Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ewka

Samice
 • Content Count

  126
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Świetna

About Ewka

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. Ja tego nie lubię, ale to: jest mega i ma się dwie ręce wolne 😈
 2. Najpierw przeczytaj gwiazdkę i inne moje posty w tym temacie, a potem przeproś użytkowników forum za bezczelną manipulację 😉
 3. Remis to jest dokładnie tyle samo i kwestie penisa i cipki zdecydowanie są podobne, choć nie takie same. Obywatelu, ja nie mam problemu z przyznaniem się do błędu, jeśli go popełnię.
 4. Jasne, ja lubię w tym przede wszystkim dawać przyjemność mojemu partnerowi, przy okazji lubię jego zapach i wygląd. Jednak sama, mechaniczna czynność do przyjemnych nie należy i rozumiem kobiety, które tego nie lubią.
 5. Podobnie u mężczyzn. I pewnie jest to jedna z przyczyn, dla których część kobiet nie chce takiej formy zbliżenia. Do tego trzeba dodać, że sama czynność robienia loda jest średnio przyjemna. Spróbujcie przez 5 min symulować seks oralny na 15cm ogórku i się przekonacie, że drażnienie gardła i machanie głową* wcale fajne nie jest. *zanim zaleje mnie fala komentarzy, że nie umiem robić loda, to podkreślę, że co mężczyzna to inne upodobania i są tacy, którzy właśnie taki seks oralny preferują. O ile seks oralby na mężczyźnie mimo wszystko lubię, to do minety chyba bym się nie przekonała i na chwilę obecną jest to dla mnie obrzydliwe 😅
 6. Niby można się powstrzymywać, tylko po co? Można też uprawiać seks z wieloma osobami i przy tym się szanować 💁🏻‍♀️
 7. Serio? W jakim wieku są te laski? Musiałam sprawdzić co to jest treska 😅
 8. Wow, odrzuciłabyś fajnego faceta tylko dlatego, że miał seks z 10 laskami? Ile masz lat? (bez obrazy, pytam serio, skoro piszesz o prawiczkach)
 9. Przeczytałam "bydlaka" 🙆🏻‍♀️ Ja dokładnie odwrotnie niż @Androgeniczna i @MotherOfCats. Nic mnie nie obchodzi kto ilu miał partnerów, jakiej płci, koloru skóry i w jakich kombinacjach. Jak laska będzie w porządku to może mieć na swoim koncie i pół kontynentu, a i tak możemy być psiapsi. To samo z facetem. Nie łączę dużej liczby partnerów seksualnych z "szanowaniem się"- samo to pojęcie jest dla mnie dość enigmatyczne. Pragnę zauważyć wysoki poziom kreatywności w dopisywaniu analogii: pająk i żuczki, wędka i sieć, klucze i zamki, nadgniłe jabłko... 😂
 10. Jasne, co kto lubi. Jakich krajów? To chyba dość oczywiste, że nie mówimy tu ani o stroju roboczym rzeźnika ani o fraku koncertowym, tylko właśnie o zwykłych ubraniach 🙄 Leto, ty mi w myślach czytasz. Dla mnie bliskość w łóżku w ubraniach i bez to zupełenie inny poziom. oh bleh, wpuszczanie zwierząt do łóżka to dla mnie absolutny no go, rzecz obrzydliwa i niezrozumiała jeszcze bardziej niż spanie w piżamie 😅
 11. Dzięki za odpowiedź. Czy to znaczy, że w sytuacji kiedy nowopoznana kobieta wpisuje się ogólnie w preferencje mężczyzny (nie tylko wygląd, całokształt), to on ją kocha za sam fakt jej istnienia?
 12. same here! Zagadzam się i zupełnie tego nie rozumiem. W sumie w ogóle nie rozumiem chodzenia po domu w innych ubraniach niż na codzień. Oczywiście nie mówię tu o sprzątaniu piwnicy w szpilkach i sukience, ale przebieranie się w dresy po przyjściu do domu jest dla mnie niezrozumiałe.
 13. W nagraniach Marka i prowadzącego MGTOW Polska była mowa o tym, że miłość kobiety do mężczyzny a mężczyzny do kobiety to dwie różne sprawy. Prowadzący MGTOW Polska mówił, że kobieta kocha raczej za "performance", a mężczyzna ogólnikowo. Panowie, rozwińcie tę myśl. Jak kochacie? Za co? Jak zmiana kobiecego performance'u ma wpływ na waszą miłość do niej? Bardzo, bardzo proszę, żeby tematen dyskusji było to, jak mężczyzna kocha kobietę, a nie że kobieta kocha portfel mężczyzny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.