Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PanDoktur

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  495
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

593 Świetna

O PanDoktur

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1524 wyświetleń profilu
 1. Widzę to tak: - jeżeli uważasz, że ktoś zapracowany nie potrafi znaleźć dla Ciebie czasu to zostaw tę osobę w spokoju. Prędzej czy później znajdziesz partnera, który poświęci Ci tyle czasu ile będziesz uważała za odpowiednie; - druga opcja - dla mnie prawdopodobniejsza - nie chce mu się, bo po prostu mu nie zależy albo faktycznie kogoś ma komu poświęca więcej czasu. Przy następnym spotkaniu wyraź swoje uczucia bezpośrednio, spójrz jak się do tego odniesie, ale wcześniej zaakceptuj to, że może być to Wasza ostatnia z rozmów bez względu czy decyzja rozstania zapadnie po Twojej czy po jego stronie.
 2. To już człowiek stracony.
 3. Chwytliwy tytuł, ale w badaniu nigdzie nie napisano, że przyczyną schizofrenii jest niski poziom wit. D3. Generalnie najbardziej aktualnie znaczącą komponentą w schizofrenii jest genetyka. Szacuje się, że 15% populacji obciążonej genetycznie, ale tylko 1% zachoruje. Kwestia czy zadziała czynnik spustowy, który spowoduje pierwszy rzut choroby i tutaj przyczyn może być mnóstwo - zakażenia w okresie ciążowym, silny stres, osłabienie odporności, marihuana (tak, to prawda), a być może i niski poziom wit. D3 jeżeli potwierdzą to dalsze badania.
 4. Niektóre porady wg mnie są jak wyjęte z cyklu Bravo Girls. Zabawa w wystrajanie się, wystawianie za drzwi, udawanie przeprowadzki - to piszą dojrzali faceci? Powinieneś wychodzić z założenia, że to ona bardziej obawia się spotkania z Tobą niż Ty. Wiesz jak wyglądała ostatnia rozmowa z moją EX i przyjazd po jej rzeczy? Zaproponowałem jej kawę, herbatę i do tego zrobiłem normalnie śniadanie jakie zawsze miałem w zwyczaju - czyli coś ala szwedzki stół, bo wiedziałem, że spędziła w podróży kilka godzin. Zachowywałem się tak jak zawsze przez ostatnie lata, bez żadnego teatrzyku. Taki jestem i tak przyjmuję gości. Bo co miałem udowadniać? EX to przeszłość - nie musisz zgrywać koguta, ani jej umniejszać, ani upiększać. Po prostu masz być normalny. Tyle.
 5. PanDoktur

  Myśli samobójcze - pryzmat życia człowieka

  Tak jak mówią - życie nie ma sensu, to my musimy nadać mu sens. Sam żyję z tą świadomością, że niewiele znaczę dla świata, ale są rzeczy, które lubię robić zatem poświęcam im czas. W ten sposób mam jakąś tam motywację, gdy wstaję rano. Jeżeli pragniesz zarywać panienki - to zarywaj, jeżeli lubisz zbierać znaczki pocztowe -to je zbieraj itd. Niestety większej filozofii w tym wszystkim nie ma
 6. Etiologia jest wieloczynnikowa, m.in. uważa się, że zakażenia podczas ciąży (np. CMV, różyczka) mogą rzutować na wystąpienie tej jednostki chorobowej. Aczkolwiek nie ma czegoś takiego, że patogen X = autyzm, tak jak np. wirus HIV = AIDS.
 7. PanDoktur

  Heparegen

  Nie zostałem wywołany do tablicy, ale coś tam skrobnę. Generalnie ochrona wątroby czy jest regeneracja czymkolwiek z zewnątrz to sprawa dyskusyjna. Zalecenia są takie, że można wspomóc się wymienionym już tymonacykiem, ostropestem plamistym (sylimarol), wit. E, fosfolipidami i kwasami o-3. Aczkolwiek proszę nie wierzyć w żadne cudotwórcze specyfiki.
 8. Pierwsza dziewczyna z filmu nr 1 w miarę ok, ale widać, że bezpośrednia i pewna siebie dziewczyna, ale raczej w prosty, klubowy sposób. Łatwa do zagadania, aczkolwiek tylko do gadki, ironii nie sądzę, żeby kumała. Natomiast ostatnia dziewczyna z filmu nr 2 bardzo fajna. Również pewna się siebie, ale sympatyczna, zdystansowana, gadatliwa - takich pań się szuka. Reszty nie obejrzałem, więc nie ocenię.
 9. Około 20 tys. jest zakażonych HIV. Jednak jest to liczba niedoszacowana i uważa się, że aktualna liczba to ok. 60 tys. Najwięcej zakażeń na tę chwilę szerzy się przez kontakty heteroseksualne. Narkomani to już naprawdę mały odsetek z racji wejścia jednorazowych strzykawek.
 10. Dlaczego darować? To tylko dowodzi, że jedynie ograniczenie jest w głowie, nie na zewnątrz.
 11. Już Ci pisaliśmy, że masz przestać analizować i obwiniać siebie. To jest płaszczyzna emocjonalna, nie racjonalna. Relacji ludzkich nie przewidzisz jak w matematyce. Będąc modelem, bogatym, mając odpowiedni mindset i tak może zostawić Cię kobieta, bo takie jest prawo każdej interakcji człowiek-człowiek. Nie zawsze jest tak, że kobieta zmienia ze słabszego na silniejszego. W większości przypadków i tak nie dowiadujesz się rzeczywiście, co było powodem rozstania. Tak samo jak nie wiesz z jakich powodów się w kimś zakochujesz, tak samo się odkochujesz. Chcesz działać na emocje kobiet? Tego się nie nauczysz. Ty masz być po prostu sterem swojego życia i się realizować. Nie masz robić sztucznych jazd kobiecie albo wychodzić na noc się nachlać i nie dawać oznak życia, bo to nie ma sensu. To jest działanie tylko krótkodystansowe w rezultatach. Całe życie będziesz tak robić? To przestanie działać albo kobieta Cię rzuci, bo kto chciałby być z taką drugą osobą? Do tego szacunek do samego siebie i gotowość do obrony swoich wartości, celów życiowych i bliskich.
 12. Trzy żonki, postrach jako prezes F1 przez kilkadziesiąt lat, kilka miliardów na koncie, jaki był tytuł wątku, bo zapomniałem? Żywe 151 cm jak co
 13. PanDoktur

  Ciągle niespokojny.

  Lapidarna odpowiedź - psycholog albo psychiatra.
 14. Mnie się nie chcę bawić w gierki. Wyznaję zasadę dwóch podejść do kobiety i jeżeli po tych próbach się nie udaje to odpuszczam - szkoda mojego czasu i wizerunku. Zresztą taka niedostępność ze strony kobiet bardzo kojarzy mi się z księżniczkowaniem czego bardzo nie lubię.
 15. Nie wiem dlaczego tak się w społeczeństwie utarło, że chemioterapia to podstawa leczenia nowotworów. Aktualnie porównanie metod terapeutycznych w nowotworach pod względem ilościowym wygląda mniej więcej tak: - 40-50% chirurgia - 30-40% radioterapia - chemioterapia 10-20% Ale coraz śmielej do gry wchodzi immunoterapia czyli leczenie lekami biologicznymi, tzw. terapia celowana, która wypiera chemioterapię. Następnym posunięciem po immunoterapii będzie pewnie genoterapia, tak jak przedstawiono to w tym artykule. Ale na to jeszcze trzeba pewnie kilkunastu lat.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.