Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

skuti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  389
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

skuti last won the day on July 17

skuti had the most liked content!

Community Reputation

341 Świetna

About skuti

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Domyślam się że chodzi o Jokera z Phoenixem. Nie oglądałem.
 2. Obejrzyj sobie mały trailer. Nicholson idealnie pasuje do demonicznych ról. Tutaj się rozkręca. A to dopiero początek. Poznasz przerażający pokój hotelowy "redrum" Nicholson tam wejdzie na chwilę. Scena epicka.
 3. Bohaterem filmu jest Jack Torrance, który wraz z rodziną przeprowadza się do górskiego hotelu, w którym został zatrudniony jako stróż zimowy. Spokój opuszczonego poza sezonem kurortu ma umożliwić mu skoncentrowanie się na twórczości literackiej. Okazuje się jednak, że złowroga atmosfera miejsca stopniowo popycha go w obłęd. Lśnienie Stanleya Kubricka. Genialna rola Jacka Nicholsona, Za kamerą Kubrick i świetna muzyka Pendereckiego.
 4. A może braku zrozumienia. Wystarczy postawić się na miejscu kobiety. Ja też wciskałbym kity o "wnętrzu", a głównie patrzyłbym na wygląd i zasoby. Ja to rozumiem, ba, nawet trochę wybielam własne gierki wobec kobiet tym tokiem rozumowania 😊
 5. Bo podczas kryzysu gruby schudnie a chudy 🙉
 6. Po obejrzeniu dobranocki czatowałem za telewizorem i czekałem którędy wychodzą smerfy z tego dużego pudła z teleskopem.
 7. Ja nie mam wątpliwości że rasa ludzka jest wynikiem badań genetycznych obcych cywilizacji. A tutaj proszę zdjęcia Jowisza ze sondy Junu opublikowane kilka dni temu😀
 8. Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka.
 9. Wow. W co zainwestować 10punktów doświadczenia. W siłę czy zręczność? 😃
 10. Kobiety o tym doskonale wiedzą, tylko faceci tego nie mogą pojąć😀 Oczywiście do niczego nie namawiam. Z niejednego pieca warto spróbować i porównać.
 11. Czytanie książek, pisanie pamiętników i bez wątpienia interesujący słuchacze. 😀
 12. Czego tak naprawdę chcecie Wartość "tego" wyceniana jest na około150 zł/h. Proszę wybaczyć spłycenie tematu. Po prostu po nitce do kłębka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.