Skocz do zawartości

Jesteś milionerem - co robisz?


Rekomendowane odpowiedzi

Załóżmy, że dorabiasz się dużych pieniędzy, ale nie chcesz wiązać się z żadną kobietą. Wybierasz opcję:

1. pukania płatnych pań (ekskluzywnych)

2. pukania każdej lepszej, co się nawinie w klubie czy gdzie indziej (z czasem mówiąc, że nie pasujecie do siebie)

3. zostajesz guru i walisz konika

4. cokolwiek innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wykupuję lot w kosmos - bezwzględny "numer 1".

2. Przez kilka lat żyję na walizkach - od kraju do kraju.

3. Stawiam wyjebany warsztat: kuźnia, obróbka cieplna, piece do ceramiki/szkła/hartowania stali, frezarka+tokarka, półautomat mig/tig

kurwa i to jest to :) trzeba mieć marzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Inwestuje w nieruchomosci, wykupuje kilka mieszkan I wynajmuje studentom I tak dalej

2.Zwiedzam swiat

3.Audi R8

4.Pomagam innym, szczegolnie dzieciakom

5.Kupuje zajebisty sprzet do robienia zdjec I filmow

6.Zawsze chcialem rozwijac sie w kierunku detektywistyki takze zainwestowal bym w siebie w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Objeżdzam cały świat.

2. Lwią część majątku inwestuje na giełdzie lub w nieruchomości żeby pomnożyć kapitał.

3. Odpuszczam sobie na zawsze wszelka pracę, a już na pewno w Polsce.

4. Kupuje tonami ksiązki i zmieniam mieszkanie na większe żeby się pomieściły.

5. Kupuje co tylko się da, bez względu na cenę do tworzenia makiet kolejowych.

6. Kompletuje dyskografię ulubionych zespołów (zarówno płyty CD jaki winylowe i tylko pierwsze wydania!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kupuje dzialke gdzies na Wypizdowie Wielkim ( preferowane tereny gorskie lub jeziora)

2. Kupuje tereny wokol dzialki by "odgrodzic sie"

3. Tworze swoj maly swiat, czyt. Warsztat

4. Kupuje sobie motor i jakas terenowke (wolka roboczego) by dojezdzac do cywilizacji.

5. Jezeli teren jezior to buduje sobie jacht (mam juz w tym wprawe)

6. Pozostale pieniadze inwestuje by zarabialy

7. Co jakis czas zwiedzam Polske i swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sonata 3.3 w gazie i automacie, dodatkowo wyciszona + dobre audio

2. Przekład "Stosunkowo dobry" na chiński, japoński, szwedzki, francuski, niemiecki i każdy inny

3. Dom z dużym laskiem

4. Trochę świata pozwiedzać, ale to nie musi być cały świat

 

Z czasem budowa własnego ośrodka treningowo - duchowego dla samców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sonata 3.3 w gazie i automacie, dodatkowo wyciszona + dobre audio

2. Przekład "Stosunkowo dobry" na chiński, japoński, szwedzki, francuski, niemiecki i każdy inny

3. Dom z dużym laskiem

4. Trochę świata pozwiedzać, ale to nie musi być cały świat

 

Z czasem budowa własnego ośrodka treningowo - duchowego dla samców

na niemiecki mógłbym przełożyć, ale jak zrobię jeszcze specjalizacje w tłumaczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Jestem o wiele blizej tego etapu od Was wszystkich i to w dwojnasob... Po pierwsze firmy sie rozkrecaja, po drugie - pani ktora pare dni temu zrobila mi prezent w postaci 60 butelek alkoholu i lizania rowa przez cala noc (to ona lizala :-D ) ma kilkanascie (zarobionych przez siebie - szacun) milionow w gotowce.

 

Wiec tak co zrobie jak zrealizuje plan:

 

1. Budowa jachtu motorowego by moc sie na niego przeniesc na Morze Srodziemne/Czerwone w zaleznosci od pory roku,

2. Helikopter by moc sie szybko poruszac po Europie (oraz zalozenie firmy taksowkowej by cudenko latalo i obslugiwalo nie tylko mnie ale tez zarabialo na siebie),

3. Skonczylbym budowe mojej podwarszawskiej rezydencji, 

4. Aventador bo moj roadster jest fajny ale do Aventadora sporo mu brakuje,

5. Podroze z modelkami (wszystki modelki to kurwy) w te miejsca ktorych jeszcze nie zdolalem zaliczyc,

6. Zalozenie fundacji wspierajacych ojcow po rozwodach, fundacji zwalczajacych ginocentryzm etc.

7. O seks sie nie martwie - wowczas gra sie w innej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- założyłbym fundację dla uzdolnionych ludzi, ale takich inteligentnych (nie kujonów) sponsorowałbym im staże i stypendia

- organizowałbym spotkania na których przemawialiby wybitni ludzie (coś w rodzaju Ted)

