Skocz do zawartości

Witaminy


blck.shp

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecacie, lub jakie bierzecie i polecacie witamy do brania na co dzień?
Chodzi mi ogólnie o takie, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, a nie tak łatwo wyciągnąć je z diety.
Pamiętam, że parę lat temu brałem witaminę D3 oraz magnez B6, gdyż miałem problem ze stresem w czasach szkolnych, jednak po skończeniu szkoły jakoś przestałem ich używać.
Zależy mi też, by te witaminy nie "gryzły" się z lekami na alergię (Jovesto 5mg, Montelukast Bluefish 10mg), które od dziecka przyjmuję, o ile w ogóle witaminy z takimi lekami mogą mieć zły skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie Olimpu nie polecam - myślę, że mają dobry marketing i tyle. Jadlem na zmianę -Olimp Multiple sport i Bodymax plus , w sensie -  jeden miesiąc te a w drugi następne.

Trenuję, mozna powiedzieć ciężko i regularnie więc liczyłem, że ww. witaminy i minerały uzupełnią braki w diecie. 

Właśnie dziś powtarzałem morfologię bo mam pozaniżane wyniki. 

Uważam, że przy dawkach jakie podaje Olimp - po 1000 %, 500 % - wszystko powinno być jak tralala.

Chcę spróbować witamin z Now Foods - mają dobre opinie.

Ogólnie moim zdaniem suple z Olimpa są w ch....j słabe  - nie działają i są cholernie drogie.

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś witaminy, których nie można ze sobą łączyć?
W poprzednim poście ktoś pisał o planowanym zakupie witaminy d3+k2 i z ciekawości wszedłem na stronę, która oferuje produkty tego producenta.
Znalazłem tę witaminę d3+k2, witaminę C i myślę jeszcze nad kapsułkami, które zawierają magnez/cynk/b6. Zastanawiam się, po pierwsze czy to nie będzie przesada brać tyle witamin, po drugie czy w ogóle można tyle brać i tak łączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gaunter o Dimm napisał:

@HeadlinerJa biorę za każdym razem wit C i D z olimpu, gdy coś mnie bierze i nie mogę narzekać. Po wit B od nich zawsze mam fajne sny, więc na mnie ich produkty działają. Może to indywidualne od organizmu nwm. 

Twoje fajne sny są przez hormon wzrostu, który ma związek z witaminą B :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.