Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

krzy_siek

Użytkownik
 • Content Count

  247
 • Donations

  8.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209 Świetna

About krzy_siek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Oczy mnie dęba staneli jak przeczytałem wpis autora...
 2. Problem moze byc z dietą, nawet nie mięso, tylko ogólnie przetworzone jedzenie - mcdonald, słodycze itp. Polecałbym: - schudnąć - zadbać o dietę i zdrowie układu pokarmowego - trening i sauna, gdzie częściowo wypocisz toksyny
 3. To jest chłopie Twoje życie, nic Twoim eks do tego że sobie jesteś na Tinderze. Wdawanie się w nią w dyskusję o tym jest zbędne. Chyba nie zerwaliśccie w stylu "zostańmy przyjaciółmi"? PS nie próbuj zrozumieć motywów zachowania każdej kobiety, tym bardziej takiej która już Cię nie interesuje
 4. @self-aware ja angielskiego dużo nauczyłem się z rozmów w pracy oraz właśnie z youtuba. Spróbuj może wybrać jakiś temat który Cię interesuje, hobby etc. i na ten temat oglądać ang YT. Co do native speakerów, na początek można nawet pogadać z ludźmi na zwykłym zagranicznym czacie typu omegle itp
 5. Hehehe, ja też łysieję Z tym że ja z tym nie walczę, mam to w dupie. Wygodniej, poręczniej jest być łysym. Obcinam włosy na bardzo krótką długość i jest OK. Mnie nigdy nie wydawało się, że gęste włosy to jest jakis fundament bycia przystojnym, są inne ważniejsze cechy - mocne rysy twarzy, symetria, szeroka szczęka itd. PS Zrób sobie doświadczenie, zgol głowę na łyso albo na kilka mm, sprawdź czy ludzie traktują Cię jakoś inaczej (gorzej). Bardziej patrz na reakcje obcych ludzi, bo znajomi na pewno będą to komentować, często żartobliwie/celewo uszczypliwie. Zobaczysz, że to tak naprawdę nie jest specjalnie ważne.
 6. @wolnystrzelec Zgadzam się, miałem tylko na myśli, że można być łysym alfą
 7. Myślę że akurat gęste włosy nie są fundamentem stereotypowego alfy. Popatrz na bosów mafii, czy każdy takowe posiada. Według mnie bycie alfa to skłonność/zdolnośc do bycia liderem, niżej macie przykład:
 8. Jak najbardziej, trzeba być aktywnym ale robić to, co się lubi;) Ja akurat najbardziej lubię siłownię i duże ciężary Dodam tylko, że siłownia jest najbardziej optymalną drogą do szybkiej poprawy sylwetki jeśli to jest główny cel - co oczywiście nie jest moim argumentem przeciw innym sportom, tylko pokazuję dlaczego często o siłowni jest mowa w kontekście sylwetki
 9. Z tym mega katowaniem się na siłowni dla kobiet, to nie musi tak wyglądać. Siłownia może znacznie poprawić naszą sprawność, wygląd, samopoczucie, dłgowieczność, wrażliwość insulinową itd. Dla powyższych wystarczy nawet 20 minut z rana 3 razy w tygodniu. Wystarczy zamontować sobie drążek, kupić gumy oporowe i tyle wystarczy. Łączny tygodniowy wydatek czasowy wynosi godzinę. Sam preferuję klasyczny trening trójbojowy na siłce, ale jeśli naprawdę nie mam czasu bądź czuję się zimową porą trochę chory, to poćwiczę w domu.
 10. Wydaje mi się że mechanizm jest tutaj stosunkowo prosty Planujesz np. że pracujesz max do 19:00, wieczór przeznaczasz na np. spotkanie z kobietą Wtedy przez cały dzień wiesz, że czeka Cię na koniec dnia coś fajnego, jestes więc bardziej skory by przez dzień skupić się na pracy by zrobić jak najwięcej przed wieczorem, do tego nie zastanawiasz się nad swoim życiem, czy odpuścić, czy może jeszcze parę miesięcy/lat cisnąć. +Jak będziesz mieć rozrywkę to ludzie, też w pracy, chętniej będą z Tobą obcować - nikt nie lubi smutasów Można jedno z drugim pogodzić. Trochę się bezpodstawnie wymądrzam, ale stopniowo zaczynam ogarniać balans praca/życie
