Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

spitfire

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About spitfire

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

100 profile views
 1. Mi tylko zbrzydło w pewnym momencie z byłą żonką po urodzeniu drugiego dziecka. Teraz też mam partnerkę z którą o dziwo mogłbym się seksić długo i czasem mam problem z dojściem, widzę że każda kobieta jest inna niektóre są tak podjarane jak je seksisz że cieżko się powstrzymać i wtedy chciałbym dłużej ale powstrzymać się nie idzie, taki ogień w cipce... A niektóre kłody w łożku i tu już zapał gaśnie. Co ciekawe atracyjność fizyczna a łożkowa to dwie rożne rzeczy, moja obecna mam super ciało 9/10 ale seksi się moim zdaniem tak 6/10. Skolei jakiś czas temu miałem taką ciut z większą ilością ciała 7/10 a seks 10/10. Dla mnie atrackyjnośc fizyczna a łożkowa to dwie różne bajki. Podziela ktoś moje zdanie ?
 2. Znajomy zrobił tak że wysłał żonkę na urlop i wyprowadził się na spokojnie. Miał ponad 2 tygodnie. Jeśli spodziewasz się akcji wynoś powoli najcenniejsze rzeczy lub wyślij ją gdzieś na imprezę z koleżankami. Nie miej skrupułów dla niej. Ona nie miałaby takich rozważań na ten temat. Odpuść seks, założe się z tobą że partnerka gdy będziesz odchodził nadstawi dupkę lub rzuci się do miecza. Jest to pewnego rodzaju standard. Wtedy masz być poczwórnie czujny. Chcesz odejść i spać spokojnie potem ??? To odpuść seks na pożegnanie. Było już kilka historii na forum o braciach którzy potem głowili się czy to ich pociecha Kobieta która coś traci jest zdolna do naprawdę dziwnych rzeczy a dzidziuś to tylko jedna z nich.
 3. @.LaRsMam na facebooku 2 lub 3 panie (wieczne singielki) które się miłują w takich cytatach .... znam ich historię i to co tam sobie lubią i wklejają nie trzyma się niczego co one sobą prezentują. Moja była ma obecnie na sympatii cytat z książki ... jak go czytam pojawia się tylko uśmiech na moich ustach bo zaczyna się od słów : Jestem szczera i cenię sobie szczerą rozmowę 🤣. Cóż nie uraczyłem tego cudu. Nie brał bym tego na serio. Zbędne pierdolo A stronki Wysportowany ... Prawdziwy .... Meżczyzna i inne Rafały to taki wabik na babki aby tam tylko lajkowały
 4. Dzień w którym zrozumiesz że nachodzenie po pijaku i oczekiwanie spotkania to jednak "słabość" będzie świadczyła o tym że zmądrzałeś życiowo. I tego Ci Bracie życzę.
 5. Próbuj najwyżej urwie Ci jaja, może odrosną tego nikt nie wie.
 6. Myślę że nawet doświadczony psycholog nie zna odpowiedzi na to pytanie 😎 tego demona nie jest łatwo wypędzić psychologowi.
 7. https://pl.wikipedia.org/wiki/Histrioniczne_zaburzenie_osobowości To nie narcyza ale Histrioniczka. Robi dramę i tym się żywi Do rozpoznania zaburzenia muszą być spełnione co najmniej trzy poniższe kryteria:[9] teatralność sugestywność płytka uczuciowość poszukiwanie docenienia (bycie w centrum) niestosowna uwodzicielskość koncentracja na atrakcyjności fizycznej Jej opis pasuje najbardziej. Btw czerwona flaga. Byłem z taką dziewczyną.
 8. Początki zawsze są fajne na" promocji " ale zobacz że wiele takich Mamusiek celuje w takich młodych" niedoświadczonych" których łatwiej omotać. Masz masę wolnych kobiet po co Ci do tego jej dziecko?
 9. Ciekawe to jest to że duża część Kobiet po rozstaniu chce właśnie tego,"zniszczenia" Ciebie, jeśli to mężczyzna odszedł i tym samym uwolnił się spod jej wpływów.
 10. Smutne ale jak mówisz prawdziwe ... Był ślub ? 👏👊👏
 11. Brawo. Chleba z tego nie będzie Podziwiam hurraoptymizm kobiety, ale rzeczywistość ma inny kolor niż sobie Pani myśli. Bardzo szybka decyzja ... choć wątpie czy wspólna ? Wpadka ? czy celowe działanie ? I bardzo dobrze że to przerwałeś to była syzyfowa praca. Moja ex żonka miała Ojca który przyniosł by złote jajko dla niej, myślę że tu mechaniznm podobny. Nie dogodzisz takiej babie
 12. Dziadek Jung to Dziadek Jung coś nowszego i na czasie ?
 13. Są korpo lub firmy z branży energetycznej gdzie specjalny psycholog przyjeżdza z Warszawy. Kilka lat temu położyłem jedną taką rozmowę (jak @zychu ) bo też niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z panią "psycholog" która chciała tak bardzo poznać moje miękie cechy. Była to dla mnie najtrudniejsza rozmowa bo pytania które serwowała były często poniżej pasa. W trakcie innych rozmów pranie z HR i psycholożki miały marginalny udział w procesie rekrutacji. Bedąc na kilknastu rozmowach potrafiłem wyczuć "fachowca" a tzw "pozoranta". Mój szef wybrał mi kiedyś dwa takie kukułcze jaja z dobrymi chechami PR które umiały się dobrze sprzedać. Trzeba zachować zdrowy rozsadek pomiędzy twardymi a miękimi cechami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.