- wykupiłbym lot myśliwcem (np moim ulubionym MIGiem 29)

- bawiłbym się w grupach rekonstrukcyjnych (skompletowałbym oryginale ciuchy i sprzęty z epoki)

- zwiedzałbym muzea i oglądam dzieła największych mistrzów

- dalej bym pracował, brałbym urlop by popływać w południowym Pacyfiku w np. grudniu, styczniu

- za część kasy kupiłbym mieszkanie, działkę, resztę zamienił na kruszec - złoto i żyłbym z pensji oraz odsetek z lokat

- jeździłbym na duże imprezy sportowe (finały LM, wyścigi F1, MŚ, ME)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

 

Jestem o wiele blizej tego etapu od Was wszystkich i to w dwojnasob... Po pierwsze firmy sie rozkrecaja, po drugie - pani ktora pare dni temu zrobila mi prezent w postaci 60 butelek alkoholu i lizania rowa przez cala noc (to ona lizala :-D ) ma kilkanascie (zarobionych przez siebie - szacun) milionow w gotowce.

 

Wiec tak co zrobie jak zrealizuje plan:

 

1. Budowa jachtu motorowego by moc sie na niego przeniesc na Morze Srodziemne/Czerwone w zaleznosci od pory roku,

2. Helikopter by moc sie szybko poruszac po Europie (oraz zalozenie firmy taksowkowej by cudenko latalo i obslugiwalo nie tylko mnie ale tez zarabialo na siebie),

3. Skonczylbym budowe mojej podwarszawskiej rezydencji, 

4. Aventador bo moj roadster jest fajny ale do Aventadora sporo mu brakuje,

5. Podroze z modelkami (wszystki modelki to kurwy) w te miejsca ktorych jeszcze nie zdolalem zaliczyc,

6. Zalozenie fundacji wspierajacych ojcow po rozwodach, fundacji zwalczajacych ginocentryzm etc.

7. O seks sie nie martwie - wowczas gra sie w innej lidze.

 

Tak czułem The_Man, że w zawualowany sposób będziesz się chciał pochwalić stanem posiadania i ogólnie "rozreklamować siebie", zupełnie jak Rysiek na samczeruno.pl.

 

Nieco już Cię poznałem. <_<

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Przekład "Stosunkowo dobry" na chiński, japoński, szwedzki, francuski, niemiecki i każdy inny

 

na niemiecki mógłbym przełożyć, ale jak zrobię jeszcze specjalizacje w tłumaczeniach

 

A ja mogę bezpłatnie Twoją książkę na język rosyjski, ale dopiero jak zrobię certyfikat w marcu, mimo że nie jestem zawodowym tłumaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz kurwa my, jak będę kasiasty i nie będę chciał się wiązać, to wybieram punkt 1. i 2. ( punkt 3 nie, bo nie nadaję się na guru, choć konik czasem jest w użyciu) oraz punkt 4. czyli producent muzyczny, kupiłbym se Abbey Road i ściągał utalentowanych rodaków z Polski do nagrywania płyt (jednak jestem patriotą).

Póki co realne cele to: w przyszłym roku wypad do Szkocji, papier na tłumacza i ukończenie pewnego szkolenia :)

I żaden z Braci nie napisał, że mi coś kopsnie :)

kopsnę Ci, kopsnę, ile chcesz za angielski pdf Co z tymi kobietami, napisz mi na priv :)

PROSZĘ UŻYWAĆ OPCJI EDYTUJ, BO POLECĄ 'WARNY'

Brzytwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem The_Man, że w zawualowany sposób będziesz się chciał pochwalić stanem posiadania i ogólnie "rozreklamować siebie", zupełnie jak Rysiek na samczeruno.pl.

 

Nieco już Cię poznałem. <_<

 

To Twoja sprawa jak to odbierasz - gramy w innych ligach i to co dla mnie jest byc moze osiagalne i stanowi moja codzienna motywacje dla Ciebie moze byc 'przechwalaniem sie' lub 'reklamowaniem'. Do wszystkiego kim jestem i co mam doszedlem sam, ciezka praca i inteligencja i zycze kazdemu z Was tego samego.

 

Zazdrosc to cecha z ktora trudno sie walczy ale mozna sie jej wyzbyc - swego czasu bylem na spotkaniu z czlowiekiem ktory jest multimiliarderem, ma 26 prywatnych samolotow (w tym MIGa), 400 stopowy jacht, kilka domow i musze Ci powiedziec, ze pomimo tego ze nigdy nie osiagne takiego etapu jak on to nie zazdroszcze mu a go podziwiam. 

 

Swoja droga - moderator wskoczyl w offtopic i prywatne wycieczki...

 

Vincent: Widzę, że zrobił sie offtop, jak masz jakieś jeszcze uwagi to pisz na priv. Koniec tematu, bo zaraz będę kasował posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.