 11. Nie mam teraz czasu przeczytać wszystkie odpowiedzi więc napiszę od siebie coś co moze się powtórzy: Mam podobnie jak Ty, od 1. roku studiów (czyli już od ok. 8 lat) cały czas nauka/praca. Na studiach nie wychodziłem ze znajomymi i obecnie uważam, że był to ogromy błąd. Taki tryb życia prowadzi tylko do przemęczenia, zniechęcenia. Od około 1,5 roku moje podejście w końcu zaczęło przekładać się na pieniądze. Już nie raz miałem tak, że umówiłem się z jakąś dziewczyną i dzień/dwa dni przed spotkaniem informowałem, że nie dam rady - wolałem porobić coś do pracy, pouczyć się czegoś. Kiedy wszystko zaczynało iść bez żadnych problemów, właściwie gdzies wyjść można tylko samemu, bo zaniedbało się kontakty z ludźmi. Muszę nad tym popracować. Remedium? - trzeba sobie uświadomić, że jeden wieczór / jeden dzień bez pracy nie zawali naszego życia. Pomaga medytacja, spróbuj wyjśc na spacer i nie myśleć o niczym. Poćwiczysz to łatwiej będzie gdzieś wyjść ze znajomymi nie wracając myślami do kwestii związanych z pracą. Prawdę mówiąc, mi dużo rzeczy zaczyna wychodzić gdy czasem odpuszczę i na chwilę zapomnę o problemach, więc rozrywka tylko na plus. Człowiek jest ewolucyjnie przystosowany do życia z innymi i to normalne, że będzie czuć się źle, gdy jest sam - odczytuje to jako stan zagrożenia. Dodam też że według badań rozmowa z ludźmi polepsza koncentrację (zwiększenie BDNF) PS ile masz lat?
 12. Warto, będąc mocno związanym z nauką bądź mając wysokie stanowisko, być otwartym i mieć dobry kontakt z ludźmi, którzy obrali bardziej rozrywkowy tryb życia, życie chwilą. Sam tak jak Ty robię doktorat, a od opisanych przeze mnie osób dużo się nauczyłem.
 13. @Smutny1412 pierwsze kroki już zrobiłes, założyłeś temat i poszedłeś do psychologa. Bracia dali Ci dużo świetnych rad. Moja rada: zbierz je do kupy, wypisz sobie wszystkie na kartce. Spójrz na swój kalendarz, rozplanuj co kiedy możesz zrobić. Ja myślę, że warto abyś przeanalizował swój tryb życia. Każdy facet, samiec alfa, jeśli będzie notorycznie choojowo się odżywiać, nie wysypiać się i przemęczać, nie wychodzić na zewnątrz, będzie mieć dokładnie te myśli co Ty. Przemyśl to.
 14. - ukończyć doktorat - więcej życia socjalnego, więcej wychodzić do ludzi - bardziej zadbać o balans między pracą a życiem, dbać o relacje z rodziną, znajomymi - więcej podróżowania, rozrywki, - czytać mądre książki, dla ogarnięcia życiowego poszerzyć wiedzę związaną z podstawami prawa, polityki, wiedzy o społeczeństwie - wystartować na zawodach w trójboju, zapisać się na sztuki walki - kupić samochód - hajs jest, lecz chyba blokowała mnie zawsze niewiedza w tej tematyce, zatem również: - poszerzenie wiedzy o mechanice pojazdów, samochodach, BHP na drodze, powtórzenie przepisów, wzięcie kilku godzin jazd To chyba tyle, niby proste, a zarazem trudne. Ale - dużo dotychczasowych swoich problemów już rozwiązałem. Także.. - życzę Wam jak i sobie powodzenia!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.