner do interesów. Trochę samokrytyki!!!!!
 8. A to dobre. Wiesz ile mi ludzi dupę liże jak rzucam sobie czasami luźno. " A już prawie 10 lat robolstwa.... umiem co nieco... Języka nauczyłem....Chyba pora jakiś warsztacik otworzyć.... Robotę wziąźć z Niemiec... Może coś na zachodzie...." (Robię to tylko po to, żeby im gula podpompować na najbliższe 2-3 lata kompletnie inne plany mam tak w ogóle) Potem wchodzę na whatsappa i widzę wyskakujące wiadomości xD Ten mi wysyła jakaś ramę od roweru tamten inne gówno, które mogliBYŚMY robić hahahaha Boże jacy oni są głupi im się naprawdę w
 9. Mnie czasem zakłuje truskawa jak się z nią zbyt szorstko obchodzę przy myciu.
 10. Dokładnie mnie to też męczy. Więc napisałem, że jestem bardziej teoretykiem i chyba wole nim pozostać zwłaszcza, że to nie jest tak do końca, że w ogóle nie mam do kogo otworzyć mordy w realu. Jest kilka osób, które lubią mnie słuchać, od dziecka miałem umiejętność zbierania wokół siebie małej grupki, której podobały się moje poglądy i jednocześnie skłócania się ze zdecydowaną większością ludzi Jeśli nie potrafisz mnie znieść kiedy jestem najgrubsza to cholernie nie zasługujesz na mnie gdy jestem najchudsza.
 11. Fajny temat akurat wczoraj gadałem o czymś podobnym ze znajomym na whatsappie. Ja dodam od siebie tyle. Jeśli chcesz przebywać między zdecydowaną większością ludzi musisz byc fałszywy. Nie tylko nie mówić co naprawdę myslisz ale też nie pucować się jeśli masz jakieś zajawki sięgające wyżej niż piwo i piłka. Ludzie są zawistni nienawidzą tych co się wybijają. Np. będziesz na robocie między robolami wspomnisz że czytałeś jakąś książkę i już spychają cię na margines albo jeszcze docinki z których wylewa się nic innego jak ból dupy.
 12. Zauważ też, że nic dziwnego, że chciała się spotkać prywatnie. Dał wyciągnąć od siebie hajs kilkukrotnie + przyniósł prezent. Taki to jednak się trafia rzadziej niż częściej. Więc warto mieć na orbicie
 13. One myślą, że można żyć samymi przyjemnościami i będzie złapany Bóg za nogi. Jedyne co się tak łapie to choroby psychiczne i uzależnienia. Kobiety stawiają doznanie na równi ze szczęściem ale to temat na inny temat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.