Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DonkeyShowman

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About DonkeyShowman

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yebacz to, zamiast Tindera kupiłem sobie 2 filmy na dvd i książkę. Narazie pozostaje jazda na ręcznym albo pójście do divy
 2. Na Badoo siedzą same karyny i samotne matki z tego co zauważyłem. Nic szczególnego. Oprócz tego przychodzi mi jeszcze do głowy Sympatia ale to raczej dla ludzi 40+ po rozwodach ze zrytym beretem (sorry za generalizacje).
 3. Witam Braci, jak w temacie czy warto w coś takiego się zaopatrywać. Wykupienie golda na miesiąc kosztuje 67 zetafonów ( można wykupić również abonament na rok wtedy wychodzi po 30 zł ale chyba najpierw trzeba zrobić jakiś beta test? ). Można również obczaić jakiś tutorial jak mieć Tinder Gold za free - pełno tego w necie - ale za każdym razem każą ściągać jakieś durnowate aplikacje i ostatecznie i tak to nie działa. Także czy korzystaliście z tego i przyniosło wam to jakieś wymierne korzyści?
 4. Bardzo dziękuje za swoją wypowiedź Siostrom @Hatmehit i @Halinka. Dużo to dla mnie znaczy dziękuje również kolegom @Analconda @Imbrykoraz @Imiennik za aktywne uczestnictwo. Czy mogę liczyć na to że inne Siostry również wypowiedzą się w temacie @Eleanor @Lalka @Androgeniczna @Olivia @maggienovak @Fit Daria ?
 5. Witam drogie Kobitki, Chciałbym zapytać o to jak zapatrujecie się na instytucje małżeństwa? Jest to dla Was coś koniecznego czy tylko warunkowego? Czy gdyby mężczyzna którego kochacie powiedział wam że nigdy się wam nie oświadczy to zostawiłybyście go? Pytam dlatego bo ślubu w swoim życiu raczej nie planuje (chociaż nigdy nie mów nigdy xD) a chciałbym kiedyś znaleźć sobie jakąś towarzyszkę życia
 6. Gość jest totalnie antymatrixowy tak jak to forum, wcześniej lubiłem słuchać jego audycji. Teraz nie mam na to zbytnio czasu. Moim zdaniem warto posłuchać co DeMasta ma do powiedzenia. Innym kanałem który jest warty polecenia i streszcza nasze forum to kanał Ocal Siebie.
 7. Witam, mam problem z przednimi światłami w ciągniku Ursus C-360. W 1. pozycji stacyjki (światła pozycyjne) nie świeci się nic, w 2. pozycji (światła mijania) też nic natomiast jak przekręce stacyjkę na drogowe to z lewej strony świeci się drogowe a z prawej mijania. Sprawdzałem kontrolką i w 1. pozycji stacyjki nie dochodzi napięcie do lamp, w 2. pozycji też nie natomiast w 3. pozycji kontrolka wszędzie pokazuje napięcie nawet do świateł które nie święcą, tylko że tam słabiej. Sprawdzałem i czyściłem styk od masy ogólnej i wydaje się być w porządku. Co może być przyczyną? Awaria stacyjki, problem z masą czy może coś innego?
 8. Z perspektywy osoby która w latach 90' się urodziła fajnie poczytać wasze spostrzeżenia na temat tamtych lat
 9. Chłopie, po co Ci samotna matka ?! Przecież tyle wolnych nie posiadających potomstwa panien dookoła.
 10. Myślę że mimo wszystko więcej niż pięć procent, szczególnie biorąc pod uwagę rosnącą liczbę singli po 30 roku życia.
 11. Może wirus kobiecej hipergamii? 😀
 12. @Still Znajdzie się też miejsce dla mnie? Jestem świeżakiem, ale śledze audycje Marka oraz to forum od ponad roku i cały czas przyswajam wiedzę.
 13. Witam, jestem nowym Bratem Samcem, pozdrawiam Braci Samców
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.