Jump to content

Król Jarosław I

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  0.00 PLN 

Król Jarosław I last won the day on December 18 2022

Król Jarosław I had the most liked content!

Community Reputation

10,044 Świetna

5 Followers

About Król Jarosław I

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,520 profile views
 1. -Kompletne niedojebanie umysłowe w kwestii relacji D/M tutaj absolutnie nic nawet wojna nie zmieni. -Szczyt ambicji na poziomie wzięcia kredytu na jak najlepsze auto na które go najczęściej nie stać. -Nienawiść do tych, którzy coś mają/osiągnęli. -Pijaństwo/ćpuństwo. -Maminsyństwo. Generalnie to pierwszy myślnik, który wymieniłem można by rozbić spokojnie na 20 podpunktów jak choćby lęk przed decyzyjnoścą a i odpowiedzialnością i oddawanie tego w ręce kobiety, ślepota na przemoc stosowana przez kobiety albo po prostu powiedzieć, że to
 2. polki..... .pl...... Coś mało nauki wam zadają bo widzę, że się nudzisz.
 3. Artykuł spreparowany przez incelki finansowane przez kreml. Potwierdzone info.
 4. ❤️ A wracając do tematu to wszystko ani obelga ani props tylko wybadywanie cię. Jedna odpowiedź źle na liście, która jest długa jak od podłogi do sufitu i lądujesz dla niej tam gdzie reszta kuków.
 5. @Ramaja Awantura rozwinąłem sobie tą całą listę komentów tam jest w ogóle grubo ale już nie ma sensu cytować wszystkiego....
 6. Pierwszy komentarz, który mi obok wyskoczył, jakiejś p0lki: Wstyd , takie sprawy rozwiązuje się między sobą,a nie niszcząc kogoś w internecie. Pomyślał pan o dzieciach i jaka krzywdę im może to nagranie wyrządzić !?! Brak słów.
 7. Do wyruchana transwestyty też się przyznałem ale nikomu nie polecałem. Oj siostro.... "Myśl" dalej....
 8. Wiedziałem, że jak coś polecasz to będzie z pogranicza choroby psychicznej i dewiacji. Nie zawiodłem się.
 9. Znam kilku typów co się z Ukrainkami związali i mówią, że nigdy by już w stronę p0lki nie splunęli. Piszę to po raz setny.
 10. Haha przypomniałeś mi jedną klientkę, która zawsze na domówkach przybiegała mi siadać na kolanach i jej kuka A tak w ogóle to wszyscy tu jesteście incelami. Baby też. Idę składać lego.
 11. Szczególnie Niemcy są mega egzotyczni 🤣 ale oczywiście że wszystkim co napisałeś się zgadzam. Wciąż w pamięci pewna pamiętna wyprawa z ciapatym do pizzeri.... Pamiętam nie zapomnę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.