Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

skuti

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  298
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

skuti last won the day on July 17

skuti had the most liked content!

Community Reputation

274 Świetna

1 Follower

About skuti

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli pasztet to op***ol, że sobie nie życzysz😡 Jeśli w Twoim guście. Zapraszasz na chatę w celu wyjaśnienia😀
 2. Może na początek warto poczytać książki Roberta Monroe, Bruca Moeana. Z "podwórka" polecam literaturę Jarka Bzomy. Na yt jest cykl "Opowieści Topografa". Świetny cykl, w którym pan Jarek odpowiada czym jest Bóg,czy Jezus naprawdę umarł na krzyżu?, co się dzieje z nami po śmierci ,jak wygląda druga strona, jaki jest cel naszego życia? jak funkcjonują obce cywilizacje, dlaczego nas odwiedzają, ? zażądał wyprawy na Księżyc.. itd Jeśli mówi Wam coś nazwisko Monroe,frazy :Hemi Sync, podróże poza ciałem-to wiecie o co chodzi😉
 3. Odpowiedź wydaje się prosta. Od facetów, którzy "przerobili" wiele kobiet. Kilku takich lovelasów spotkałem w życiu. Charakterem, zarobkami różnili się od siebie, ale jedną ceche mieli wspólną. Brzydcy nie byli:-) "Ifjunołłotajmin" 🙂
 4. Straciłeś sens życia! Brawo, zyskałeś bezsens. 😃
 5. Skołuj sobie nowego psiaka, najlepiej tej samej rasy, dbaj o niego.
 6. To prawda. Kobieta atrakcyjna, pewna siebie. Jej sukcesem było "zaobrączkowanie" dobrze zarabiającego faceta. Córa wyrośnie, zrobi dokładnie to samo. Romantyczność fajnie obejrzeć w filmach z "holiłodzi"😀
 7. Kryzys męskości, upadek męskości. Naczytają się młode chłopaki i u wierzą w te głupoty. Hmmm, idę sobie naostrzyć nóż przy kosiarce.
 8. Sytuacja z coivdem również się do tego przyczyni. Wielu chłopaków wpadnie w alkoholizm lub strzeli sobie samobója np. z powodu zaległych rat kredytu na rozwój biznesu czy mieszkanie. Zam wśród znajomych gościa, który wraz ze siostrą prowadzili firmę, oboje przed 30-tką, dobre zarobki, single. Covid rozwalił im interes. Facet przyjął na klatę upadek, poszedł pracować do kogoś. A jego siostra! Weszła w związek z jakimś tam gościem, nie znam. Miłość kwitnie. Zabrał ją na wycieczkę nad morze😀 W sumie, w okolicy w której mieszkam jest sporo ciekawych przypadków do opisania😀 Znajdę czas to opiszę.
 9. skuti

  Polska Izera

  Nie. Czemu pytasz?
 10. Jedyne co mi przychodzi do głowy to: -jedzenie, kiedy jestem głodny -spanie, kiedy chce mi się spać Ale to chyba nie są nawyki. Wychodzi na to, że żadnych nie posiadam.
 11. Mąż zdradza-jest winny. Żona zdradza-jest winna. Małżonkowie coś tam sobie obiecują na mocy umowy cywilno prawnej. Kto ją łamie jest winny. Kompletnie mnie nie interesują osoby trzecie!
 12. skuti

  Polska Izera

  Wow, co za wiedza z "zaplecza" motoryzacji. To jak wytłumaczysz fenomen Muska i jego Tesli? ze działał z poziomu prywatnego przedsiębiorstwa niż państwowego?
 13. Nałogi są spoko. Te, które kontrolujemy😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.